رفتن به مطلب

فروش مادربرد +am3 مدل asus crosshair v formula z

amir.stps
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت اعضای فروم ، یک عدد مادربرد سالم asus crosshair v formula z با تمام متعلقات به فروش میرسد، مادربرد فقط یک ماه کارکرده سه سال هم گارانتی طلایی ماتریکس داره فک کنم دو نیم سالش باقی مونده ، بالاتریم مادربرد سوکت خودش هست که برای افرادی که میخواهند اورکلاک کنند گزینه بسیار خوبیه به علت وجود 12 فاز برق رسانی cpu و یک عدد پین مولكس كه براى برق رساني بهتر براي كارت گرافيك هستش ، و داراى سوكت اكسترنال ساتا ، همچنين كارت صداى supreme fx 3 و ... 

خيلي مادربرد خوبى هستش با كلى تحقيق خريدم علت فروشمم اين هست كه مى خواستم كارى انجام بدم كه متاسفانه به خاطر شرايطى كه برام پيش اومد نمى تونم ، من هم اصفهان هستم ، براى اصفهان فروش حضورى و براى ديگر شهر ها هم براتون پست مى كنم ، مادربرد خيلي كم كاره و سالمه و بالاترين مادربرد سوكت خودش هست 

قيمت هم 1.700 

اما اگه قيمت پيشنهادى داريد برام پيام خصوصى كنيد ، با تشكر DFBD583A-AFC4-46EF-91FE-FEB23381F918.thumb.jpeg.4033e5d11da49980d0305d1508d4104c.jpegE3C3144D-DAF1-4950-B54E-F6EB02F2ABA7.thumb.jpeg.ce68c8a3f2f546d46b218f8e06ec1b58.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...