رفتن به مطلب

فروش سیستم دست دوم - AMD Phenome II

Recommended Posts

دوستان گل قصد فروش این سیستم رو دارم

CPU AMD Phenom II X2 555 3.2 اور صوت نگرفته

ATI Radeon HD4200

HDD 500GB Seagate

RAM DDR3 2G باس بالا

Monitor Flatron F700B

power 380 Green

DVD Asus رایتر و LG CD رایتر - کیبرد - موس

به دلیل اینکه سیستم رو یه سال پیش آپگرید کردم مادربورد؛ CPU و هارد دارای کارت گارانتی هستند.

مادربورد (آواژنگ) اعتبار تا تاریخ: 2013 - May - 24

CPU (ماتریکس) اعتبار تا تاریخ : 2012 - Nov.- 18

HDD (سازگار) اعتبار تا تاریخ : 2012 - 28 - 03

Power (گرین) : 1390 - 12 -18

همچنین جهت آشنایی با مشخصات رم ؛ می توانید با توجه به part No. قطعه که M2Y2G64CB8HA9N-DG می باشد به سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.elixir-memory.com/sup_name_rul_2.aspx

Monitor با جعبه و متعلقات و همچنین دفترچه و Cd مادربورد موجود است

قیمت پایه : 260000 تومان

لینک به دیدگاه

مدل کامل مادربورد رو هم بدبد

به همراه گرافیک(البته فک کنم انبرد باشه!)

لینک به دیدگاه

من ساکن تهران هستم. مدل مادربورد هم GA-MA785GMT-UD2H هست. البته مشخصات دقیقش هم می تونید در سایت زیر ببینید.

http://www.gigabyte.ir/products/product-page.aspx?pid=3395#ov

راستش همونطور که یکی از دوستان گفت کارت گرافیک آنبرد هست. ولی گرافیک خوبی داره مثلا خروجی HDMI داره و یا همونطور که تو سایت GA ببینید نمره خوبی توسط 3Dmark 2006 گرفته . من خودم زیاد اهل بازی نیستم یعنی بدم نمی یاد ولی وقتش ندارم. بازی های معمولی که روش نصب کردم هیچکدام مشکلی نداشت . فقط یه بار بازی Silent Hunter 5 Battle Of The Atlantic رو روش نصب کردم که در حداکثر گرافیک یه کم مشکل داشت که خوب طبیعی بود چون گرافیک خفنی داشت.

راستش من کلا با این دستگاه مشکل نداشتم فقط چون داشتم خانه رو عوض می کردم و غیر این دستگاه؛ یه لپ تاپ و یه دستگاه دیگه داشتم می خواستم دو تا PC رو بفروشم و فقط لپ تاپ رو نگه دارم. الان هم می خواستم به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشم. ضمنا خریدار هم بهتره همین تهران باشه وگرنه نصف پول رو باید بدم هزینه پست.

لینک به دیدگاه

من ساکن تهران هستم. مدل مادربورد هم GA-MA785GMT-UD2H هست. البته مشخصات دقیقش هم می تونید در سایت زیر ببینید.

http://www.gigabyte....spx?pid=3395#ov

راستش همونطور که یکی از دوستان گفت کارت گرافیک آنبرد هست. ولی گرافیک خوبی داره مثلا خروجی HDMI داره و یا همونطور که تو سایت GA ببینید نمره خوبی توسط 3Dmark 2006 گرفته . من خودم زیاد اهل بازی نیستم یعنی بدم نمی یاد ولی وقتش ندارم. بازی های معمولی که روش نصب کردم هیچکدام مشکلی نداشت . فقط یه بار بازی Silent Hunter 5 Battle Of The Atlantic رو روش نصب کردم که در حداکثر گرافیک یه کم مشکل داشت که خوب طبیعی بود چون گرافیک خفنی داشت.

راستش من کلا با این دستگاه مشکل نداشتم فقط چون داشتم خانه رو عوض می کردم و غیر این دستگاه؛ یه لپ تاپ و یه دستگاه دیگه داشتم می خواستم دو تا PC رو بفروشم و فقط لپ تاپ رو نگه دارم. الان هم می خواستم به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشم. ضمنا خریدار هم بهتره همین تهران باشه وگرنه نصف پول رو باید بدم هزینه پست.

اگه ممکن هست من مادربورد سی پی یو و رم و هاردو میخوام فقط،

پیام خصوصی بدین اگه مقدوره

قیمت و توافق میکنیم(حتی اگه بخوایین پاور رو هم بر میدارم که فقط خود کیس بمونه که اونم همراه مانیتور میدین میره!)

لینک به دیدگاه

راستش همون جور که قبلا گفتم داشتم جابجا می شدم برای همین می خواستم تا دوشنبه یا حداکثر سه شنبه کل سیستم رو بدم بره. سمت بهار شمالی (هفت تیر) هستم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

من 275 هستم.

شما لطفا عکس از قطعات و گارانتی شون قرار بدید.

این فطعات روی کیس بستس یا جداست؟

کارتن همه قطعات هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...