رفتن به مطلب

Rx580 یا gtx1060

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما همه بازی ها رو روی بالاترین تنظیمات و fhd وdx12 فرض کنین

حالا چی؟بازم بستگی به گیمش داره ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پولت به کدوم میرسه ؟

داش حسن فعلا نمیخام بخرم.بعد عید احتمالا کلا باندل و گرافیکو عوض کنم چون هرچی هم بخرم دیگه این سی پی یو اینده انچنان جوابی نخاهد داد.ولی اگر گراف خودم مثلا یه تومن بفروشم فوقش یک و نیم بزنم روش حتی اگه پولم خیلی زیاد هم باشه بازم زیاد به سیستم خرج نمیکنم کارکرده و اینا میگیرم نظرم رو 1060 بود محدوده قیمت 2 و دویست سیصد ولی اگه مثلا 580 فریمش که مشخصه بالاتره یه دویست سیصد اینا بزارم روش بهتر تر بشه مخصوصا با رم بالا..تحقیق میکنم اینده هم خرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

داش حسن فعلا نمیخام بخرم.بعد عید احتمالا کلا باندل و گرافیکو عوض کنم چون هرچی هم بخرم دیگه این سی پی یو اینده انچنان جوابی نخاهد داد.ولی اگر گراف خودم مثلا یه تومن بفروشم فوقش یک و نیم بزنم روش حتی اگه پولم خیلی زیاد هم باشه بازم زیاد به سیستم خرج نمیکنم کارکرده و اینا میگیرم نظرم رو 1060 بود محدوده قیمت 2 و دویست سیصد ولی اگه مثلا 580 فریمش که مشخصه بالاتره یه دویست سیصد اینا بزارم روش بهتر تر بشه مخصوصا با رم بالا..تحقیق میکنم اینده هم خرید.

به نظر من هر چی میخوای بخری الان بخر چون پچ پچ دلار 20 تومنی بعد عید میاد الانم که دلار به صورت دستوری قیمتش پایین اومدهتو بقیه چیزها میبینیم قیمتشون روز به روز بیشتر میشه این قطعات کامپیوتری نگاه نکن 2 تا برند تخفیف خورده یا اندکی تو بعضی چیزها کاهش قیمت داشته چون فروشنده نمیخواد جنس رو دستش باد کنه و سرمایه توی انبار بمونه میخواد آب کنه و بزنه به کار دیگه یا جنس جدید بیاره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظر من هر چی میخوای بخری الان بخر چون پچ پچ دلار 20 تومنی بعد عید میاد الانم که دلار به صورت دستوری قیمتش پایین اومدهتو بقیه چیزها میبینیم قیمتشون روز به روز بیشتر میشه این قطعات کامپیوتری نگاه نکن 2 تا برند تخفیف خورده یا اندکی تو بعضی چیزها کاهش قیمت داشته چون فروشنده نمیخواد جنس رو دستش باد کنه و سرمایه توی انبار بمونه میخواد آب کنه و بزنه به کار دیگه یا جنس جدید بیاره

ای داد بیداد پس رسما منقرض خاهیم شد..الان مشکلات دیگه دارم  حساب کتابی که کردم تا اواخربهار و اوایل تابستون یکم ازاد میشدمکه اگه دلار منفجر بشه یعنی هیچی دیگه.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

شما همه بازی ها رو روی بالاترین تنظیمات و fhd وdx12 فرض کنین

حالا چی؟بازم بستگی به گیمش داره ؟

بله . هنوز بازی مهمه . مخصوصا که بعضی از بازی ها قابلیت آنلاین هم دارن .

نکته مهم اینه که CPU به مقدار فریم خیلی وابسته هستش . اگر شما هدفتون 60 فریم باشه با 8100 به  احتمال زیاد به هدفتون میرسید . هرچند که در بعضی از بازی ها کارتتون به فول لود نمیرسه . اما اگر قصد دارید فریم رو آزاد بزارید با پردازنده های قوی تر به فریم بیشتری خواهید رسید .

در کل میشه این طور گفت :

از اونجایی که هر سه کارت 1060 و 580 و 1070 در تمام بازی ها ( تقریبا نه 100 در 100 ) میتونن در رزولیشن فول اچ دی به 60 فریم برسن تنها تفاوت 1070 با اون دو کارت دیگه گرفتن فریم بیشتر هستش ، در صورتی که شما قصد اجرای بازی در 60 فریم رو داشته باشید این ویژگی عملا بدرد شما نمیخوره ! 100 البته 1070 مدت بیشتری میتونه بازی ها رو رو رزولیشن فول اچ دی به طور کامل ساپورت کنه و 60 فریم بده .

..............

اگر قصد آنلاین بازی کردن دارید بهتره فکر خرید یه CPU بهتر باشید . رایزن های 6 هسته ای مثل 2600 برای این کار مناسب هستن .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بله . هنوز بازی مهمه . مخصوصا که بعضی از بازی ها قابلیت آنلاین هم دارن .

نکته مهم اینه که CPU به مقدار فریم خیلی وابسته هستش . اگر شما هدفتون 60 فریم باشه با 8100 به  احتمال زیاد به هدفتون میرسید . هرچند که در بعضی از بازی ها کارتتون به فول لود نمیرسه . اما اگر قصد دارید فریم رو آزاد بزارید با پردازنده های قوی تر به فریم بیشتری خواهید رسید .

در کل میشه این طور گفت :

از اونجایی که هر سه کارت 1060 و 580 و 1070 در تمام بازی ها ( تقریبا نه 100 در 100 ) میتونن در رزولیشن فول اچ دی به 60 فریم برسن تنها تفاوت 1070 با اون دو کارت دیگه گرفتن فریم بیشتر هستش ، در صورتی که شما قصد اجرای بازی در 60 فریم رو داشته باشید این ویژگی عملا بدرد شما نمیخوره ! 100 البته 1070 مدت بیشتری میتونه بازی ها رو رو رزولیشن فول اچ دی به طور کامل ساپورت کنه و 60 فریم بده .

..............

اگر قصد آنلاین بازی کردن دارید بهتره فکر خرید یه CPU بهتر باشید . رایزن های 6 هسته ای مثل 2600 برای این کار مناسب هستن .

مرسی بابت راهنمایی 

میگم دوست عزیز این که میگن رو استریم فریم کمتر میشه به چه دلیل هست؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

مرسی بابت راهنمایی 

میگم دوست عزیز این که میگن رو استریم فریم کمتر میشه به چه دلیل هست؟

خواهش می کنم .

شما هر کاری رو همزمان با بازی کردن انجام بدید موجب افت فریم میشه . هرچی اون کار سنگینتر باشه افت فریم بیشتره !

لینک به دیدگاه

یاد تاپیک خرید کامپیوتر خودم افتادم یقینا این داستان یک ماه طول میکشه و در آخر به تعویض تک تک قطعات استارتر ختم خواهد شد? و بعد از اون نظرات جداگانه که مثلا مادربورد فلان مدل کربن باشه بهتر

یکی دیگه میگه نباشه بهتره،بنچمارک ها هم که رفتن زیر سوال?

یه رفیقی داشتیم سر این قضیا یک ماه هنگ کرده بود چه قطعه ای بخره آخرش رفت یه کامپیوتر اماده MSIگرفت?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...