رفتن به مطلب

فروشنده کانادایی کارت GIGABYTE GeForce RTX 2060 6GB Gaming OC را با قیمت 529 دلارکانادا لیست کرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

b5d4bb47b7021390dbfb3914489d6ed6.jpg

به تازگی یک فروشنده قطعات کامپیوتری در کشور کانادا  به نام Canada Computers، یک محصول جدید از شرکت Gigabyte با کد GV-N2060GAMING OC-6GB را جهت فروش لیست کرده است.نکته جالب توجه اینکه کد نویسی برای این کارت از کد 6GD به کد 6GB تغییر یافته و ممکن است نشان دهنده این باشد که NVIDIA قصد دارد تا هر دو مدل مجهز به حافظه های GDDR5 و GDDR6 را به صورت همزمان روانه بازار کند.در این نشت ، اشاره ای به مدل های 3  و 4 گیگی نشده ، پس احتمال اینکه مدل لیست شده ، از نوع GDDR6 باشد ، بسیار زیاد است.

1137ba6f2fc5012f0e3f91cfee4c7a40.jpg

این فروشنده کامپیوتر کارت گرافیک RTX 2060 Gaming OC را به قیمت 529 دلار کانادا برای فروش قرار داده است، که تقریبا معادل 395 دلارآمریکا خواهد شد.این قیمت حدود 50 دلار بالاتر از قیمت مصوبه MSRP است.با این حال ممکن است این قیمت پیش فروش برای این کارت باشد و زمان عرضه احتمالا قیمت نهایی به مراتب مناسبتر باشد.پیش بینی شده گران قیمت ترین مدل از این کارت ، مربوط به مدل AORUS Xtreme باشد.

منبع : Videocardz

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

فروشنده ایرانی کارت GIGABYTE GeForce RTX 2060 6GB Gaming OC را با قیمت 1529 دلارآمریکا لیست کرد

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

فروشنده ایرانی کارت GIGABYTE GeForce RTX 2060 6GB Gaming OC را با قیمت 1529 دلارآمریکا لیست کرد

دمت گرم این حرفت لایک داشت...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا حضرت قیمت ایست قلبی :S:S:S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

با چهار میلیون هم به فروشند مشکلی نیست

7تومن
میخوای بخوا
نمیخوای
1070 ماین شده هست زوری باید بگیری دست خودت هم نی :D?

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

ی زمانی دلار 4 تومن بود

یعنی حدودا 4000 در 400 دلار :( 

ما هییییییچ ما فقط نگاه

لینک به دیدگاه

مفته که /کی میاد ایران؟5 میلیون خوبه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

مفته که /کی میاد ایران؟5 میلیون خوبه

داداش 5تومن؟ فک نکنم زیر 6 فی بخوره. شما هزینه حمل و نقل و سود و این چیزا رو حساب نکردین فک کنم.

با این قیمتا من یکی که عمرا به خریدش فک کنم همون 580 بسمه تا 2 سال بعدش ببینیم چی میشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش 5تومن؟ فک نکنم زیر 6 فی بخوره. شما هزینه حمل و نقل و سود و این چیزا رو حساب نکردین فک کنم.

با این قیمتا من یکی که عمرا به خریدش فک کنم همون 580 بسمه تا 2 سال بعدش ببینیم چی میشه.

درسته داش حواسم نبود چند تومنم وارد کننده میخوره رو کالا حتما یه 7-8 تومنی هم قیمتش بشه..نه فقط واسه ری ترکشن اصلا ارزش نداره با اون پرفورمنس ضعیف تو ری ترکشن

لینک به دیدگاه

براحتی بین ۷ تا ۸ قیمتش میشه که اصلا ارزش خرید نداره و کسی که بخاد اونقد هزینه کنه 1080 ti میتونه گزینه بهتری باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...