رفتن به مطلب

فروش 3 قطعه فوق العاده __ Samsung 960 Evo 1TB , ASUS Rog Strix Z370-F , Logitech G933 7.1

Recommended Posts

ای آقا سر کاریم ما :|

من که اینجا زودتر گفتم فروش فوری میخوام عجب ! ??

قراره اینجوی کنید چرا تو تاپیک مزایده میزارید، بگید همه قیمت رو پیغام خصوصی کنن به هرکی خواستم میدم دیگه

من به این و اون رو زدم پول گرفتم الان یهو میگین به فلانی فروخته شد که تو تاپیک حتی کامنت نذاشته چه برسه قبل ما؟!!!

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز سر کاری هم نبود  تو پرشین تولز هم تاپیک کرده بودن 

من قبلا هم درخواست دادم قبل شما 

چون هر سه قطعه رو می خواستم  شرایط تاپیک هم مطالعه کنید  اولویت با کسی هست که هر 3ه قطعه رو بخواد در شرایط یکسان 

من هم به ناچار مجبور شدم به دلیل عجله  ونیاز شدید  هر سه رو فوری خریداری کنم 

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-3-قطعه-فوق-العاده-__-samsung-960-evo-1tb-asus-rog-strix-z370-f-logitech-g933-7-1.931607/#post-12577466

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، andyou گفته است :

نه دوست عزیز سر کاری هم نبود  تو پرشین تولز هم تاپیک کرده بودن 

من قبلا هم درخواست دادم قبل شما 

چون هر سه قطعه رو می خواستم  شرایط تاپیک هم مطالعه کنید  اولویت با کسی هست که هر 3ه قطعه رو بخواد در شرایط یکسان 

من هم به ناچار مجبور شدم به دلیل عجله  ونیاز شدید  هر سه رو فوری خریداری کنم 

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-3-قطعه-فوق-العاده-__-samsung-960-evo-1tb-asus-rog-strix-z370-f-logitech-g933-7-1.931607/#post-12577466

همینو 1.900 نمیدین؟ 

لینک به دیدگاه

اصلا قابل شمارو نداره 

ولی واسه ارتقا سیستمم خریداری کردم 

الان سامسونگ 960 evo  500 گیگو دارم اگر خواستید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

آقا از 24 ساعت چقدر مونده، من حاضرم یک مقدار بیعانه هم بدم واسه من نگهش دارید

24 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه بوده دوست عزیز.

در 20 دقیقه قبل، andyou گفته است :

باتشکر از اقای بهاور هر3 قطعه به قیمت فوری خریداری شد 

سلام خدمت شما دوست عزیز.

بله تائید میشود با توجه به اینکه ایشان هر سه قطعه را در فروم پرشین تولز به قیمت فوری پیشنهاد داده اند عملاً قطعات تقدیم ایشان میشود.

شاید برای دوستان سئوال شود چرا به اینصورت معامله ، ولی دوستان توجه بفرمائید بنده در پست اول همان دیروز خاطر نشان کرده ام اگر در شرایط یکسان دوستی قطعات بیشتری را درخواست بدهد عملا اولویت با کسی خواهد بود که قطعات بیشتری را درخواست خرید داده است پس لطفا دقت کنید.

در 13 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

ای آقا سر کاریم ما :|

من که اینجا زودتر گفتم فروش فوری میخوام عجب ! ??

قراره اینجوی کنید چرا تو تاپیک مزایده میزارید، بگید همه قیمت رو پیغام خصوصی کنن به هرکی خواستم میدم دیگه

من به این و اون رو زدم پول گرفتم الان یهو میگین به فلانی فروخته شد که تو تاپیک حتی کامنت نذاشته چه برسه قبل ما؟!!!

دوست عزیز ، اعتبار بنده مشخص همه چیز هست و امیدوارم متوجه داستان باشید ، 

دوست عزیزمون آقای @andyou به دلیل آنکه در شرایط یکسان تعداد قطعات بیشتری را درخواست خرید داده اند مطابق همان موردی که در پست اول ذکر کرده ام در شرایط یکسان قطعا به ایشان تعلق میگیرد./

این را همان دیروز در پست اول توضیح داده ام و نیازی نمیبینم مجددا به شما توضیح بدم .

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-3-قطعه-فوق-العاده-__-samsung-960-evo-1tb-asus-rog-strix-z370-f-logitech-g933-7-1.931607/#post-12577876

--------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم باعث دلخوریی دوستی نشده باشد ولی اینکه دوستان به بنده تهمت میزنند که تایپک و اگهی سرکاری بوده است و قیمت پیغام خصوصی بوده است و... متاسفانه برای بنده قابل درک نیست ، تمام موارد فروش بنده کاملاً شفاف است و هیچ چیزی پنهان نیست و این موارد تماماً در پست اول ذکر شده است.

ختم تایپک.

ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، andyou گفته است :

اصلا قابل شمارو نداره 

ولی واسه ارتقا سیستمم خریداری کردم 

الان سامسونگ 960 evo  500 گیگو دارم اگر خواستید 

چند میفروشید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...