رفتن به مطلب

شایعه : منتشر شدن اولین نتایج تست کارت ملقب به GTX 2050 / GTX 1150(Ti)!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

e7645e151aa7fb1291d3cd44f1df3591.jpg

به تازگی نتایجی از یک تراشه گرافیکی جدید در معیار تست Geekbench دیده شده که گفته میشود احتمالا مربوط به کارت GTX 2050 Ti یا GTX 1150 است.اطلاعات ارائه شده در این باره محدود هستند و ما تنها میتوانی حدس بزنیم که این نتایج مربوط به سیلیکن TU107 باشد.در این میان نامی از سری کارتهای GTX 11 نیز به گوش میرسد.اگر این موضوع هم صحت پیدا کند ، پس میتوان انتظار داشت که نتایج مربوط به کارت GTX 1150 (Ti) باشد.SKU جدید شامل 14 واحد CU است که در صورت عدم تغییر در معماری ، تعداد 896 هسته CUDA را در خود جای داده است.گذشته از همه اینها ، به همراه تراشه جدید ،نامی از وجود هسته های RT و یا Tensor برده نشده است.حذف هسته های RT و یا تنسور ، میتواند فضای بیشتری را جهت افزودن هسته های بیشتر و حتی کوچکتر شدن سطح Die تراشه ایجاد کند.

bb59e7726b76e522799cdf9b86e894da.png

میزان سرعت کلاک هسته نیز بر روی حداکثر فرکانس 1.56 گیگاهرتز قرارگرفته و مقدار 4 گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR5 هم برای آن منظور گردیده است.بر اساس مقایسه ای که بین دو کارت RTX 2060 و کارت احتمالی GTX 2050 صورت گرفته ، مشخص میشود که یک شکاف بزرگ بین این دو کارت وجود دارد.پس اگر فرض کنیم که این مدل غیر Ti باشد، احتمال بسیار زیاد مدل Ti با تعداد 16 واحد CU درآینده عرضه خواهد شد.

57ca7e7775b1697a6ff734369a0d3c31.png

منبع : Videocardz

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

ماژالله انویدیا زده تو کار جوجه کشی.بیچاره ای ام دی کجاست پس؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

ماژالله انویدیا زده تو کار جوجه کشی.بیچاره ای ام دی کجاست پس؟

ماژالله شما اصلا تابلو نیست فن کدوم طرف هستید . اینو میشه از تموم پست هاتون گرفت . و اینکه آینده نگری خیلی خوبی هم داری که از همه چیز رقیب و .......... با اطلاعید . رقابت آثه آثه چون یهو میبینی ماثه ?

بگذریم 

5 دقیقه فکر کن به اینکه شرکت amd کلا از دور رقابت با انودیا خارج بشه مثل چند سالی که برای سی پی یو اتفاق افتاد . ضررش فقط برای من و شمای مصرف کننده هست که مثل قضیه اینتل راحت چند سال جیبمونو خالی کرد با افزایش کارایی 5 تا 10 درصد کارایی بیشتر  و تعویض انواع و اقسام سوکت 

یا اگر این رایزن ها نمیومدن . 

من و شمای مصرف کننده باید بشینیم و شب و روز دعا کنیم به جون همین ای ام دی که شما میگی کجاست وگرنه ........................

درود به شرف amd نه به خاطر اینکه من فن amd باشم . به خاطر بودنش که باعث میشه این رقابت به نفع مصرف کننده باشه . و درود به شرف  اینتل اگر وارد بازار گرافیک میشه چون هرچی رقابت بالا بگیره من بیشتر صود خواهم کرد 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

ماژالله شما اصلا تابلو نیست فن کدوم طرف هستید . اینو میشه از تموم پست هاتون گرفت . و اینکه آینده نگری خیلی خوبی هم داری که از همه چیز رقیب و .......... با اطلاعید . رقابت آثه آثه چون یهو میبینی ماثه ?

بگذریم 

5 دقیقه فکر کن به اینکه شرکت amd کلا از دور رقابت با انودیا خارج بشه مثل چند سالی که برای سی پی یو اتفاق افتاد . ضررش فقط برای من و شمای مصرف کننده هست که مثل قضیه اینتل راحت چند سال جیبمونو خالی کرد با افزایش کارایی 5 تا 10 درصد کارایی بیشتر  و تعویض انواع و اقسام سوکت 

یا اگر این رایزن ها نمیومدن . 

من و شمای مصرف کننده باید بشینیم و شب و روز دعا کنیم به جون همین ای ام دی که شما میگی کجاست وگرنه ........................

درود به شرف amd نه به خاطر اینکه من فن amd باشم . به خاطر بودنش که باعث میشه این رقابت به نفع مصرف کننده باشه . و درود به شرف  اینتل اگر وارد بازار گرافیک میشه چون هرچی رقابت بالا بگیره من بیشتر صود خواهم کرد 

دوست دارم مرد.من کلا همه چیرو دوست دارم.ای ام دی  هم ناااازی نااااازی?

بزار از این زاویه نگاه کنیم..گوشی هو اوی  و سامسونگ هر دوشون گوشی هستن هر دو رم دو گیگ دارن هر دو صفحه لمسی و هر دو دوربین هشت و ..... ایا هر دو در کیفیت و کارایی عین همند؟ .میبینی سامسونگ گرونتر و هو اوی ارزونتره.توجیهم دست و پا شکستس میدونم ولی خوب دیگه اونا ایرانی نیستن که بیدلیل یچیزی رو تو قیمت بپوکونن حتما خرج شرکتش یه اوخته بالاتره وگرنه مسلما خیلی بهتر ازمن میدونن کیفیت و قیمت پایین و مشتری بیشتر از این سود داره براشون کیفیت پایین و قیمت بالا و ..

امیدوارم ای ام دی یه چیزی بسازه یه حرکت درستی بزنه تا ببینم قیمتا کشیده پایین رو برمیگردم بسمت شرکت ای ام دی و  سجده شکر بجا میارم برای خوشحالی کلی جوون منجمله خودم☺️

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

ای ام دی واقعاً برام قابل احترام ه، چون تو دوتا جبهه داره میجنگه و همیشه قیمت هاش منصفانه تره!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دوست دارم مرد.من کلا همه چیرو دوست دارم.ای ام دی  هم ناااازی نااااازی

بزار از این زاویه نگاه کنیم..گوشی هو اوی  و سامسونگ هر دوشون گوشی هستن هر دو رم دو گیگ دارن هر دو صفحه لمسی و هر دو دوربین هشت و ..... ایا هر دو در کیفیت و کارایی عین همند؟ .میبینی سامسونگ گرونتر و هو اوی ارزونتره..البته این توجیه انچنان درستی نیستا ولی خوب فروش هر کدوم که بالاتره!

بحثش رقابته.نبودن رقیب باعث شده بود که تفاوت 6 نسل cpu اینتل به حدود 35% برسه.

یه رقیب متوسط  بهتر از بی رقیبی هست چون اونم برمیگرده مثل رایزن amd که باعث تحول اساسی در سری 8 اینتل شد.

بودن amd هم کمک کننده هست و گر نه تفاوت انتقال نسل تو انویدیا هم میدی به 20 درصد خلاصه مید و تمام.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

بحثش رقابته.نبودن رقیب باعث شده بود که تفاوت 6 نسل cpu اینتل به حدود 35% برسه.

یه رقیب متوسط  بهتر از بی رقیبی هست چون اونم برمیگرده مثل رایزن amd که باعث تحول اساسی در سری 8 اینتل شد.

بودن amd هم کمک کننده هست و گر نه تفاوت انتقال نسل تو انویدیا هم میدی به 20 درصد خلاصه مید و تمام.

اینو موافقم که اینتل در یک برهه زمانی بصورت کاملا محترمانه کلاهبرداری کرد  طوری که نسل 7 I5  تقریبا برابر با I3  نسل 8.من حقیقتا شیفته سری رایزن شدم با این تعداد هسته و پردازشهای قوی و کش بالا..رقابت همیشه خوب بوده و صد در صد باعث پیشرفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...