رفتن به مطلب

پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

lakers320
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بر اساتید محترم
من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم ! البته مغازه برای خودم هست و کرایه ای نیست و هدف فرار از بیکاری و سرگرمی هست
به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
لطفا پیشنهاد بدهید
سپاس

لینک به دیدگاه

داداش خرازی خوبه چون همه جنسی با همه قیمتی داره ولی باید حوصله به خرج بدی و سرسری نگیری

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

دقیقا بنده اوایل مهر ما قصد داشتم مغازه ای با همین میزان سرمایه را اندازی کنم و بهترین گزینه ای که داشتم راه اندازی کافی نت بود !

که هم سخت افزارش و داشتم همم سرمایه چندانی نمیخواست ! و ارزش سرمایه هم هدر نمی رفت و میشد مججدا سیستم هارو  فروخت ...

ولی متاسفانه کار من با سنگ انداختن کسانی روبرو شد.... ?

اگه مغازتون جای خوبی هست پیشنهاد من کافی نت هست

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

شما واقعا فکر میکنید که تمام این مغازه های سطح شهر همه پر از جنس هستند ؟

کل دکور مغازه ها کارتن خالی هست و پیدا کردن چیزی که راحته کارتن خالی

بعدم کسی قطعه نمیگیره انبار کنه موقعی مثل شما بودجش کمه هر کس خواست براش سفارش میزنه 2 روزه تحویل میده 

شما میتونی یه مشت کارت سی پی یو و مادربرد و اینا جور کنی از کامپیوتری های شهرتون حتی شده مبلغی برای کارتن بدید و یه سیستم خیلی کم قدرت هم جم کنید برای کارهای کافی نتی و بیشتر سرمایتون رو قطعات معمولی مثل 2-3 تا موس کیبرد و اسپیکر و چند تا پوسته کیس ارزون بگیرید و مغازه رو پر کنید 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....

سلام

میشه دلیلتون رو بگید که چرا خوراکی نباشه؟ اتفاقا خیلی هم خوبه, نیاز روز مردم هست و همیشه مشتری دارید

والا اینجا یه ساندویچی از مغازه پدرم با چند میلیارد مغازه و سرمایه درامد بیشتری دارند! (اگر با عمو م شریک نبود تا الان میفروخت یه ساندویچی میزدیم)

یا سوپر مارکت هست با درامد عالی ولی مغازه واسه خودشون نیست , شما که مغازه هم خودتون دارید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
الان با این وضعی که میبینم
فقط بزنید تو کار دود دم که اگه بتونی کنترلش کنی سوداوری خوبی داره
قلیون . ....

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، invoker گفته است :

دقیقا بنده اوایل مهر ما قصد داشتم مغازه ای با همین میزان سرمایه را اندازی کنم و بهترین گزینه ای که داشتم راه اندازی کافی نت بود !

که هم سخت افزارش و داشتم همم سرمایه چندانی نمیخواست ! و ارزش سرمایه هم هدر نمی رفت و میشد مججدا سیستم هارو  فروخت ...

ولی متاسفانه کار من با سنگ انداختن کسانی روبرو شد.... 1f622.png

اگه مغازتون جای خوبی هست پیشنهاد من کافی نت هست

ممنون دوستان عزیز: کافی نت نیاز به 3 الی 4 تا پی سی داره که من ندارم: کافی نت برای جاهایی خوب هت که نزدیک دانشگاه و مدرسه و... باشه ولی یک چیز را باید در نظر گرفت که الان ملت بیشتر با گوشی ور می روند تا کامپیوتر و اینترنت شان  را هم از طریق گوشی میگرند و.......

در 18 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

شما واقعا فکر میکنید که تمام این مغازه های سطح شهر همه پر از جنس هستند ؟

کل دکور مغازه ها کارتن خالی هست و پیدا کردن چیزی که راحته کارتن خالی

بعدم کسی قطعه نمیگیره انبار کنه موقعی مثل شما بودجش کمه هر کس خواست براش سفارش میزنه 2 روزه تحویل میده 

شما میتونی یه مشت کارت سی پی یو و مادربرد و اینا جور کنی از کامپیوتری های شهرتون حتی شده مبلغی برای کارتن بدید و یه سیستم خیلی کم قدرت هم جم کنید برای کارهای کافی نتی و بیشتر سرمایتون رو قطعات معمولی مثل 2-3 تا موس کیبرد و اسپیکر و چند تا پوسته کیس ارزون بگیرید و مغازه رو پر کنید 

حرفتان دلگرم کننده بود:) ولی کارتن خالی را گمان نکنم بشه به راحتی گیر آورد توی شهر ما خیلی  خدمات کامپیوتری کم شده و اکثریت جمع کردند ! از طرفی اگر همین خدمات کامپیوتری ها :بدونند که تو میخوای  پا جای پای انهایی بزاری سعی می کنند تو را مایوس کنند ! من بیشتر هدفم خدمات کامپیوتری هست ولی  بنظرتون میزارند کافی نت دایر کرد کنار خدمات کامپیوتری ! از نظر جواز کسب گمان کنم گیر می دهند!

یک سئوال: جنس را چطور میشه جور کرد؟ من توی شهرستان هستم: ایا از دیجی  کالا مثلا چند موس و... بخرم بصرفه هست؟

سپاس

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

میشه دلیلتون رو بگید که چرا خوراکی نباشه؟ اتفاقا خیلی هم خوبه, نیاز روز مردم هست و همیشه مشتری دارید

والا اینجا یه ساندویچی از مغازه پدرم با چند میلیارد مغازه و سرمایه درامد بیشتری دارند! (اگر با عمو م شریک نبود تا الان میفروخت یه ساندویچی میزدیم)

یا سوپر مارکت هست با درامد عالی ولی مغازه واسه خودشون نیست , شما که مغازه هم خودتون دارید!

سوپرمارکت و ساندویجی  خیلی زیاد شده ! و از طرفی محصولات اش انقضا داره اگر نتونم بفروشم ضرر می کنم! توی هر خیابان  که میبینم چند تا سوپر مارکت هست!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
الان با این وضعی که میبینم
فقط بزنید تو کار دود دم که اگه بتونی کنترلش کنی سوداوری خوبی داره
قلیون . ....

ممنونم: ولی شخصا از دود خوشم نمیاد و اصلا حال نمی کنم با اینجور کار ها !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوستان عزیز: کافی نت نیاز به 3 الی 4 تا پی سی داره که من ندارم: کافی نت برای جاهایی خوب هت که نزدیک دانشگاه و مدرسه و... باشه ولی یک چیز را باید در نظر گرفت که الان ملت بیشتر با گوشی ور می روند تا کامپیوتر و اینترنت شان  را هم از طریق گوشی میگرند و.......

حرفتان دلگرم کننده بود:) ولی کارتن خالی را گمان نکنم بشه به راحتی گیر آورد توی شهر ما خیلی  خدمات کامپیوتری کم شده و اکثریت جمع کردند ! از طرفی اگر همین خدمات کامپیوتری ها :بدونند که تو میخوای  پا جای پای انهایی بزاری سعی می کنند تو را مایوس کنند ! من بیشتر هدفم خدمات کامپیوتری هست ولی  بنظرتون میزارند کافی نت دایر کرد کنار خدمات کامپیوتری ! از نظر جواز کسب گمان کنم گیر می دهند!

یک سئوال: جنس را چطور میشه جور کرد؟ من توی شهرستان هستم: ایا از دیجی  کالا مثلا چند موس و... بخرم بصرفه هست؟

سپاس

درود

دیجی کالا؟!!!!!!!!!!!!!!

مسلما نه، کلی فروشگاه آنلاین هست که فقط با همکار کار میکنن قیمتاشونم اوکیه امانی هم جنس بهت میدن بعد از یه مدت کار کنی باهاشون، نمونش تکنوسان

https://technosun.ir/

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

سوپرمارکت و ساندویجی  خیلی زیاد شده ! و از طرفی محصولات اش انقضا داره اگر نتونم بفروشم ضرر می کنم! توی هر خیابان  که میبینم چند تا سوپر مارکت هست!

اول اینکه روزی رو خدا میرسونه. بعد همون ساندویچی های که میگم شاید10 تا ساندویچی تو اون اطراف هست والا همشون هم دارن خوب کار میکنن! تازه شما کرایه مغازه هم ندارید

حالا ساندویچی خوشتون نمیاد بحثش جداست. مواد خوراکی نیاز همیشگی مردم هست و اگه کاری با ریسک پایین میخواین گزینه خوبیه. حالا سوپر مارکت یا ساندویچی یا بستنی و ابمیوه فروشی و .... از این دسته

امیدوارم هر کاری میکنید براتون بصرفه و موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام :

یه خط برق امام بگیر چند تا کارت ماین کن سرمایت هم بهتر حفظ میشه!

لینک به دیدگاه

داداش شما با این سرمایه فقط بزن تو سود بانکی و بورس

چون هر کاری بخوای بزنی پول صندلی و میزی که ملت بخوان بشینن از این بیشتر میشه

به اجاره دادن مغازه هم فکر کن.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

درود

دیجی کالا؟!!!!!!!!!!!!!!

مسلما نه، کلی فروشگاه آنلاین هست که فقط با همکار کار میکنن قیمتاشونم اوکیه امانی هم جنس بهت میدن بعد از یه مدت کار کنی باهاشون، نمونش تکنوسان

https://technosun.ir/

ممنونم: شما خودتان  صاحب این فروشگاه را می شناسید؟ توی سایت اش رفتم ولی قیمت نگذاشته برای  بعضی قطعات مثل مادربرد ! من چون شهرستان هستم برام سخت هست که برم تهران پاساژ امام رضا که مرکز کامپیوتر هست یک عالمه باید پول اتوبوس و.... بدم !

اگر فروشگاه معتبر سراغ دارید لطفا باز معرفی کنید تا برای اینده داشته باشم حالا شاید این کار انتخاب کنم یا یک کار دیگه فعلا معمول نیست !

سپاس

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

یه خط برق امام بگیر چند تا کارت ماین کن سرمایت هم بهتر حفظ میشه!

ممنونم:  ولی متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدهید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

ممنونم: بانک مثل اینکه داستان داره! میخوان سود بانکی را بیارن پایین یک مدت دیگه ! جدیدا روز شما را ماه شمار کردند ! در مورد بورس هم قصد داشتم ولی دیدم دردسر داره چون باید تحیلیل تکنیکال و.. بلد باشی وگرنه پول ات  به فنا میره ! توی بانک سود ثابت بهت میدن ولی بورس اینطوری نیست!  کلا بورس و بانک قابل اعتماد نیست ! مخصوصا توی مملکت ما !  و از طرفی ارزش پول  روز به روز داره میاد پایین !

لینک به دیدگاه

اخه ۱۰ تومن سودش چقد که بزاری بانک

شایدبشه گفت که هیچ کاری نمیشه کرد!

من یکی رو میشناسم پرنده فروشی داره درامدش بدنیس

الان ساندویچی و سوپر مارکت و کافی نت و.. خیلی زیاد و برا تازه کارا پیشرفت خیلی خیلی سخت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

داداش گلم بورس و این مسائل اطلاعات کافی میخواد امکان داره کل سرمایه رو از دست بده البته اینم خوبه اگه یک مرشد حرفه ای همراهیش کنه!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

ممنونم:  ولی متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدهید

o.O وقتی از کارتهایی برای ماین استفاده میکنید هزینه برق میره بالا باید کنتر برقت رو طبق سخنرانی خدابیامرز تو بهشت زهرا ست کنی ملتفتی :D شوخی کردم رو دیدی؟

داداش کجایی تو؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tsd137 گفته است :

داداش گلم بورس و این مسائل اطلاعات کافی میخواد امکان داره کل سرمایه رو از دست بده البته اینم خوبه اگه یک مرشد حرفه ای همراهیش کنه!

خب بورس بله دانش میخواد ولی ما هر چقدرم یاد بگیریم باز کم میاریم

بورس احتیاج به کارگذار خوب و کار بلد داری

در جواب استارتر عزیز هم باید بگم بله هر کاری ریسک داره

یک وقت کنایه زدن و نا امید کردن نباشه

ولی 10 تومن الان دیگه با این هزینه ها کار خاصی نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

o.O وقتی از کارتهایی برای ماین استفاده میکنید هزینه برق میره بالا باید کنتر برقت رو طبق سخنرانی خدابیامرز تو بهشت زهرا ست کنی ملتفتی :D شوخی کردم رو دیدی؟

داداش کجایی تو؟

داداش الان 90 درصد بازار بزرگ تهران همچنان دارن به رهنمودهای اون بزرگوار عمل میکنن در زمینه برق ?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

وقتی از کارتهایی برای ماین استفاده میکنید هزینه برق میره بالا باید کنتر برقت رو طبق سخنرانی خدابیامرز تو بهشت زهرا ست کنی ملتفتی :D شوخی کردم رو دیدی؟

داداش کجایی تو؟

منظور شما ماینینگ هست!؟ گمان کنم به سخت افزار غول نیاز داره !  و گمان نکنم به همین راحتی بشه بیت کوین به دست آورد! توی vps  ایا جواب میده ماینینگ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lakers320 گفته است :

منظور شما ماینینگ هست!؟ گمان کنم به سخت افزار غول نیاز داره !  و گمان نکنم به همین راحتی بشه بیت کوین به دست آورد! توی vps  ایا جواب میده ماینینگ؟

دادا به انداره وسعت ماین کن!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

دادا به انداره وسعت ماین کن!

با سیستم معمولی میشه مگه ماین کرد! متاسفانه اطلاعاتی در این ضمینه ندارم!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اخه ۱۰ تومن سودش چقد که بزاری بانک

شایدبشه گفت که هیچ کاری نمیشه کرد!

من یکی رو میشناسم پرنده فروشی داره درامدش بدنیس

الان ساندویچی و سوپر مارکت و کافی نت و.. خیلی زیاد و برا تازه کارا پیشرفت خیلی خیلی سخت

با پرنده فروشی موافقم تازگی مردم رو.اوردن به پرنده مثل مرغ عشقو عروس هلندیو اینا 

درامدش عالیه فقط باید بلد باشی. من یکیو میشناسم با ده ملیون ده جفت طوطی خریده با پرورش طوطی ماهیی پنج ملیون درامد داره باور کردنی نیست با ده ملیون سرمایه ماهیی پنج تومن کاسب بشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...