رفتن به مطلب

اشغال خودبخودی پهنای باند

adelanteh79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

موقع استفاده از اینترنت پهنای باند من اشغال میشه ودیگه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم یعنی هیچ صفحه ای باز نمیکنم و دانلود ندارم ولی sendوresiveدارم.

همه گزینه های آپدیت غیرفعال کردم و هیچ نرم افزاری نصب نکردم.

ممنون از راهنماییهاتون

لینک به دیدگاه

تا اونجا که یادمه یک تروجان باعث این مسئله میشه که یک زمانی خیلی هم شایع شده بود. شما به محض اینکه به اینترنت وصل میشی ماکسیمم پهنای باندت اشغال میشه و به هیچ اپدیت یا چیز دیگری ربطی نداره . چه انتی ویروسی دارید ؟ البته احتمالا انتی ویروس هم جواب نمیده و باید از نو ویندوز بریزید !

لینک به دیدگاه

من هم این مشکل رو داشتم .شما مطمئنی در حالی که صفحه بسته هستش send و resive داری ؟ اگر اینطوریه میتونه ویروس باشه . ولی اگر تو قسمت Broadband Connection status هیچ دریافت و یا ارسالی نشون نمیده ولی تو گزارش کارکرد کم میشه از حجمت مشکل از طرف ISP داری . مشکل من از طرف isp بود . توی task manager برو ببین قسمت networking فعالیتش چطوریه . تو قسمت processes هم ببین برنامه غیر عادی فعال نیست .

لینک به دیدگاه

ممنون اینایی که میگید نیست.آنتی ویروس ندارم.از ایرانسل استفاده میکنم که زنگ زدم میگه مشکل از ما نیست.حتی بعد از نصب مجدد ویندوز این اتفاق بازم میافته.بعضی موقع ها این مشکلو دارم بعضی موقع ها نه.این جور موقع هادیس میشم دوباره وصل میشم درست شدنش شانسیه.

لینک به دیدگاه

بعضی از ویروسها با پاک کردن ویندوز از بین نمیرن . چون تو تمام درایوها پخش میشن . شما ویندوز رو که نصب کردی ، قبل از اینکه درایوی رو باز کنی ، آنتی ویروس نصب کن و کل سیستم رو چک کن . یک بار همین الان امتحان کن . شاید ویروسها رو پیدا کرد . آنتی ویروس نصب کن و اون رو آپدیت کن . البته باز هم ممکنه ویروس نباشه . ولی نصب یک آنتی ویروس ضرری نداره .

لینک به دیدگاه

حامد جان درست میکن. اگر برنامه ها و فایل های exe تو درایو ها پخش شده باشند باید تک تک درایو های حاوی فایل های اجرایی فرمت بشن و بعد ویندوز رو دوباره بریزید. اگر فقط درایو ویندوز رو فرمت کنید ویروس از درایو دیگر دوباره پخش میشه و روز از نو روزی از نو ! در ضمن بدون انتی ویروس به اینترنت وصل شدن اشتباه محضه چون هر صفحه ممکنه ویروس داشته باشه و کامپیوتر شما بدون انتی ویرس مثل خونه ای هست که درش بازه تا همه بریزن تو ! شما ممکنه همون اولین صفحه ای اینترنتی که ویزیت می کنی این ویروس رو داشته باشی و بدون انتی ویروس هم 3 سوت میاد رو کامیپوتر و کار خودشو میکنه !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

از برنامه netlimitter استفاده کنید و ببینید کدوم برنامه است که داره پهنای باند رو مصرف میکنه و بعد kill اش کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

همانطور که بقیبه اشاره کردند، به احتمال زیاد مشکل از یک تروجان و یا برنامه مشابه است.خ

یلی وقتها این بد افزار ها رو با آنتی ویروسهای معمولی نمشه پاک کرد.

شما نرم افزار malwarebytes رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید. قبل از اسکن آپدیت هم بکنید. این آنتی ویروس مخصوص پاک کردن یک چنین تروجان هایی طراحی شده.

موقه اسکن هم روی full scan بگذارید. مقداری زمان می بره ولی شاید مشکل شما را حل کنه.

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

لینک به دیدگاه

از برنامه netlimitter استفاده کنید و ببینید کدوم برنامه است که داره پهنای باند رو مصرف میکنه و بعد kill اش کنید.

ممنون از همتون

راستی سایتnetlimiter برام بزارید.کارش چیه؟

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

همه ی برنامه ها رو آپدیت شونو غیر فعال کردی !؟ اگه اینطوره که هیچ اما بعضی از برنامه ها آپدیتشون غیر فعال نمیشه مثل adobe reader لعنتی !

پیشنهاد می کنم از یه اینترنت سکیوریتی خوب استفاده کنی ( ESET خوبه ) در اینصورت فایروالشو از حالت اتوماتیک به حالت اینتراکتیو تغییر بده تا هر برنامه ای که بخواد دسترسی به اینترنت داشته باشه اول باید از شما تایید صلاحیت بگیره ( اینطوری واسه خودت شورای نگهبان می شی ! ) اگر نه از یه برنامه ی فایروال خالی استفاده کن و همین تنظیماتو واسش اعمال کن ( شخصا Out Post PRO رو توصیه می کنم )

در مورد برنامه ی ضد بد افزار خودم از برنامه ی Trojan Remover استفاده می کنم که عالیه . می تونی از لینک زیر ( سایت رسمی ) دانلود کنی

http://www.simplysup.com/tremover/download.html

موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...