رفتن به مطلب

امـــروز دوباره از من کــــــلاهبرداری کردن

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز تو سایت دیوار آگهی فروش هارد اکسترنال 2 ترا رو دیدم هارد کارکرده بود با یک سال گارانتی طرف 500 میداد با توجه به اینکه آکبند هارد تو سایت فافا 750 تومان بود قیمتش منطقی بود دیدم شماره ایرانسل هست تو این مواقعه من یه بیعانه کوچیک در حد 20 یا 30 تومان به کارت طرف واریز میکنم که اون قطعه رو برای من نگه داره تا فردا برم ازش تحویل بگیرم پیام دادم از ایشون شماره کارت گرفتم 20 تومان بیعانه به کارتش واریز کردم دیگه فکر نمیکردم طرف به خاطر 20 تومان بخواد کلاهبرداری کنه واقعا وضع خراب شده دیدم آگهی رو پاک نکرده تا امروز تماس گرفتم دیدم جواب نمیده پیام دادم دیدم جواب نمیده الانم بلاک کرده منو تماس میگیرم اشغال میزنه ...اینجورآدم ها باعث میشن اعتماد از بین بره

7s54_001.jpeg

5gb1_002.jpeg

iz35_003.jpeg

r5p_005.jpeg

8hsr_006.jpeg

لینک به دیدگاه

واقعا برای 20 تومن ؟ ?

والا من شرفم رو به  هیچی نمیفروشم ! اصلا موضوع حروم حلالی این صحبتا نیست

شرف چیزیه که توی این مملکت خیلی کم گیر میاد اما جالب لود طرف واسه 20 تومن جواب نمیده و بلاک هم کرده ??

لینک به دیدگاه

همچین تیتر زدی فک کردیم دو میلیون ازت کلاهبرداری کرده

در ثانی برادر شما کسی رو که نمیشناسی واسه چی میری بیعانیه میدی ؟ 

درصدزیادی از  اگهی های دیوار و شیپور فیکه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه زمونه ای شده واسه یه نخ سیگار میفروشن حالا 20 تومن به کنار ، به نظرم در این مواقع نباید عجله کنید و بیعانه ای چیزی واسه کسی که نمیشناسید نریزید با طرف هماهنگ کنید واسه خرید حضوری اگه مایل نبود بهتره از خیر خریدش بزنید 

لینک به دیدگاه

اگهیش ماله سعادت اباد بود؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

اگهیش ماله سعادت اباد بود؟

آره مال سعادت اباد بود

لینک به دیدگاه

با کمال احترام  به نظر بنده شما بسیار ناشیانه رفتار کردید.:2_grimacing:

اینکه در وهله اول خودتون بدون اینکه طرف چیزی بگه بهش بگید فلان مقدار(حالا کاری نداریم که 20 تومن چیزی نیست)بیعانه واریز میکنم برام نگه دار یعنی عملا دارید مقدمات کلاهبرداری احتمالی طرف مقابل رو با دستان خودتون فراهم میکنید.-_-

خرید غیر حضوری از آگهی کنندگان این سایت ها ریسکه وخیلی از جوانب امر باید در نظر گرفته بشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوســت عزیز ...

مقصــر خودتونــ هستید .

دیوار فقـط حضـوری .

لینک به دیدگاه

بیعانه واسه چیزی واریز مردی؟تا زمانی که پول به صورت کامل در دسترست نیست برای هیچی اقدام نکن حتی بهش فکر هم نکن بعد برو حضوری معامله کن والا من 14سالم بود  اولین معالمه ی توی اینترنت رو انجام دادم تا الان سرم کلاه نرفته

لینک به دیدگاه

بیخیال داداش زیاد نیست از من کلی ازین پولا گرفتن این دله دزدا بیچاره واسه شارژ و این حرفا..بیخیال اما دیگه غیر حضوری یدونه پورتوغالم نخر

لینک به دیدگاه

هزاران بار تاپیک زده شده که حضوری بخرید اون وقت شما...

لینک به دیدگاه

فدا سرت داداش، مهم نیست.

من شنبه رفتم باطری Duracell خریدم برای یکی از دوستان پست کردم.

بابت دو بسته باطری 44 هزار تومن دادم، وقتی باطری ها دست دوستم رسید هیچ کدوم کار نکرد و با دقت که باطری ها رو چک کرد تاریخ گذشته بود.

لینک به دیدگاه

البته فدای سرت اگرچه حنی 1هزار تومن هم کلابرداری بشه ادم احساس بدی پیدا میکنه

اما همیشه یک نکته یادت باشه

کلاهبردار ها جدیدا وقتی میخوان این کار هارو کنن از کارت کس دیگه ایی استفاده میکنن عموما فامیل یا اشنا

مثلا تو همینجا صاحب کارت مریم هست که در ایران کمتر خانومی پیدا میشه در فروش قطعات کار کنه یا اگهی فروش بزنه اون هم برای قطعه کامپیوتر

نه این که نیست اما بسیار کم  هست این خودش باعث سواال هست

مثلا زنگ بزنی طرف مرد باشه اما شماره کارت خانوم بدن بهت

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

البته فدای سرت اگرچه حنی 1هزار تومن هم کلابرداری بشه ادم احساس بدی پیدا میکنه

اما همیشه یک نکته یادت باشه

کلاهبردار ها جدیدا وقتی میخوان این کار هارو کنن از کارت کس دیگه ایی استفاده میکنن عموما فامیل یا اشنا

مثلا تو همینجا صاحب کارت مریم هست که در ایران کمتر خانومی پیدا میشه در فروش قطعات کار کنه یا اگهی فروش بزنه اون هم برای قطعه کامپیوتر

نه این که نیست اما بسیار کم  هست این خودش باعث سواال هست

مثلا زنگ بزنی طرف مرد باشه اما شماره کارت خانوم بدن بهت

احتمالا دوست دخترش ایناست این بدبختم پول نداشته گفته شماره کارتتو بفرست پول شارژ برات بفرستم یا از اونا که تو اینستاگرام اگهی صیغه اینا میزارن?

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

دزدی فراگیر شده از فروشگاه فافا یک موس با دو بسته ده تایی باتری شیاومی خریدم وقتی رسید دستم بسته پاره بود و باتری توش نبود

خود پست میدزده دیگه به هیچی اعتباری نیست

لینک به دیدگاه

من همین دیروزتو سایت دیوار طوطی فرختم 800 تومن فروش به صورت حضوری بعد واریز کل پول پرنده رو دادم ماه پیش،هم خرید کردم 

فقط فقط فقط حضوری اخه عزیز دل خوبه هزارو یک بار گفتیم فقط حضوری معامله کنید

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بیعانه واسه چیزی واریز مردی؟تا زمانی که پول به صورت کامل در دسترست نیست برای هیچی اقدام نکن حتی بهش فکر هم نکن بعد برو حضوری معامله کن والا من 14سالم بود  اولین معالمه ی توی اینترنت رو انجام دادم تا الان سرم کلاه نرفته

بیعانه واریز کردم تا قطعه رزرو من باشه دیر وقت بود مسیر دور بود امکان نداشت حضوری برم اونجا مگر نه پولم کامل بود

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

من همین دیروزتو سایت دیوار طوطی فرختم 800 تومن فروش به صورت حضوری بعد واریز کل پول پرنده رو دادم ماه پیش،هم خرید کردم 

فقط فقط فقط حضوری اخه عزیز دل خوبه هزارو یک بار گفتیم فقط حضوری معامله کنید

بعضی از قطعات هست قیمت فروشنده خیلی مناسب هست تا بخوای وقت کنی حضوری بری اونجا طرف قطعه رو فروخته با یه بیعانه کوچیک طرف قطعه رو نگه میداره تا فرداش تو زمان مناسب بری ازش بگیری 

لینک به دیدگاه

به نظر من اشتباه از خودت بوده ! 

با یه خط دیگه ببین جواب میده !؟ اگه جواب داد حضوری برو و اذیتش کن :D 

لینک به دیدگاه

این استعدادی که شما در کلاهبرداری شدن داری بی نظیره...?

لینک به دیدگاه

گذشته از همه چی ، یارو bioی تلگرامش خوبه
من که رفتم برای خودم هم نوشتم

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...