رفتن به مطلب

دل 3350 درخواست درایور

Recommended Posts

سلام

من به تازگی یک دستگاه لپ تاب dell Vostro 3550از فروشگاه سایت لیون خریدم

خریدم همراش درایورهاشو نداشت

ویندوز روش نصب نبود روش ویندوز نصب کردم

من کلیه درایورهاشو میخواستم

کسی داره لینک دانلودش روی سایت دل مشکل دارم واسه دانلود

اگر کسی اینجا بذاره ممنونش میشم

ویرایش شده توسط rezrez
لینک به دیدگاه

تو هارد رو نگاه کردی ؟ معمولا یک درایو با حجم کم رو برای درایور ها میزارن . لینک زیر رو امتحان کردی ؟

http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&ServiceTag=&SystemID=VOS_N_3350&os=W764&osl=en&catid=&impid=

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا برای ویندوز ایگس پی 32 بیت درایورهای لپ تاب 3550 دل رو اینچا آپلود کنید من بلد نیستم از سایتش بگیرم

مشکل دارم

ضمن عنوان تاپیک مدل 3550 است

لینک به دیدگاه

این لپ تاپ اصلا درایور های ویندوز XP رو نداره و اون رو ساپورت نمیکنه . شما باید از ویندوز 7 استفاده کنید . کل درایور ها هم نزدیک به 200 مگ میشه که نمیشه اینجا آپلود کرد . اگر مشکل دارید میتونید با بخش لپ تاپ لیون تماس بگیرید و ازشون بخواهید که درایور های این لپ تاپ رو به شما بدن . اگر هم خواستید دانلود کنید از لینک زیر میتونید :

http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?os=W732&catid=-1&dateid=-1&impid=-1&osl=EN&typeid=-1&formatid=-1&servicetag=&SystemID=VOS_N_3550&hidos=W764&hidlang=en&TabIndex=&scanSupported=False&scanConsent=False

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...