رفتن به مطلب

این فـــلش فیک هـــستــ ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من برای تماشایی فیلم روی تلویزیون نیازمند خرید یک عدد فلش ترجیحا 256 گیگ به بالا هستم ...وقتی از هارد اکسترنال استفاده میکنم اگر حین تماشای فیلم تلویزیون خاموش بشه هارد دچار بدسکتور میشه دو تا فلش تو دیوار پیدا کردم ولی نمیدونم فیک هستن یا نه ..سرعت رایت هم واسم مهمه مثلا فلش 1 ترا سونی تو دیوار بود سرعت رایتش 320 کیلو بایت در ثانیه بود ! یعنی 37 روز طول میکشید تا 1 ترا دیتا رو داخلش کپی کرد یا مدل های فلزی HP که همشون سرعت نوشتن و خوندن زیر 1 مگ دارن

nmxl_cbm7wjult.jpg

fb53_cbm7wjult.1.jpg

7g91_l9dgw90jn.1.jpg

7x3f_l9dgw90jn.2.jpg

لینک به دیدگاه

من این شکلی ندیده بودم صدردصد با این کیفیت فیک هستن

فلشای 256 به بالا بسیار کیفیت ساخت بالا همرا با جعبه فلزی هستن یا حداقل دیگه به این شکل نیستن و اگرم اینا با این حجم باشند قطعا چینی بنجل و یک بر مصرف هستن

بهتره قیمتها رو با امازون و سایتهای معتبر چک کنی چون معمولا این فلشها قیمت بسیار بالای هم دارند

https://www.amazon.com/dp/B06X1CSCZB/ref=pd_lpo_sbs_dp_ss_2?pf_rd_p=b4bbef4e-170e-463d-8538-7eff3394b224&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B00E65QM8O&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=8BPFVGCRJXZP4Z2PTTBH&pf_rd_r=8BPFVGCRJXZP4Z2PTTBH&pf_rd_p=b4bbef4e-170e-463d-8538-7eff3394b224

ویرایش شده توسط hosseingamer
لینک به دیدگاه

به نظر شما فلشی که قد وقیافش با یه فلش 8 Gb مو نمیزنه میتونه فضای 1TB رو ارائه بده؟!

من از اینا داشتم وقتی وصلش میکنی میزنه حجم 600 GB ولی نمیشه چیزی روش ریخت واگه هم کپی بشه روش به محض اینکه درش بیاری و دوباره وصل کنی به سیستم خبری از فایلت نیست پس صد در صد فیک هستند؟!

مواظب باشید حتی ممکنه شما برید حضوری خرید کنید و بزنه به سیستم و حجم رو درست نشون بده و حتی فایل هم کپی بشه ولی بدون شک فیک هستند؟!

لینک به دیدگاه

درود

چه جالب فلش قد نخود یه ترابایت توش چیز جا میشه..حامد خان من چند سال پیش از بانه دونه ای هزار تومن خریدم دقیقا عین همینی که عکسشو گذاشتی ترنسند ولی 16 گیگشو اونوقتا فلش 16 گیگ یه چیز تاپ بود.خلاصه زدم به سیستم 16 نشون داد ولی تا یک گیگ فایل نگه میداشت اونم فقط مدت محدود .بعد مدت کمی سوخت کلا. بازش کردم دیدم بجای ایسی از ایسی قیری توش استفاده شده که کشور حرومزاده چین هم استاد این ایسیاست و چون خیلی سادست و سرعت بالا در تولید و منتاژ داره وهزینه اقتصادی خیلی پایینی داره و خوراک کپی در تعداد بالاست.

در ضمن زیاد به هلوگرام و بسته و اینا حواستو نده کسی که کارش کپی و فیک زنی باشه یه بسته و هولو گرام زدن واسش کار انچنان نداره ولی قطعا یه فرقایی داره چیز فیک با اصل.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

بله فيك هستن. ولي شما اگه وصلشون كني به سيستم مقدار ١ ترابايت رو نشون ميده. ميكرو اين usb ها رو اديت ميكنن و بعد ميفروشن. اگه علاقه مند باشي توي چنل يوتيوب linus يه ويديو كامل ازش هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من یه 256 پاتریوت سوپر سونیک ریج بگیر که یه عمر برات کار کنه... ?

لینک به دیدگاه

اینا که مشخصا فیک هستن

ولی اگر فلش مموری سایز بالای مرغوب و خوب میخواین، مستقیم برین سراغ برند پاتریوت مدل supersonic rage یا کینگستون مدل HyperX

این لینکها از آمازون

https://www.amazon.com/Patriot-512GB-Supersonic-Flash-PEF512GSR2USB/dp/B01G26T9UW

https://www.amazon.com/dp/B01A8I92Q6/ref=pd_lpo_sbs_dp_ss_2?pf_rd_p=b4bbef4e-170e-463d-8538-7eff3394b224&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B01G26T9UW&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=KH7TK96F2W8X9WZRHTMM&pf_rd_r=KH7TK96F2W8X9WZRHTMM&pf_rd_p=b4bbef4e-170e-463d-8538-7eff3394b224

لینک به دیدگاه

البته یه مورد دیگه رو اضافه کنم اینکه کینگستون یه مدل داره به نام Ultimate GT که میشه گفت غول آخر فلش درایوهای جهان هست ?

فقط تو ظرفیت های 1 ترابایت و 2 ترابایت عرضه شده و یه چیز عجیب غریبیه برای خودش

قیمتش هم به شدت بالاست

600 دلار برای 1ترابایتش و 1300 دلار برای 2 ترابایتش

از قیمت تلویزیونتون بیشتر در میاد احتمال زیاد

با توجه به اینکه احتمالا نمیخواین همچین هزینه هایی کنید، به نظر بنده یه فلش 32 گیگ بگیرین و فیلمها رو مثلا 10 تا  10 تا بریزین روش و رو تلویزیون ببینید و پاک کنید و جدیدا رو بریزین

ویرایش شده توسط gamer5
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

.وقتی از هارد اکسترنال استفاده میکنم اگر حین تماشای فیلم تلویزیون خاموش بشه هارد دچار بدسکتور میشه

بعید میدونم چنین چیزی باشه!اصلا چرا تلویزیون یدفه خاموش بشه؟رو تایمر قرار میدید؟

جریان برق که قطع نمیشه بلکه فقط خواندن یا نوشتن اطلاعات متوقف میشه

این تفاوت داره با وقتی که بدون قطع اتصال نرم افزاری هارد رو جدا کنید

تجربه ای دارید در این مورد یا کسی گفته دچار بد سکتور میشه؟!

به هر حال این فلش ها که فیک هستن و خرید فلشی با حجم ،کیفیت و سرعت انتقال بالا  هم از خود تلویزیونتون بیشتر در میاد

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بعید میدونم چنین چیزی باشه!اصلا چرا تلویزیون یدفه خاموش بشه؟رو تایمر قرار میدید؟

جریان برق که قطع نمیشه بلکه فقط خواندن یا نوشتن اطلاعات متوقف میشه

این تفاوت داره با وقتی که بدون قطع اتصال نرم افزاری هارد رو جدا کنید

تجربه ای دارید در این مورد یا کسی گفته دچار بد سکتور میشه؟!

به هر حال این فلش ها که فیک هستن و خرید فلشی با حجم ،کیفیت و سرعت انتقال بالا  هم از خود تلویزیونتون بیشتر در میاد

اگر حین تماشای فیلم برق بره یا خودم حواسم نباشه تلویزیون رو خاموش کنم دچار بدسکتور C5 میشه که تو برنامه hd tune میشه دید از اون به بعد دیگه فایلی داخل هارد کپی نمیشه و سرعت کپی هم پایین میاد تا اینکه هارد رو فرمت سطح پایین کنم هارد بدرستی کار میکنه تا دوباره به تلویزیون وصل کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر حین تماشای فیلم برق بره یا خودم حواسم نباشه تلویزیون رو خاموش کنم دچار بدسکتور C5 میشه که تو برنامه hd tune میشه دید از اون به بعد دیگه فایلی داخل هارد کپی نمیشه و سرعت کپی هم پایین میاد تا اینکه هارد رو فرمت سطح پایین کنم هارد بدرستی کار میکنه تا دوباره به تلویزیون وصل کنم

من یدونه هارد اکسترنال  یه ترا adata  دارم که دو سه سال پیش خریدم  و اتفاقاتی هم که میگید چندین بار افتاده(بخصوص تابستان امسال)و هیچ مشکلی برا هارد ایجاد نشده

https://meghdadit.com/Product/1900?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

به هر حال با این قیمت خریدش منطقی نیست و البته 500 تومنیشم هست ولی خب...

لینک به دیدگاه

سلام

این مدل پاتریوت هست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/usb-flash-drive/patriot/patriot-usb-3-0-supersonic-boost-xt-flash-32gb.html

XTBOOST

عالیه یک کلام !!

اگه بتونین 256 گیگش رو گیر بیارین کاملا راضیتون نگه میداره و تا سالیان سال براتون میمونه بدونه یک مشکل جزئی :D

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...