رفتن به مطلب

مشکل در استارت بازی just cause 4 نسخه corepack

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بازی just cause 4  نسخه corepack رو گرفتم و نصب کردم همه تیک هارو برداشتم جز english  و آنتی وبروس رو غیرفعال کردم و بعد نصب وقتی رو آیکون بازی میزنم یه صفحه سیاه میاد و دوباره میاد تو ویندوز میخواستم بدونم کسی به این مشکل برخورده و آیا راه حلی هست براش؟ این هم بگم آخرین ورژن درایور گرافیک نصب هستش و مشخصات سیستم هم خوبه و آیکن بازی بعد نصب روی دستکتاپ نمیاد و حتما باید بری تو پوشه نصبش

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز نسخه کورپک مشکل داره یه نسخه دیگه دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

سلام دوستان بازی just cause 4  نسخه corepack رو گرفتم و نصب کردم همه تیک هارو برداشتم جز english  و آنتی وبروس رو غیرفعال کردم و بعد نصب وقتی رو آیکون بازی میزنم یه صفحه سیاه میاد و دوباره میاد تو ویندوز میخواستم بدونم کسی به این مشکل برخورده و آیا راه حلی هست براش؟ این هم بگم آخرین ورژن درایور گرافیک نصب هستش و مشخصات سیستم هم خوبه و آیکن بازی بعد نصب روی دستکتاپ نمیاد و حتما باید بری تو پوشه نصبش

کرک رو چک کن ببین همه ی فایل هاش هست ؟! یا میخوای یک بار دیگه کرک Cpy رو جداگانه بگیر کپی کن تو پوشه بازی شاید مشکلت حل بشه 

...

بعدشم همینطور که دوستمون گفتن من نمیدونم مشکل از کرک cpy هست مشکل از Corepack هست مشکل از چی هستو نمیدونم ولی گرافیک بازی خیلی بد هست 

مخصوصا شما که Hi-res هم دانلود نکردید فکر کنم ! 

نسخه v1 رو دانلود کردید >؟!

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

بهترین نسخه ای که مشکلات نسحه corepack رو نداشته باشه میتونین معرفی کنین؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

کرک رو چک کن ببین همه ی فایل هاش هست ؟! یا میخوای یک بار دیگه کرک Cpy رو جداگانه بگیر کپی کن تو پوشه بازی شاید مشکلت حل بشه 

...

بعدشم همینطور که دوستمون گفتن من نمیدونم مشکل از کرک cpy هست مشکل از Corepack هست مشکل از چی هستو نمیدونم ولی گرافیک بازی خیلی بد هست 

مخصوصا شما که Hi-res هم دانلود نکردید فکر کنم ! 

نسخه v1 رو دانلود کردید >؟!

نه دوست من این مشکل گرافیک مثل اینکه مربوط به بازیه ولی از دوستمون هم پرسیدم  و از شما هم میپرسم بهترین نسخه بازی که مشکلات corepack رو نداشته باشه میتونین معرفی کنین؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mortezak87 گفته است :

نه دوست من این مشکل گرافیک مثل اینکه مربوط به بازیه ولی از دوستمون هم پرسیدم  و از شما هم میپرسم بهترین نسخه بازی که مشکلات corepack رو نداشته باشه میتونین معرفی کنین؟

Fitgirl

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

Fitgirl

سپاسگذار ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

من کورپک دارم بدون مشکل و راحت اجرا شد

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

سپاسگذار 1f609.png

فیت گیرل اشک سیستمتو در میاره هنگام نصب

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

من کورپک دارم بدون مشکل و راحت اجرا شد

میشه مراحل نصب رو بطور خلاصه بگین منظورم اینکه کار خاصی که انجام دادین یا تیکی که گذاشتین یا برداشتین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

فیت گیرل اشک سیستمتو در میاره هنگام نصب

به نظرم بهتره تلاشم رو روی corepack انجام بدم اگر واقعا نتیجه نداد برم سر وقت  فیت گیرل

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

میشه مراحل نصب رو بطور خلاصه بگین منظورم اینکه کار خاصی که انجام دادین یا تیکی که گذاشتین یا برداشتین ممنون میشم

ببین اگه بازی نصب شده اوکی هستش

دیگه صفحه سیاه و این چیزا بر میگیرده به ویندوز و سیستمو اپدیتو این چیزا

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

نسخه corepack با کرک cpy هستش درسته؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

حالا هزار بار براشون توضیح بده که بابا مشکلات اجرا و گرافیک و... ربطی به نسخه فشرده یا غیر فشرده نداره... 

جالب اینجاست نسخه corepack رو چندین نفر تستر خود گروه تست میکنه بعد منتشرش میکنن، یا fitgirl بقدری روی کرک و مشکلات بازی حساس هست که اگه مشکل کوچکی هم باشه بازی رو فشرده نمیکنه و میزاره برای بعد... 

حقیقتا آدم اعصابش خراب میشه همیشه اینو باید توضیح داد...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

مشخصات کامل و دقیق سیستم رو ذکر بفرمایید 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، G@m3R گفته است :

مشخصات کامل و دقیق سیستم رو ذکر بفرمایید 

cpu : intel i5 8400

ram : 16 gig 2400

vga : 1070

nvidia driver : 417.35

win : 10 x64 1803

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

نسخه corepack با کرک cpy هستش درسته؟

این بازی فقط همین یک کرک رو داره و هیچ کرک دیگه ای منتشر نشده براش

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

این بازی فقط همین یک کرک رو داره و هیچ کرک دیگه ای منتشر نشده براش

این احتمال وجود داره که فایل دانلودیش مشکل داشته باشه چون با یه سرچ تو نت موردی مشابه موردمن اصلا مشاهده نشده دوباره دانلود میکنم ببینم به چه صورت میشه

لینک به دیدگاه

به نسخه فشردش مربوط میشه من سیاره گمشده رو فیتگرل دانلود کردم همه فایلاشم چک کرد سالم بود ولی خراب بود و اجرا نمیشد.یه نسغه دیگه بیگر البته قبلش چندتا کرک مختفلف بریز شد شد نشد نسخه دیگه دان کن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

به نسخه فشردش مربوط میشه من سیاره گمشده رو فیتگرل دانلود کردم همه فایلاشم چک کرد سالم بود ولی خراب بود و اجرا نمیشد.یه نسغه دیگه بیگر البته قبلش چندتا کرک مختفلف بریز شد شد نشد نسخه دیگه دان کن

آخه داستان اینه که چند نفری همین نسخه corepack رو نصب کردن و مشکل نداشتن ولی فکر کنم باید نسخه دیگه ای ازش رو دان کنم به قول شما ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

از این جفنگ گفتن پولی هم بهتون میدن؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

از این جفنگ گفتن پولی هم بهتون میدن؟ 

نه پولی نمیگیرم  و جفنگی نگفتم چیزی که اتفاق افتاده بود رو گفتم ببخشید زیاد با کلاس نیستم .

ولی جدا عجیب ادم عقده ای و بیچاره ای هستی که میخای تو محیط مجازی عقده های درونی رو رو سر بقیه خالی کنی ..عب نداره خالی کن اون عقده هارو?

لینک به دیدگاه

فرهاد جان تاپیک برای حل مشکلات هستش نه بحث های الکی

لطفا اگه راه حلی بلدید به دوستمون بگید 

اقای gamer شما هم نمیخواد به این و اون بپری

راه حلی داری بگو

در 2 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

نه پولی نمیگیرم  و جفنگی نگفتم چیزی که اتفاق افتاده بود رو گفتم ببخشید زیاد با کلاس نیستم .

ولی جدا عجیب ادم عقده ای و بیچاره ای هستی که میخای تو محیط مجازی عقده های درونی رو رو سر بقیه خالی کنی ..عب نداره خالی کن اون عقده هارو1f600.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

فرهاد جان تاپیک برای حل مشکلات هستش نه بحث های الکی

لطفا اگه راه حلی بلدید به دوستمون بگید 

اقای gamer شما هم نمیخواد به این و اون بپری

راه حلی داری بگو

نه داداش راه حلشو این یارو دوزاری خوب بلده.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

این احتمال وجود داره که فایل دانلودیش مشکل داشته باشه چون با یه سرچ تو نت موردی مشابه موردمن اصلا مشاهده نشده دوباره دانلود میکنم ببینم به چه صورت میشه

اگر فایل دانلودیش ایراد داشت هنگام نصب با ارور مواجه میشدید

تو گوگل ی سرچ کردم دیدم خیلیا مشکل بلک اسکرین دارن!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...