رفتن به مطلب

کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. بودجه من در حد خرید یه کارت GTX 1060 هست، دوستان عزیز می خواستم بدونم کدوم مارک و کدوم مدل رو بگیرم؟

بعضیا میگن سری روگ استریکس ایسوز رو بگیر

بعضی میگن MSI 1060 Gaming x 6gb

یا اینکه یه 6 گیگ گیگابایت بگیرم

ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Khalil3 گفته است :

MSI 1060 Gaming x 6gb بگیر

میشه بفرمایید چرا؟

لینک به دیدگاه

دوست من 

Msi gaming x یکی از بهترین های 1060 هستش که در کنار کارایی و زیبایی،قیمت مناسبی هم داره 

کارت خنکیه  و بهتر از کارت های گیگا هستش(بجز سری  xtreme که البته کمیابن و دارای قیمت بسیار بالایی میباشد)

سری rog ایسوس رو که دیگه حرفشو نزن

اصلا عقلانی نیست حدود 3.5 بدی برای 1060 اونم با اختلاف بسیار ناچیز با msi gaming x که 600 تومن ارزون تره 

خرید گرافیک rog ایسوس رو پیشنهاد نمیکنم چون اصلا به قیمتشون نمیارزه 

مگر بتونید کارکرده به قیمت مناسب پیدا کنید

به هر حال موفق باشید و انشالله مبارکتون باشه.. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از 3 مدلی که گفتین هر کدوم ارزونتره بگیر البته msi پیشنهاد میشه 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

دوست من 

Msi gaming x یکی از بهترین های 1060 هستش که در کنار کارایی و زیبایی،قیمت مناسبی هم داره 

کارت خنکیه  و بهتر از کارت های گیگا هستش(بجز سری  xtreme که البته کمیابن و دارای قیمت بسیار بالایی میباشد)

سری rog ایسوس رو که دیگه حرفشو نزن

اصلا عقلانی نیست حدود 3.5 بدی برای 1060 اونم با اختلاف بسیار ناچیز با msi gaming x که 600 تومن ارزون تره 

خرید گرافیک rog ایسوس رو پیشنهاد نمیکنم چون اصلا به قیمتشون نمیارزه 

مگر بتونید کارکرده به قیمت مناسب پیدا کنید

به هر حال موفق باشید و انشالله مبارکتون باشه.. 

سپاسگزارم از راهنمایی تون.

--------------------

برای همین کارت MSI مانیتور 24 رو پیشنهاد میدید یا 27 با توجه به اینکه کارم تدوینه و میگن برا روزلویشن 1080 مونیتور 27 کیفیت پیکساش مناسب نیست مارک ال جی اختلاف قیمت شون در حد 150 تومنه! و هر دو IPS هستن.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hunter6470 گفته است :

سپاسگزارم از راهنمایی تون.

--------------------

برای همین کارت MSI مانیتور 24 رو پیشنهاد میدید یا 27 با توجه به اینکه کارم تدوینه و میگن برا روزلویشن 1080 مونیتور 27 کیفیت پیکساش مناسب نیست مارک ال جی اختلاف قیمت شون در حد 150 تومنه! و هر دو IPS هستن.

خواهش میکنم ?

برای full hd تا 24 اینچ پیشنهاد میشه

بزرگتر از اون برای full hd تو ذوغ میزنه و بهتره رزلوشن های 2k یا 4k برای 27 یا بالاتر تهیه کنید

البته هستند مانیتور هایی بزرگتر تر از 24 اینچ  full hd که کیفیت خیره کننده ای دارند اما برای اونا باید خیلی هزینه کنید

در کل بنظرم برای full hd تا 24 اینچ معقوله 

لینک به دیدگاه

کارت 

Msi gaming x فوق العادس ، بسیار کم صدا و خنک و فنهای قوی ، با اوور کلاک بالا در صورت نیاز ، من تمام بازی های سنگین رو فول تنظیمات انجام میدم رو فول اچدی 

لینک به دیدگاه

درود من MSI رو دارم عالیه زیاد حساس نباش

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/05, 15:29:15، frzm2014 گفته است :

کارت 

Msi gaming x فوق العادس ، بسیار کم صدا و خنک و فنهای قوی ، با اوور کلاک بالا در صورت نیاز ، من تمام بازی های سنگین رو فول تنظیمات انجام میدم رو فول اچدی 

نظرتون درباره این کارت چیه دوست عزیز

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/zotac-gtx-1060-amp-edition-6gb-gddr5-12.html

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hunter6470 گفته است :

اینم کارت خوبیه کلا 1060 عالی هست ،ولی باتوجه به قیمتش ک نزدیک به ام اس ای ترجیحا مدل گیمینگ ایکس هست توصیه میشه.  از لحاظ کیفیت بالاتر هست و ظاهری و تکنولوژی خنک سازی و صدا تا حدودی مصرف برق ، و افت قیمت کمتر در دراز مدتنسبت به برندای متفرقه ک فقط کارت گراف تولید میکنن، ،،پیشنهاد من به شما خرید کارت خوب دسته دو هست با حداقل یک تا یکونیم سال گارانتی، چون هیچ فرقی نداره با نو، و راحت این کارتا عمر بالایی دارن..این باز نظر خود شماست ولی از لحاظ هزینه به صرفه هست ، در کل مزیت های کارت ام اس ای همرده با این کارت پیشنهادیتون مواردی بود ک گفتم ، به علاوه زیبایی و طراحی کارت ...

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...