رفتن به مطلب

مشکل دقت هدفگیری با دسته در بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان کیبوردم مشکل پیدا کرده تصمیم گرفتم بازی Battlefield V رو با دسته ایکس باکس وان بازی کنم

اما یه مشکل بزرگ دارم نمیتونم با دسته هدفگیری رو درست انجام بدم انالوگ رو یه ذره تکان که میدم یا میره سمت راست یا میره چپ. درست روی مثلا سربازه دشمن قرار نمیگیره . اینطوری هم ادم کند میشه فکرشو بکنید اون داره به رگبار میبنده من تازه میخوام هدف گیری کنم!?

اونایی که کنسول دارن واقعا چطور با دسته بازی میکنن؟ من جز فوتبال و بازیهای ریسینگ  بازی دیگه رو با دسته انجام نداده بودم.

ایا تنظیمات خاصی برای بالا بردن دقت هدف گیری داخل مثلا همین بازی  Battlefield V داره؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

یه 10 ساعت بازی کنین کاملا باهاش آشنا میشین و میاد دستتون

لینک به دیدگاه

از مزایای کنسول هست

فقط باید قلقش بیاد دستتون بازم گزینه کنترل رو یک نگاه بندازید

لینک به دیدگاه

سلام 

من یک ماه با همین مشکل روبرو بودم آخرشم نتونستم یه هدشات حال کنم . کنسول رو فروختم و پی سی بستم الان راضیم ?

کلا دسته برای بازیهایی مثل کال آف و بتل مثل فوش ناموس میمونه لامصب ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Vikings گفته است :

سلام

دوستان کیبوردم مشکل پیدا کرده تصمیم گرفتم بازی Battlefield V رو گیم پد ایکس باکس وان اس بازی کنم

اما یه مشکل بزرگ دارم نمیتونم با دسته هدفگیری رو درست انجام بدم انالوگ رو یه ذره تکان که میدم یا میره سمت راست یا میره چپ. درست روی مثلا سربازه دشمن قرار نمیگیره . اینطوری هم ادم کند میشه فکرشو بکنید اون داره به رگبار میبنده من تازه میخوام هدف گیری کنم!1f602.png

اونایی که کنسول دارن واقعا چطور با دسته بازی میکنن؟ من جز فوتبال و بازیهای ریسینگ  بازی دیگه رو با دسته انجام نداده بودم.

ایا تنظیمات خاصی برای بالا بردن دقت هدف گیری داخل مثلا همین بازی  Battlefield V داره؟

سلام .

مبدل موس و کیبرد تهیه کنید مثلاً پلاس باکس .

http://plusbox.co/

من خریدم و کاملاً راضی کننده هست . فقط نیاز به موس با DPI بالا هست تا حرکت موس کاملاً روان باشه . 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

سلام .

من خریدم و کاملاً راضی کننده هست . فقط نیاز به موس با DPI بالا هست تا حرکت موس کاملاً روان باشه . 

سلام بنده با پی سی بازی میکنم نه کنسول

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

من یک ماه با همین مشکل روبرو بودم آخرشم نتونستم یه هدشات حال کنم . کنسول رو فروختم و پی سی بستم الان راضیم 1f605.png

خدایی با دسته  خیلی رو مخه عصاب ادم خرد میشه از هر چی بازی سیر میشه

لینک به دیدگاه

از داخل تنظیمات گذینه aim assist رو روشن کن خودش هدفگیری میکنه روی دشمن ها مثل کنسول!

لینک به دیدگاه

سلام. سرعت حرکتشو کم کنید؛ هم در تنظیمات بازی، و هم خودتون. (یعنی آهسته حرکت بدید)

لینک به دیدگاه

اگر توی تنظیماتش قابلیت تغییر acceleration داره اونو تغییر بده تا قابل کنترل تر باشه و یهو نره کاملا راست یا چپ، aim assist هم روشن کن.

یکم طول میکشه عادت کنی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Vikings گفته است :

سلام

دوستان کیبوردم مشکل پیدا کرده تصمیم گرفتم بازی Battlefield V رو با دسته ایکس باکس وان بازی کنم

اما یه مشکل بزرگ دارم نمیتونم با دسته هدفگیری رو درست انجام بدم انالوگ رو یه ذره تکان که میدم یا میره سمت راست یا میره چپ. درست روی مثلا سربازه دشمن قرار نمیگیره . اینطوری هم ادم کند میشه فکرشو بکنید اون داره به رگبار میبنده من تازه میخوام هدف گیری کنم!1f602.png

سلام.

با تفاسیر دوستان فکر کنم راحت تر باشه برگردید به دامان موس وکیبرد 

بنده  خداروشکرتا بحال مجبور نشدهم از دسته استفاده کنم و در مخیله ام هم نمیگنجه که چجوری وبا چه کیفیتی میشه بتل بازی کرد با دستههه!!!!!

خلاصه که این سوسول بازیا مال ما pc گیمرا نیست اگر قرار بر aim assistباشه که دیگه هیچی...

حالا چه مشکلی برا کیبردتون پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام.

با تفاسیر دوستان فکر کنم راحت تر باشه برگردید به دامان موس وکیبرد 

بنده  خداروشکرتا بحال مجبور نشدهم از دسته استفاده کنم و در مخیله ام هم نمیگنجه که چجوری وبا چه کیفیتی میشه بتل بازی کرد با دستههه!!!!!

خلاصه که این سوسول بازیا مال ما pc گیمرا نیست اگر قرار بر aim assistباشه که دیگه هیچی...

حالا چه مشکلی برا کیبردتون پیش اومده؟

درود منم مجبوری رفتم با دسته .

متاسفانه روش اب ریخت جز کلید های عددی هیچ کلیدی دیگه ای کار نمیکنه. چراغشم  روشنه..یه روز هم گزاشتم کامل خشک شه باز کار نکرد.الانم  با کیبورد مجازی تایپ میکنم?

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

خدایی با دسته  خیلی رو مخه عصاب ادم خرد میشه از هر چی بازی سیر میشه

پشت کردی به آرمانهای pc بازها! وای بر تو ای ملعووون?

کیبرد خودتون مدلش چیه و مشکلش؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Vikings گفته است :

درود منم مجبوری رفتم با دسته .

متاسفانه روش اب ریخت جز کلید های عددی هیچ کلیدی دیگه ای کار نمیکنه. چراغشم  روشنه..یه روز هم گزاشتم کامل خشک شه باز کار نکرد

آخخخخ.واقعا دردناکه.

چه برند ومدلی بود؟گارانتی داشت؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

من یک ماه با همین مشکل روبرو بودم آخرشم نتونستم یه هدشات حال کنم . کنسول رو فروختم و پی سی بستم الان راضیم 1f605.png

موندم چه جوری بعضیا باش فورتنایت بازی می کنن هم بیلد می کنن هم شوتینگ  !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

پشت کردی به آرمانهای pc بازها! وای بر تو ای ملعووون1f605.png

کیبرد خودتون مدلش چیه و مشکلش؟

?

ایفورتک B-1500 

در 13 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

آخخخخ.واقعا دردناکه.

چه برند ومدلی بود؟گارانتی داشت؟

ایفورتک B-1500 

گارانتی نه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

انشاءالله مشکلتون حل بشه الان توی این وضعیت باید کلی خرج کنید... 

ممنون

در ۱ ساعت قبل، G@m3R گفته است :

از داخل تنظیمات گذینه aim assist رو روشن کن خودش هدفگیری میکنه روی دشمن ها مثل کنسول!

سلام ممنون امتحان میکنم

در ۱ ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. سرعت حرکتشو کم کنید؛ هم در تنظیمات بازی، و هم خودتون. (یعنی آهسته حرکت بدید)

سلام اوکی ممنون

در 46 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

اگر توی تنظیماتش قابلیت تغییر acceleration داره اونو تغییر بده تا قابل کنترل تر باشه و یهو نره کاملا راست یا چپ، aim assist هم روشن کن.

یکم طول میکشه عادت کنی

سلام اوکی امتحان میکنم ممنون

در 8 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

انشاءالله مشکلتون حل بشه الان توی این وضعیت باید کلی خرج کنید... 

مرسی عزیز

لینک به دیدگاه

منم مشکل تورو داشتم چون 15 سال با پی سی گیم بازی میکردم یساله سیستمو فروختم ps4 خریدم اوایل خیلی سخت بود الان واقعا ده برابر از موسو کیبرد بیشتر حال میده اصلا با موسو کیبرد قابل مقایسه نیست 

فکرشو بکن تو رخت خابت دراز کشیدی داری کالاف میزنی مجبور نیستی بشینی پشت میز خخخخخ

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

منم مشکل تورو داشتم چون 15 سال با پی سی گیم بازی میکردم یساله سیستمو فروختم ps4 خریدم اوایل خیلی سخت بود الان واقعا ده برابر از موسو کیبرد بیشتر حال میده اصلا با موسو کیبرد قابل مقایسه نیست 

فکرشو بکن تو رخت خابت دراز کشیدی داری کالاف میزنی مجبور نیستی بشینی پشت میز خخخخخ

آخ اخ .... چی میشد بتل یا کال اف سروراش هم کنسولیها بودن هم پی سی بازها ..منقرض میشدین?

بنظرم تا فرصت هست یک کیبرد ضد اب تهیه کنید ...یدونه تو بازارچه گذاشتن

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

یه موس و کیبرد بی سیم بخر مثل من کیس رو وصل کن به تی وی راحت تو رخت خواب بازی کنD:

ویرایش شده توسط TeTration
لینک به دیدگاه

داداش کاری نداره یه کیبورد ازین متفرقه ها بخر فعلا باهاش بساز تا بتونی کیبور مناسب جایگزین کنی بهتر از دسته ست.

لینک به دیدگاه

منم جدید کنسول خریدم اصن حالم داره از دسته بهم میخوره

دسته فقط برا فوتبال و بازیای ماشینی و کمبت خوبه و دیگر هیچ

اینم که میگن عادت میکنی من که نتونستم عادت کنم و گزینه آیم هم اگه روشن کنم واقعا لذت بازی پایین میاد.

گرچه که من حتی با آیم هم نمیتونم سریع عمل کنم?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

سلام .

اقا این لینکی که دادینو باز کردم چیزی نفهمیدم.

یکم بیشتر توضیح میدین چی هست این؟

برا کنسول بدرد میخوره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

اقا این لینکی که دادینو باز کردم چیزی نفهمیدم.

یکم بیشتر توضیح میدین چی هست این؟

برا کنسول بدرد میخوره؟

این یه دستگاهه وصل میشه به کنسول و اینپوت موس و کیبورد را تبدیل میکنه به اینپوت دسته کنسول و به کنسول میفرسته و کنسول فکر میکنه مثلا شما داری از دسته استفاده می کنی، هیچ شباهتی هم به موس و کیبورد کامپیوتر نداره و کاملا به درد نخوره. بازی های کنسول از موس و کیبورد پشتیبانی نمیکنند. فیلم های توی سایتش را هم ببینی متوجه میشی چقدر به درد نخوره.

ویرایش شده توسط WeirdChamp
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، WeirdChamp گفته است :

این یه دستگاهه وصل میشه به کنسول و اینپوت موس و کیبورد را تبدیل میکنه به اینپوت دسته کنسول و به کنسول میفرسته و کنسول فکر میکنه مثلا شما داره از دسته استفاده می کنی، هیچ شباهتی هم به موس و کیبورد کامپیوتر نداره و کاملا به درد نخوره. بازی های کنسول از موس و کیبورد پشتیبانی نمیکنند. فیلم های توی سایتش را هم ببینی متوجه میشی چقدر به درد نخوره.

عجب

پس همون بهتر دنبال فوتبال و کمبت و تیکن و بازی های ماشینی باشم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...