رفتن به مطلب
  • 5

موبایل بخرم یا صبر کنم؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

سوال

درود، موبایلم داره آخرین نفس هاشو میکشه و مجبورم با این قیمتا یکی جدید بگیرم. حالا سوال اینه که الان بگیرم یا صبر کنم ارزون تر بشه؟ ممکنه نزدیکای عید ارزون بشه؟ 

لینک به دیدگاه

• Answers 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

Top Posters For This Question

Recommended Posts

• 7
در 23 دقیقه قبل، micpet گفته است :

تا 2.700 حداکثر، بالاتر ارزش نداره. چیزی که خودم انتخاب کردم نوکیا 6.1 هست، اگر گلکسی A6 پردازنده ی بهتری داشت اونم خوب بود.

شیائومی بهتر هست به نظر من در این آشفته بازار بهترین گزینه هست این برند

لینک به دیدگاه

• 2

داداش صبر کردن ضرره.من یه تاچ السیدی برا یه گوشی پنجشنبه هفته پیش از اهواز گرفتم 520،هفته قبلیش گرفته بودم 480.الان شده600،اونوقت دنبال ارزونی میگردی؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

• 2

صبر نکن که به زور و بگیر و ببند قیمت دلار رو پایین نگه داشتن. 

تا 22 بهمن سعی کن بخری، بعدش پرواز آغاز میشه...

گول این ارزشی های ۷تومانی هم نخور که اینا با همین حرف های جفنگ نون میخورن و بدبختی ما به اینا ربطی نداره چون هر روز ۷تومان خودشون رو دریافت میکنن

ویرایش شده توسط G@m3R
لینک به دیدگاه

• 2
در 7 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

تا اواخر بهمن صبر کنید ضرر نخواهید کرد 

مگه نگفتید مهر میاد زیر ۸ تومن?

تا بهمنم هیچی نمیشه. ‌‌‌‌‌‌‌‌اخرین ذخیره های دلار مصرف بشه دلار راحت ۲۰ رو رد میکنه الان دارن جون میکنن رو ۱۱ نگه داشتن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• 2
در 13 ساعت قبل، micpet گفته است :

نه اصلا من کاری به کیفیت موبایل های چینی ندارم، کلا از خود چینی ها بدم میاد ;)

داداش حتی  آیفونم تو چین تولید میشه ، یه جوری میگی چینی انگار شاخ دارن ? 

همین چند وقت پیش رفتیم واسه یه دوستی گوشی برداریم حتی خود فروشنده سامسونگ میگفت با این پول 3 تومن هواوی خیلی بهتر گیرت میاد خودم تعجب کردم ! 

خودمم 3 سالی هست میت 8 دارم باباتری 4000 ، صب تا شب کار میکنم بر میگردم خونه شده 60 درصد ! 

حدود 500 تا برنامه هم دارم عین اسب کار میده !

پیشنهاد میکنم فقط برو دنبال علاقت مهم رضایت قلبیته هر چند اون چیز بهترین گزینه نباشه .

لینک به دیدگاه

• 2
در 16 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

خیر نگفتم دلار میاد زیر 8 تومن چرا حرف دهن مردم میزاری

اینقدر هم سر قیمت دلار جو ندید همون موقع هم که تا 18 تومن رفت به خاطر همین جو های مردم بود وگرنه ارزش واقعی پول ملی ما فعلا همین چیزیه که هستو الان تقریبا تو قیمت واقعیش قرار داره و قطعا تا چند سال ثابت خواهد بود

ضمنا دلار به زور رو 11 تومن نیست دلار به طور طبیعی 11 هست چند سال پیش که دلار 3 تومن بود و قیمت حقیقیش حدود 5 تا 6 تومن بود قیمت رو به خاطر بعضی مسایل که مربوط به موضوع فروم نمیشه به زور زیر 4 نگه داشته بودن

??????????????

اره ارزش پول ملیمون تا 25 سال اینده که اسرائیل از دنیا محو بشه همین خواهد بود ??

چند سال پیش که دلار 3 تومن بود ؟  :) دلار تا  اذر سال پیش هنوز توی رنج 3 تومن بود

والا ما همون زمان دلار که 3700 اینا بود استیم والت 10 دلاری میخریدیم 35 تا 38 تومن   دلار پرفکت مانی و پی پال هم همین حدودا بود

خدایا این بنده هاتو از ما نگیر بزار بخندیم

??

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

ارزونی؟ محال هست.

لینک به دیدگاه

• 1
در هم اکنون، micpet گفته است :

درود، موبایلم داره آخرین نفس هاشو میکشه و مجبورم با این قیمتا یکی جدید بگیرم. حالا سوال اینه که الان بگیرم یا صبر کنم ارزون تر بشه؟ ممکنه نزدیکای عید ارزون بشه؟ 

عید ها همیشه قیمت ها 3 برابر میشن

بودجتون چقدر هست ؟

لینک به دیدگاه

• 1
در 2 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

سلام

شما منبع اطلاعاتتون کجاست؟

لینک به دیدگاه

• 1
در 6 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

اخبار(منظور اخبار تلویزیون نیست)

کدوم سایت یا رسانه؟ یا به محافل خاصی وصل هستید؟

می خوام ببینم اطلاعاتتون تا چه حد قابل اعتماد و قابل اعتناء هست

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• 1

عجیب تر از همه چیز اینه که بازم یک سری امیدوارن به اینده ای ارزونتر خیلی مسعله ی بغرنجیه که گریبان مردم عزیزو گرفته گویا یادشون نمیاد گذشته چجوری بوده.

دوست من همین فردا برو یه گوشی بگیر خودتو خلاص کن بعدا اگه یک هزارم درصد هم ارزون شد اونقدری ارزون نخاهد شد که شما سود از خرید حال ازش کنی.ولی مطمعنا اگه گرون بشه اونقدری گرون میشه که نتونی با همنین پول بخری.

لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، micpet گفته است :

حالا تا من انتخاب کنم چند هفته ای گذشته، الان نگا میکردم A6+ هم خوبه البته یکم چیپش ضعیفه و همه بهتر A6s هست که البته هنوز نیومده تو ایران ولی درستش اینه قیمتش حدود 2.700 باشه.

فقط دوستان پیشنهاد چینی ندین که اصلا با چینی ها مشکل دارم.

سلام 

یکی از بهترین انتخابها در  شرایط فعلی هواوی میت 10 و میت 10 پرو هست که 10-15 روزی هست داره با قیمت مصوب در بازار توزیع میشه و با توجه به قیمت فعلیش بهترین انتخاب هست .

تا همین یه ماه پیش قیمت دست دومش از قیمت آکبند فعلیش بالاتر بود .

من خودم یه اس 9 پلاس دارم که تو گرونی ها 11 تومن خریدم و چون قیمتها اومده پائین برایم منطق فروش نداره و الا میفروختم و میت 10 یا میت 10 پرو میخریدم ;)

https://www.bamilo.com/product/huawei-mate-10-dual-sim-mocha-brown-11004555

لینک به دیدگاه

• 1
در در 1397/10/12, 13:23:31، mInI_ClockEr گفته است :

من هم یک سوال دارم
دوستان الان اگه بخواهیم بریم مثلاً علائدین یه موبایل بخریم چجوری هاست
قدیم مدل مشخص بود پول رو میدادیم و گوشی رو میگرفتیم سیم کارت هم هرچی میخواستیم مزدیم روش
الان بعد داستان رجیستری من اصلاً نرفتم خرید
چه چیز هایی رو باید رعایت کنیم کسی جدیدا خرید داشته
یه چیز هایی تو نت خوندم ولی تجربه شخصی خرید حضوری یه چیز دیگه هست
الان روی چه چیز هایی باید دقت کنیم یوقت گوشی قالب نکنن بعد دوهفته قفل بشه و ...

درود 

تجربه شخصی که یکی دو ساله تو بازار علاالدین هستم به هیچ عنوان سرتون کلاه نره و حرف هر شخصی رو گوش نکنید 

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

من هم یک سوال دارم
دوستان الان اگه بخواهیم بریم مثلاً علائدین یه موبایل بخریم چجوری هاست
قدیم مدل مشخص بود پول رو میدادیم و گوشی رو میگرفتیم سیم کارت هم هرچی میخواستیم مزدیم روش
الان بعد داستان رجیستری من اصلاً نرفتم خرید
چه چیز هایی رو باید رعایت کنیم کسی جدیدا خرید داشته
یه چیز هایی تو نت خوندم ولی تجربه شخصی خرید حضوری یه چیز دیگه هست
الان روی چه چیز هایی باید دقت کنیم یوقت گوشی قالب نکنن بعد دوهفته قفل بشه و ...

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• 0

الان این موبایل هایی که گروگان گرفته بودن آزاد کردن ؟

لینک به دیدگاه

• 0

ثبات قیمتی و احتمال افزایش

البته یه سر داستان به این وصل میشه که درست هست که قیمت های جدید داره عادی سازی میشه و ذهن ها تعدیل داره میشه براش و یا شده

ولی  برای گوشی و.. من فکر میکنم  ثبات قیمتی داریم فعلا و سخت بکشه بالاتر هر چند دلار بره بالاتر کمی

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

عید ها همیشه قیمت ها 3 برابر میشن

بودجتون چقدر هست ؟

تا 2.700 حداکثر، بالاتر ارزش نداره. چیزی که خودم انتخاب کردم نوکیا 6.1 هست، اگر گلکسی A6 پردازنده ی بهتری داشت اونم خوب بود.

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 دقیقه قبل، micpet گفته است :

سلام.

بنظر بنده به هیچ وجه سراغ نوکیا(HMD)  نرید (مدل 3.1 دارم موقتی چون گوشی قبلیم گم شده) باگ های فراوان و , privacy= 0 و امکانات نسبت به قیمت مناسب نیست و همچنین دوربین جالبی نداره. گمان نکنم 6.1 هم ارزش قیمتش رو داشته باشه.

درمورد خرید هم صبوری متاسفانه در این شرایط گزینه ی مناسبی نیست اما مدل های روز خرید نکنید و برید سراغ مدلهایی که افت قیمت داشتن به اندازه ی کافی بنظرم بهتره.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

• 0

دوستان ممنون بابت راهنمایی ها.

من نوکیا ۶.۱ رو انتخاب کردم بخاطر اسنپ ۶۳۰ و رم چهارش، تقریبا میشه گفت کاری با دوربین ندارم کلا شیش ماهی یک بار یک عکسی میگیرم

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان به نظرتون قیمت PS4 پایین می‌آید ؟ یا افزایش داره ؟

من بعد چند سال یه سیستم سر هم کردم که خیر سرم بعد از چند سال کار و گیم با سی پی یو Pentium عطیقه یه گیمینگ درست و حسابی تجربه کنم . ولی سیستمم FPS پایینی می‌ده و اصلا در حد همرده خودش نیست و مشکلش هم نمی‌دونم چیه اگه نتونم درستش کنم احتمالا بفروشمش و از سر ناچاری یه PS4 بخرم . چونکه این افت فریم و فریم پایین (در حالی که باید خیلی بالاتر باشه) داره دیوونم می‌کنه . هر سری باز می‌کنم کامپیوتر رو میرم تو گیم FPS رو می‌بینم ضد حال می‌خورم احوالم بهم می‌ریزه اصلا دستم به گیم نمی‌ره دیگه

ویرایش شده توسط SilEncer456
لینک به دیدگاه

• 0

حالا تا من انتخاب کنم چند هفته ای گذشته، الان نگا میکردم A6+ هم خوبه البته یکم چیپش ضعیفه و همه بهتر A6s هست که البته هنوز نیومده تو ایران ولی درستش اینه قیمتش حدود 2.700 باشه.

فقط دوستان پیشنهاد چینی ندین که اصلا با چینی ها مشکل دارم.

لینک به دیدگاه

• 0

الان بهترین موقع موبایل خریدنه 

ولی سامسونگ‌نخرین فقط

لینک به دیدگاه

• 0
در 22 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

الان بهترین موقع موبایل خریدنه 

ولی سامسونگ‌نخرین فقط

چرا ؟ سامسونگ خوبه که 

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

تاچ lcd قیمتش به طور مستقیم به دلار مربوطه ولی گوشی های زیادی الان تو گمرک هستن و قدیما وارد شدن به زودی میان بازار و یهو قیمت میاد پایین

داداش میشه بفرمائید دلیل اینکه مثلن سامسونگ J110 که قیمتش 350 تومن بود پرید 1100؟؟؟؟؟؟من متعجبم چطور حرف این مسئولین دروغگو رو باور میکنید.اگه یه میلیون گوشی هم بریزن تو بازار بازم این حروم خورا از سودشون نمیگذرن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...