رفتن به مطلب

راهنمایی راجع به یک مورد کلاهبرداری

SilEncer456
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

متاسفانه اخیرا مورد کلاهبردای یک کانال تلگرامی به نام MR Game قرار گرفته ام . قضیه از این قراره که این کانال که کارش فروش بازی های PS4 و بعضا کنسول بازی هست یک عدد کنسول بازی PS3 60GB Fat آگهی می‌کنه . به ادمین کانال برای خرید کنسول پیام می‌دم برای خرید کنسول و پس از سوال و جواب ازم می‌خواد اول مبلغ رو واریز کنم براشون تا بعدش ارسال کنن (810 هزار تومان به کارت بانک آینده) . با توجه به اینکه این کانال رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرده بود و حدود یک سال عضو این کانال بودم و تعداد اعضای بالای 20 هزار این کانال  بهشون اعتماد کردم و مبلغ رو واریز کردم (که ای کاش دستم می‌شکست و نمی‌کردم) و بعد از دو  روز بهانه درآوردن  و تعلل در  ارسال  گفتند که فرستادند مرسوله رو . من ازشون کد پیگیری پستی خواستم و از اون به بعد دیگه جوایم رو ندادند و بلاکم هم نکردند! ولی جواب نمی‌دن و آنلاین هم نمی‌شن (ظاهرا حالت روح دارن)

من شماره تلفن و آدرس فروشگاه کانال رو دارم. تماس گرفتم جواب نداند . از دوستان محترم که تجربه مشابهی داشتند و تو این فروم هم کم نبوده متاسفانه ، تقاضا دارم که منو تو این زمینه یاری کنند . چی کار می‌تونم بکنم ؟ آیا می‌تونم شکایت کنم ؟ کجا شکایت کنم ؟ تحت چه عنوان شکایت رو مطرح کنم ؟ آیا شکایت نتیجه ای در برداره ؟ شکایت چقدر هزینه داره ؟!! 

من دانشجو هستم و همین طوریش هم یه سری مشکلات داشتم که اینم بهشون اضافه شد / امیدوارم که حق هیچ بنده‌ی خدایی به ناحق خورده نشه 

از دوستان هم بابت مشارکت تو تاپیک تشکر می‌کنم

لینک به دیدگاه

باید پلیس فتا شکایت کنید هزینه شکایت هم حدود 50 تومن میشه حدود 6 تا 9 ماه طول میکشه احتمال برگشت پولتون 50 درصد هست

لینک به دیدگاه

یا یه اکانت دیگه بهش پیام بده

ببین جواب میده یا نه

فقط خودتو معرفی نکن

اگه دیدی جواب داد یجور سعی کن ازش ادرس  و اطلاعات بگیری

لینک به دیدگاه

درود

اگر اگاهی اشنا داشته باشی سر سه سوت ایپی و مشخصات و ادرس طرفو از همون قسمت چت تلگرام در میارن براتی ایدی طرفو میدی بهشون و پیداش میکنن.(مورد دزدی بود و اینجوری حل شد برای یکی از اشناها).

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

اگر اگاهی اشنا داشته باشی سر سه سوت ایپی و مشخصات و ادرس طرفو از همون قسمت چت تلگرام در میارن براتی ایدی طرفو میدی بهشون و پیداش میکنن.(مورد دزدی بود و اینجوری حل شد برای یکی از اشناها).

بله اگر آشنا داشته باشید این بهترین راه است و سریع به هدفتون میرسید ولی اگر نداشته باشید متاسفانه تنها راه پلیس فتا هست که بستگی به شانستونم داره طرف زیاد شکایت داشته باشه سریع تر کارت پیش میره ولی اگر کم باشه یه مقدار طول میکشه و مشکلات خودش رو داره 

با یه اکانت دیگه باهاشون تماس بگیرید و سعی کنید خودتون رو آدم بسیار لج بازی نشون بدید که اگر شکایت کنید تا تهش خواهید رفت و اصلا پولش دیگه اون موقع براتون ارزش نداره اینجوری شاید طرف کمی بترسه و فرجی بشه 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SilEncer456 گفته است :

سلام

متاسفانه اخیرا مورد کلاهبردای یک کانال تلگرامی به نام MR Game قرار گرفته ام . قضیه از این قراره که این کانال که کارش فروش بازی های PS4 و بعضا کنسول بازی هست یک عدد کنسول بازی PS3 60GB Fat آگهی می‌کنه . به ادمین کانال برای خرید کنسول پیام می‌دم برای خرید کنسول و پس از سوال و جواب ازم می‌خواد اول مبلغ رو واریز کنم براشون تا بعدش ارسال کنن (810 هزار تومان به کارت بانک آینده) . با توجه به اینکه این کانال رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرده بود و حدود یک سال عضو این کانال بودم و تعداد اعضای بالای 20 هزار این کانال  بهشون اعتماد کردم و مبلغ رو واریز کردم (که ای کاش دستم می‌شکست و نمی‌کردم) و بعد از دو  روز بهانه درآوردن  و تعلل در  ارسال  گفتند که فرستادند مرسوله رو . من ازشون کد پیگیری پستی خواستم و از اون به بعد دیگه جوایم رو ندادند و بلاکم هم نکردند! ولی جواب نمی‌دن و آنلاین هم نمی‌شن (ظاهرا حالت روح دارن)

من شماره تلفن و آدرس فروشگاه کانال رو دارم. تماس گرفتم جواب نداند . از دوستان محترم که تجربه مشابهی داشتند و تو این فروم هم کم نبوده متاسفانه ، تقاضا دارم که منو تو این زمینه یاری کنند . چی کار می‌تونم بکنم ؟ آیا می‌تونم شکایت کنم ؟ کجا شکایت کنم ؟ تحت چه عنوان شکایت رو مطرح کنم ؟ آیا شکایت نتیجه ای در برداره ؟ شکایت چقدر هزینه داره ؟!! 

من دانشجو هستم و همین طوریش هم یه سری مشکلات داشتم که اینم بهشون اضافه شد / امیدوارم که حق هیچ بنده‌ی خدایی به ناحق خورده نشه 

از دوستان هم بابت مشارکت تو تاپیک تشکر می‌کنم

تعداد اعضای کانال ها فیکه برادر شاید ان کانال ده تا عضو داشته که یکیش شما بودی تعداد کای کانال ها رو مبنای اعتماد قرار ندید عزیز من ساده نباشید 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوست عزیز ادرسو این داستانای هیچ کسو با تلگرام نمیشه پیدا کرد. 

صاحب تلگرام 300 هزار دلار جایزه گذاشته به کسی که بتونه اطلاعات یا شماره کسیو هک کنه اشنای شما رو هم احتمالا یجور دیگه پیدا کردن

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

صاحب تلگرام 300 هزار دلار جایزه گذاشته به کسی که بتونه اطلاعات یا شماره کسیو هک کنه اشنای شما رو هم احتمالا یجور دیگه پیدا کردن

دوست من بنده هم ازون کسانی بودم که شدیدا میگفتم هک نمیشه کسی نمیتونه هکش کنه و هیچکاریش نمیشه کرد و اینحرفا. ولی این اتفاق افتاد و من شاهد جریان بودم..

لینک به دیدگاه

همین الان قید پولتو بزن

فکرتم ازاد کن

پول اگ رفت دیگه رفته

عوضش یکم قوی تر میشی و تجربه ت بالاتر میره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دوست من بنده هم ازون کسانی بودم که شدیدا میگفتم هک نمیشه کسی نمیتونه هکش کنه و هیچکاریش نمیشه کرد و اینحرفا. ولی این اتفاق افتاد و من شاهد جریان بودم..

بازم میگم غیر ممکنه تابحال هیچ کس نتونسته هک کنه 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

دوست عزیز و همشهری میشه داداش باور کن میشه . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

تا حالا جایی دیدید کسی اون 300 هزار دلار رو بگیره بعد از اینهمه سال؟  نه!

واقعا به نظرتون امنیت تلگرام از ناسا و گوگل و هزار تا شرکت دیگه بالاتر هست که هک نمیشه؟ این هم قطعا نه!

پس اگر کسی هک کرده چرا پول نگرفته؟ چون یا چندین برابر همون پول رو گرفته تا خفه بشه و صداش در نیاد و یا با فروش اطلاعات چندین برابر اون مبلغ رو خودش در میاره

واقعا فکر کردید این هزینه های سرسام آور سرور های بسیار قوی تلگرام از کجا در میاد؟جایی به جز فروش اطلاعات؟ قطعا نه(البته قابل ذکره تلگرام اطلاعات به صورت آمار میفروشه نه اطلاعات شخصی افراد خاص) ولی با این حال اطلاعات شخصی افراد به راحتی قابل دسترسی هست در تلگرام

لطفا فریب بازی های رسانه ای این شرکت ها رو نخورید

ویرایش شده توسط alirezatha
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

هک چیه؟اصلا ربطی به هک نداره،من پارسال شکایت کردم طرف رو ظرف 4 ماه گرفتن پولمم پس دادن از تلگرام کلاهبرداری میکرد (فروش دوربین لختی )?

منم از طریق درگاه پرداختی کیش موقع شارژ اینترنت از کیبورد استفاده کردم نمیدونم چجوری اطلاعات کارتم رفت ولی طرف تو تلگرام هم کلاه برداری میکرد و گیر افتاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حال حاضر تلگرام هیج جوره قابل هک نیست خصوصا برای 2زاری هایی مثل اینا....

اینایی که شناسایی میشن/هک میشن به واسطه چیزای دیگه است. مثلا تراکنش بانکی/دام پهن میکنن براشون/یه جایی اشتباهی میکنن خودشون رو لو میدن و هزار چیز دیگه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

در حال حاضر تلگرام هیج جوره قابل هک نیست خصوصا برای 2زاری هایی مثل اینا....

اینایی که شناسایی میشن/هک میشن به واسطه چیزای دیگه است. مثلا تراکنش بانکی/دام پهن میکنن براشون/یه جایی اشتباهی میکنن خودشون رو لو میدن و هزار چیز دیگه.

دقیقن همینه به علاوه تبلیغات یا شماره تماسی ک ازشون پیدا میشه اینکارا راحتره چون شماره بانکی هست و اطلاعات راحت پیدا میشه

لینک به دیدگاه

میتونین برین بانک شماره تماس دیگه ای ک ثلت شده رو دربیارن دوتا شماره هم میتونه بهتون بده یکی ثابت یکی همراه...

واینکه با یه اکانت دیگه  پیام بدین ببینید واسه خرید حضوری و اطلاعات رو بدست بیارین

.فقط نگفتین چند روز از این دو روز بعدی ک گفتن فرستادن میگذره؟

لینک به دیدگاه

عجیبه من قبلا از همین کانال بازی خرید کردم نزدیک 500هزارتومن مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

عجیبه من قبلا از همین کانال بازی خرید کردم نزدیک 500هزارتومن مشکلی نداشته

دلیل اعتماد من هم همین بود به این کانال

رفیقم که ازشون خرید داشت به من معرفی کرده بود این کانال رو با پیک می‌فرستن

لینک به دیدگاه

کانالش فعاله الان پست گذاشت. هنوز جوابی نداده؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alireza fattahi گفته است :

کانالش فعاله الان پست گذاشت. هنوز جوابی نداده؟

با یه اکانت دیگه ازش پرسیدم کنسول PS3 برای فروش موجوده؟ می‌گه آره o_O

اصرار داره با پیک بفرسته هزینه هم اول دریافت می‌شه به دلیل حسایت کالا !بعد پرسیدم آدرس بده حضوری بیام واسه خرید جوابی نداده ، سین هم نکرده

من دیگه عمرا از هیچ کانال تگرامی دیگه خریدی انجام نمی‌دم 

گیر چه زالوهایی افتادیم 

به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستن ،  هر دفعه ازش پرسیدم چی شد فرستادی شروع می‌کرد به فرافکنی ، اول گفت فرستادم ، بعد گفت قراردادمون با پست تموم شده ، بعد گفت پست به دلیل بسته بندی نامناسب برگشت زده ، بعد گفت با ترمینال می‌فرستم و بهش زنگ زدم گفتم کنسل کن نخواستم می‌گه تو راهه نمی‌شه ! خدا می‌دونه بهانه بعدی اش چیه /  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، SilEncer456 گفته است :

با یه اکانت دیگه ازش پرسیدم کنسول PS3 برای فروش موجوده؟ می‌گه آره o_O

اصرار داره با پیک بفرسته هزینه هم اول دریافت می‌شه به دلیل حسایت کالا !بعد پرسیدم آدرس بده حضوری بیام واسه خرید جوابی نداده ، سین هم نکرده

من دیگه عمرا از هیچ کانال تگرامی دیگه خریدی انجام نمی‌دم 

گیر چه زالوهایی افتادیم 

به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستن ،  هر دفعه ازش پرسیدم چی شد فرستادی شروع می‌کرد به فرافکنی ، اول گفت فرستادم ، بعد گفت قراردادمون با پست تموم شده ، بعد گفت پست به دلیل بسته بندی نامناسب برگشت زده ، بعد گفت با ترمینال می‌فرستم و بهش زنگ زدم گفتم کنسل کن نخواستم می‌گه تو راهه نمی‌شه ! خدا می‌دونه بهانه بعدی اش چیه /  

شماره کارت بگیر ازش

اگه شماره کارت قبلیه رو داده =هنوز از حساب استفاده میکنه زودتر بپر مسدودش کن. شایدم موجودی داشت برداشت کردی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AORUS گفته است :

شماره کارت بگیر ازش

اگه شماره کارت قبلیه رو داده =هنوز از حساب استفاده میکنه زودتر بپر مسدودش کن. شایدم موجودی داشت برداشت کردی

یک ساله عوض این کانال هستم و همیشه از یک شماره کارت به نام حامد بحرامی حسن آبادی استفاده می‌کردن

آخه جالبه این کانال چند ساله فعالیت می‌کنه و فروش هم داشته و رفیق خودم ازشون خرید داشته چطوری شد یهو دزد شدن!

جالبه که تو ایام گرونی پست می‌ذاشت از وضعیت اسفناک جامعه و می‌گفت تو این شرایط که هیچکی به کسی رحمش نمی‌یاد باید به همدیگه رحم کنیم و .... از اینجور حرفا!

همیشه از یه شماره تلفن استفاده کرده و زنگ می‌زنه ولی چون قبلش باهاش تماس داشتم دیگه گوشی منو جواب نمی‌ده باید با یه گوشی دیگه تماس بگیرم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، SilEncer456 گفته است :

یک ساله عوض این کانال هستم و همیشه از یک شماره کارت به نام حامد بحرامی حسن آبادی استفاده می‌کردن

آخه جالبه این کانال چند ساله فعالیت می‌کنه و فروش هم داشته و رفیق خودم ازشون خرید داشته چطوری شد یهو دزد شدن!

جالبه که تو ایام گرونی پست می‌ذاشت از وضعیت اسفناک جامعه و می‌گفت تو این شرایط که هیچکی به کسی رحمش نمی‌یاد باید به همدیگه رحم کنیم و .... از اینجور حرفا!

همیشه از یه شماره تلفن استفاده کرده و زنگ می‌زنه ولی چون قبلش باهاش تماس داشتم دیگه گوشی منو جواب نمی‌ده باید با یه گوشی دیگه تماس بگیرم 

بدون اینکه خودش بفهمه سریع شکایت کن حسابشو مسدود کن.

خودش به پات میوفته.

زود تند سریع

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

Screenshot_20181226-131557.thumb.jpg.a179044013e6da95569c8ac159e3e379.jpg

اگه اینه که آدرس و شماره تماس داره. 

کسی از بچه ها به این محل نزدیکه؟ 

لینک به دیدگاه

آدرس:حکیمیه،گلريز ٧،پلاك٢٦

داداش این هم ادرسش

پاشو برو دیگه منتظر چی هستی

عکسشم که روی ایدیش هست میری اونجا اگه خودش بود میگی اگه قبلو نکرد زنگ بزن 110 :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...