رفتن به مطلب

دردسر گواهینامه

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من گواهی نامم بنا به دلایلی باطل شد و حدود ۳ ماه پیش باز قبول شدم اما ۳ ماه گذشته هنوز به دستم نرسیده?

به 1101202010 هم کد ملی فرستادم نوشته گواهینامه شما برا چاپ امادست

الان یعنی چی؟؟ دستگاه ندارن بسازن یا ...؟

خدا لعنتشون کنه نمیگن مردم کار دارن بیکار که نیستن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

درود

من گواهی نامم بنا به دلایلی باطل شد و حدود ۳ ماه پیش باز قبول شدم اما ۳ ماه گذشته هنوز به دستم نرسیده1f610.png

سلام دوست عزیز. چند مورد دیدم که برای تمدید گواهینامه شون هم رفتن اما بهشون گفته بودن که کارتی  که روش گواهینامه رو چاپ می کنن وارداتی هست و دیگه نمیاد یا اگر هم میاد با سختی میاد. 
شاید به این خاطر باشه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

درود

من گواهی نامم بنا به دلایلی باطل شد و حدود ۳ ماه پیش باز قبول شدم اما ۳ ماه گذشته هنوز به دستم نرسیده1f610.png

چیزی که باید بگم اینه که با دوستم شهریور باهم توی یک ماشین آزمون قبول شدیم باهم پول پست رو دادیم ... گواهی نامه من 14روز بعدش در خونه اومد و مال اون هنوزم بعد 4-5 ماه نیومده ?

دلیلش همونیه که دوستمون گفتن ... اون کارتش وارداتی به کشور مقتدرمون بوده و تموم کردن : ) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده به همراه چند نفر از خانواده حدود 5 ماه پیش کارت ملی هوشمند ثبت نام کردیم هنوز کارتمون صادر نشده به خاطر اینکه نمیتونن خودشون تولید کنن و باید از خارج وارد بشه و اینجاست که معنی تحریم اثر نداره میفهمیم ! و کلی ادعاهای دیگه !

لینک به دیدگاه

خداییش عمق فاجعه رو با این چیزا میشه درک کرد

الان تکلیف چیه من چیکار کنم؟؟ نامه ای چیزی به عنوان گواهینامه نمیشه گرفت؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

خبر بدتر اینه که خیر ! متاسفانه باید منتظر بمونید . از این بابت میگم که دوست من هم مثل شما نیاز شدید داشت به گواهی نامه و داره البته !!! همه جور راهی رو رفته هیچ گواهی موقتی کاغذی چیزی نمیشه گرفت ! 

لینک به دیدگاه

اقا گواهینامه یکی دیگه رو بردار استفاده کن.

تو کل زندگیم روی هم رفته 5 بار هم گواهینامم از کیفم خارج نشده فک کنم از سال 88 گواهینامه دارم.  البته بازم بهتر از رکورد 0 بار پایان خدمته.

ادم قانون مندی نیستم 99 درصد موارد با 20 تا 40 هزار تومن کلا جریمه نمیشم اون 1 درصد هم ک اتفاقا 2 هفته پیش بود گواهینامه برادرم رو دادم. طرف اصلا نگاه نمیکنه تو هستی یا نه صرفا جنسیت گواهینامه رو درست بده بقیش اوکی میشه.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

تو کل زندگیم روی هم رفته 5 بار هم گواهینامم از کیفم خارج نشده فک کنم از سال 88 گواهینامه دارم.  البته بازم بهتر از رکورد 0 بار پایان خدمته.

ادم قانون مندی نیستم 99 درصد موارد با 20 تا 40 هزار تومن کلا جریمه نمیشم اون 1 درصد هم ک اتفاقا 2 هفته پیش بود گواهینامه برادرم رو دادم. طرف اصلا نگاه نمیکنه تو هستی یا نه صرفا جنسیت گواهینامه رو درست بده بقیش اوکی میشه.

من کلا بدشانسم به همین خاطر گواهینامم باطل شد

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش نامه میدن برو نامه بگیر

من خیلی وقت پیش که گواهینامه قبول شدم یه نامه موقت دادن یا گرفتم یادم نیست در کل ولی یه مهر میزد که اره این صلاحیت رانندگی داره برو راهنمایی بگو یه نامه بده مدارکو نشون بده و بگو من 5 ماهه تصدیقم نیومده یه کاغذی مهر کن اقلا بتونم تردد کنم

(شنیده بودم که کارت نمیتونن تولید کنن ولی باورم نمیشد کجایند انها که عشق خودکفایی بودند)

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

من خیلی وقت پیش که گواهینامه قبول شدم یه نامه موقت دادن یا گرفتم یادم نیست در کل ولی یه مهر میزد که اره این صلاحیت رانندگی داره برو راهنمایی بگو یه نامه بده مدارکو نشون بده و بگو من 5 ماهه تصدیقم نیومده یه کاغذی مهر کن اقلا بتونم تردد کنم

(شنیده بودم که کارت نمیتونن تولید کنن ولی باورم نمیشد کجایند انها که عشق خودکفایی بودند)

ممنون برم بپرسم ببینم میشه ولی اینا اینقد تنبل و بی خاصیتن زورشون میاد یه مهر هم بزنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برید دفاتر پلیس +10 وضعیت گواهینامه تون رو چاپ کنن براتون بعد مهر دفتر رو روش بزنن. 1000 تومن میگیرن.

اگه شماره گواهینامه و تاریخ صدور توش باشه حکم گواهینامه رو داره.

البته اگه از این گواهینامه جدیدا داشتین و باطل شده، گواهینامه جدیدتون محدودیت ممکنه داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

?اگه یه خلاف شاخ میکنی  یا نامحسوسی چیزی جلوت رو میگیره، حتی بگی همرام نیست با کُد ملی استعلام بگیر اهمیت نمیدن...

مورد بوده گفته به من چه گواهینامه ات همرات نیست من استعلام نمیگیرم، کل مدارکو گرفته گفته برو گواهینامه ات رو بیار بعد بگرد پیدام میکنی!

برای همین تجربه های شخصی رو به همه تعمیم ندین.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

برید دفاتر پلیس +10 وضعیت گواهینامه تون رو چاپ کنن براتون بعد مهر دفتر رو روش بزنن. 1000 تومن میگیرن.

اگه شماره گواهینامه و تاریخ صدور توش باشه حکم گواهینامه رو داره.

البته اگه از این گواهینامه جدیدا داشتین و باطل شده، گواهینامه جدیدتون محدودیت ممکنه داشته باشه.

دمت گرم حتما امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

البته من یادمه حدود 10 12 سال پیش هم روی اون برگه ها میزد که این برگه فقط جهت تاییده پستی صادر شده و ارزش دیگه ای نداره.

وقتی قبول میشی  اون برگه رو میدن که به مامور پست تحویل بدی و گواهینامه رو دریافت کنی.

من مدارکام همش با هم دزدیده شده بود و دادگاه برای هر کدوم نامه ای جداگانه صادر کرد ( گواهینامه - پایان خدمت و... )

حتی گواهینامه موتورم چون پوسیده شده بود کپی برابر اصل ازش گرفته بودم اما مامور راهور قبول نمیکرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...