رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس تا سقف 9 الی 10

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اساتید بزرگوار بنده قصد جمع کردن کیس جدیدی دارم که مناسب برای کار با صدا و صدا پزدازی   باشه گرافیک انبرد خود مادر برد هم کارمو راه مینداه  هم کارمو راه میندازه ولی سی پی یو رم و هارد از موارد خیلی مهمه برام بخصوص رم با این تفاسیر چی قطعاتی رو پیشنهاد میدید..  بودجه 9 الی 10 م تومان

همچنین از سیستم قبلیم هارد   ssd 850pro 250gig  و هارد معمولی رو دارم. و نیازی به خرج کردن این دو مورد باشه نیست(بعداً در صورت احتیاج خودم اضافه میکنم)

بنده نظرم روی سی پیو 7700 بودش ایا برای ورک استیشن این مدل خوبه و یا مدل 7700k چون شنیدم مدل کا بیشتر به درد گیمرا میخوره تا کامیپوترهای ورک ؟و یا نسل 8  رو میتونم خریداری کنم یا نمیرسه بودجه ؟

همچنین مادر برد اسلات pci هم داشته باشه یه کارت ریسیور دارم که اینجوریه اتصالاش و برای این قطعه به مشکل نخورم

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

بنده این قطعات به شما پیشنهاد می کنم دوست گرامی :

پردازنده: AMD RYZEN 7 2700X

مادربرد: Asus ROG Strix B450-F Gaming

حافظه اصلی: Kingston HyperX Predator 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL15

منبع تغذیه:  Cooler Master V - 750 Full Modular

هارد دیسک: Toshiba 1.0 TB P300

کارت گرافیک: ASUS GTX 1050 TI Phoenix

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

مممنون ولی به متن بنده دقت نکردید من مادر بردی میخوام کهاسلات  pci هم داشته باشه که قطعه ای که دارم بتونم روش سوار کنم

وهمونطورک ه گفتم نیازی به گرافیک و کارهیا گرافیکی ندارم که همچین چین بالایی رو پیشنهاد دادید بنده روی سه قلم  سی پی و و رم و مادر بیشترین تمرکز منظورم بود

هرچند خود قاب کیس هم ندارم باید اونم در نظر بگیرید که دارای سیستم کابل کشی و شکیل باشه

pci-32bit-5.JPG

دوستان دیگر نظری پیشنهادی ندارن؟

ویرایش شده توسط hamedre68
لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی ، پوزش بابت این که بنده دقت نکردم براساس درخواست شما برای اسلات PCI .

شما بهتر از این سیستم برای مصرفی در نظر گرفتین نخواهید داشت و شک نکنید  به خاطر این کارت گرافیک به شما پیشنهاد دادم که پردازنده اصلی شما کارت گرافیک داخلی نداره و شما باید کارت گرافیک مجزا تهیه کنید و این که این کارت گرافیک کاملا مناسب هستش و شما رو تو  پردازش نرم افزار کمک خواهد کرد و شما تصاویر بریده بریده نخواهید داشت.

برای کیس هم چی بهتر از Green Z4 این مدل در نظر بگیرید و حتمنا خریداری کنید.

برای مادربرد این موضوع در نظر داشته باشید نسل جدید دیگه از اسلات PCI کمتر استفاده می کنند شما می توانید از تبدیل PCI به PCI - EXP 1 استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون و اینکه کولر بادی خود سی پیو کفایت میکنه نیازی به کولر لیکوئید نیست؟ شنیدم این رایزنا توی دما و وات بالا هستن ؟

این مبدل هم پس به راحتی گیر میاد چوری نشه نایاب باهش تو اینترنت سرچ زدم نبود فروشنده ای؟

و اینکه من قیمت این مواردی که گفتید رو از تو نت دراوردم بدون هارد در نظر گرفتن مورد هاردیک ه گفتید شد 12 تومن حدواً  آیا لازم و واجبه  اون پاور 750 واتی که نزدیک 1.7 میلیون قیمتشه؟یعنی این سیستم اینقدر نیاز داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

دوست گرامی ، پوزش بابت این که بنده دقت نکردم براساس درخواست شما برای اسلات PCI .

شما بهتر از این سیستم برای مصرفی در نظر گرفتین نخواهید داشت و شک نکنید  به خاطر این کارت گرافیک به شما پیشنهاد دادم که پردازنده اصلی شما کارت گرافیک داخلی نداره و شما باید کارت گرافیک مجزا تهیه کنید و این که این کارت گرافیک کاملا مناسب هستش و شما رو تو  پردازش نرم افزار کمک خواهد کرد و شما تصاویر بریده بریده نخواهید داشت.

برای مادربرد این موضوع در نظر داشته باشید نسل جدید دیگه از اسلات PCI کمتر استفاده می کنند شما می توانید از تبدیل PCI به PCI - EXP 1 استفاده کنید.

ممنون و اینکه کولر بادی خود سی پیو کفایت میکنه نیازی به کولر لیکوئید نیست؟ شنیدم این رایزنا توی دما و وات بالا هستن ؟

این مبدل هم پس به راحتی گیر میاد چوری نشه نایاب باهش تو اینترنت سرچ زدم نبود فروشنده ای؟

و اینکه من قیمت این مواردی که گفتید رو از تو نت دراوردم بدون هارد در نظر گرفتن مورد هاردیک ه گفتید شد 12 تومن حدواً  آیا لازم و واجبه  اون پاور 750 واتی که نزدیک 1.7 میلیون قیمتشه؟یعنی این سیستم اینقدر نیاز داره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

مادربرد انتخابی بنده دو عدد اسلات پی سی ای داره.

IMG_20190107_234836.jpg

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

فقط دوستان پاور های فضایی 750 واتی و 730 پیشنهاد میدن ، سیستم های پیشنهادی  600 گلد براشون کافیه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hamedre68 گفته است :

کولر بادی خود 2700x یکی از بهترین کولر هاست تازه rgb هم هست کفایت میکنه 

توسایتemalls.ir یک سرچ بزن 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zen گفته است :

مادربرد انتخابی بنده دو عدد اسلات پی سی ای داره.

IMG_20190107_234836.jpg

سلام

مادربرد شما سری 300 هست دوست گرامی بنده از نسل جدید هستش به شما پیشنهاد دادم ،  نه قدیمی شما باید بایوس مادربرتون بروزرسانی  تا بتونید از این پردازنده استفاده کنید .

پردازنده 2700X نمیان بروی  چیپ ست B350 نصب کنن.  و  شما از مزایا نسل بعدی  محروم می شید.

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

سلام 
این مادربرد از نسل بعدی رایزن هم پشتیبانی میکنه ؟
مثالا  ryzen  ۹ ۳۸۰۰x  

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ماهی 100 گفته است :

سلام 
این مادربرد از نسل بعدی رایزن هم پشتیبانی میکنه ؟
مثالا  ryzen  ۹ ۳۸۰۰x  

درود

بله دوست گرامی ، با یک بروز رسانی ساده در بخش بایوس شما این امکان رو دارید که از نسل بعدی AMD RYZEN 3000 هم استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

AMD-Ryzen-3000-Series-X570-Chipset-Mothe

بله گویا نسل بعدی توسط این چیپست پشتیبانی میشن و چیپست جدید انگاری x570 هستش , و b450  بدون اپگرید بایوس میتونه  تا 8 هسته ای های نسل بعدی رو ساپورت کنه ولی 12 هسته ای هارو با آپدیت بایوس هم ساپورت میکنه

فقط برای بنده دردسر پیدا کردن این تبدیله که گفتید وجود داره و اینکه این تبدیل باید جوری باشه که انتهاش مثل کارت گرافیک که باید بیاد بیرون قسمتیش تا خروجی گرفت کارت ریسیورم باید اینگونه اتصالی داشته باشه و این تبدیلات فکر کنم این توازن رو ندارن که میزون دربیاد

ویرایش شده توسط hamedre68
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...