رفتن به مطلب

فروش باندل فوق قدرتمند 775 + گرافیک GTX 960 + GTX 550ti

Recommended Posts

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان

قصد فروش یک باندل (CPU+Main) و کارت که از همین فروم خریداری شد و در حد چند هفته، استفاده ای که مد نظر بنده بود انجام شد و الان قصد فروش هست. تصاویر رو ضمیمه کردم. منتها چون در حال کار روی سیستم هستم زمان فروش باندل و گرافیک رو از کیس جدا میکنم و میفرستم. (با توجه به این که از همین فروم خریداری شد با یه مقدار جستجو، خرید بنده و تصاویر دیگه ای هم موجوده) باندل و کارت در سلامت کامل هستند.

ممنون و خوشحال میشم نظر کارشناسی وجود داره در پیام خصوصی گفته بشه.

CPU QX9650 + Main Asus P5E+RAM  (باندل جدا فروخته نمیشه مین همراه با پنل  و کارت صدای ویژه این مین که تو سایت ایسوس هست فروخته میشه)  فروخته شد

فن Deep cool داخل تصویر هم در صورت نیاز خریدار فروخته میشه، کارکردش کمتر از 1 ماهه)  (اما اگر کسی خواست فقط با باندل فروخته میشه) فروخته شد

Zotac GTX960 هم قیمت پایه 1100 تومان گام 5تومن (کارتن موجوده) انصراف

Asus 550ti هم مثل تصویر موجوده (بدون کارتن) (قبل 960 این گرافیک رو سیستم بنده بوده، کارت سالمه و بیرون کیس نگهداری میشه) فروخته شد

سوالی بود در پیام خصوصی در خدمت دوستان و مشتریان گرامی هستم

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

a.jpg

b.jpg

c.jpg

لینک به دیدگاه

راستی فروش در پرشین تولز هم پیگیری میشه:

(انشالله تا 24 امشب یعنی جمعه 07/10/1397 هر قطعه به بالاترین پیشنهاد از طرف عزیزان  فروخته میشه)

در PT  گرافیک 550ti  پایه + 1 مشتری داره

CPU+Main دو نفر باهم مشتری داره

لینک به دیدگاه

دوستان جهت مقایسه قدرت باندل تو نرم افزار سی پی یو زد:

دیتاشیت اینتل
https://ark.intel.com/products/33921/Intel-Core-2-Extreme-Processor-QX9650-12M-Cache-3-00-GHz-1333-MHz-FSB-
کارایی بر اساس رنج مجاز اینتل (که برام مهم بود و هست که همیشه قطعات تو رنج مجاز ولتاژشون باشن) و 4 گیگ رم فوق حرفه ای DDR2 پاریوت که CL4 و باس 800ده داره دوال چنل کار میکنه
https://valid.x86.fr/jmavpp
https://valid.x86.fr/bench/jmavpp/1
https://valid.x86.fr/bench/jmavpp/4

تو بعضی اجراهای CPUZ بنچ مارک بهترم میشه! که من پایین ترینشو گذاشتم!

ضمنا رم بنده ولتاژ کارش برای حالت باس 800 و سی ال 4 بر اساس دیتاشیتش 2.1 هست که روی 2.06 گذاشتم.(یعنی کمتر از حد نرمالش)
CPU میتونه بین 0.8500V-1.3625V باشه که بنده روی 1.35625 تنظیم کردم (بازم کمتر از حد مجاز دیتاشیت سایت اینتل) و سیستم اوکیه با این تنظیم.

سه بار با این تنظیمات سیستم رو استفاده کردم و تو استرس و.. هم اوکی بود. بقیه موارد رو حالت نرمال کار میکردم...اینارو فرستادم کیفیت قطعات مشخص شه.

امکان روییت این نتایج و کارایی سیستم به صورت حضوری، در بابل وجود داره.

a1.jpg

a2.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Salari گفته است :

سلام

مین و سی پی یو "در صورت عدم تعمیری و سلامت کامل" پایه

سلام دوست عزیز - بله بدون تعمیر و در سلامت کامل هستن ( از کاربران حرفه ای همین فروم خریداری شده و اوکیه) تا اینجا برای شما (شنبه ساعت 11 صبح میذاریم پایان مزایده) که احتمالا با گرافیک یکسره پست کنم خدمت شما و دوستان.

بنابراین چون اولویت با فروش یکسره هست، قسمت دوستانی که جدا جدا میخواستن نمیشه و انشالله دفعات بعد در خدمتشون باشم.

ویرایش شده توسط acola
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Salari گفته است :

سلام

پس پایه برای من

بله تا اینجا برای شما

لینک به دیدگاه

دوستان باندل + رم ها چون باهم مشتری داره و چون چند قطعه رو باهم میخوان. اولویت فروش با ایشونه از کاربرای همین لیون هستن جناب Salari (قابل توجه دوستانی که خصوصی پیام دادن)
گرافیک 550TIهم که تا 24 انشالله به بیشترین پیشنهاد میرسه فعلا تو پرشین تولز..
پول پست همشون نصف-نصف
زوتاک 960 با کارتنش! همچنان موجوده..
ویرایش شده توسط acola
لینک به دیدگاه

دوستان ۹۶۰ فقط تا فردا صبح قبل ساعت ۱۱  کسی بخاد پول پست با بنده و ارسال رایگان خواهد بود

لینک به دیدگاه

ساعت 11 شد و طبق عرایض قبلی بنده - باندل فروخته شد  به جناب آقای Salari مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

مین - سی پی یو - فن و رم توسط بنده خریداری و مبلغ تقدیم شد.

ممنون از اقای صالحیان عزیز - 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Salari گفته است :

مین - سی پی یو - فن و رم توسط بنده خریداری و مبلغ تقدیم شد.

ممنون از اقای صالحیان عزیز - 

خواهش میکنم.فرمایشات جناب سالاری بزرگوار تاییده و انشالله و امروز ارسال انجام میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...