رفتن به مطلب

ارور 0x0000142 در هنگام زدن لانچر بازی GTA V

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام . اجازه بدین کامل خدمتتون عرض کنم .

مشخصات کامل سیستم : win 7 sp1 64bit --- p8h61-m le r2.0 --- i5 2320 --- 2x4gb d3 1333 --- gt 730 2gb d3 --- green 430w --- seagite 500gb 7000 --- resolution : 1366x768

بنده تا دیروز بدون هیچ مشکلی بازی رو در تنظیمات High اجرا میکردم . که به دلایلی مجبور به تعیوض ویندوز شدم و بعد از نصب مجدد ویندوز 7 ، تمام نرم افزار های کاربردی و مورد نیاز از جمله درایور ها ( چیپست ، گرافیک و ... ) ، Visual c++ ( تمام نسخه ها از 2005-2017 ) ، نرم افزار Net FrameWork ( ورژن نهایی 4.7 ) و همینطور DirectX 11 رو در سیستم نصب کردم .

بعد از اون نسخه دانلود شده GTA V رو از یه سایتی که یادم نمیاد ( اگه خواستید پیدا میکنم ) و نصب کردم و به طور جداگانه آپدیت 1.41 ریلودد رو دانلود و نصب کردم . تا اینجا بازی میشه 1.41 reloaded یعنی دقیقا نسخه ای که قبل تعویض ویندوز در pc داشتم .

اینم بگم قبل از نصب بازی ، اتصال اینترنت به سیستم به کلی قطع و آنتی ویروس خاموش کردم . همچنین پس از نصب ، بازی رو برای آنتی ویروس اعتماد سازی کردم و پس از آن در فایروال ویندوز قرار دادم .

حالا وقتی رو لانچر بازی که GTAVLauncher.exe باشه کلیک میکنم ، ارور زیر رو میده :

GTAV-Eror.png.1857d468dffc12cb994b41de0b3ad426.png

لطفا زودتر جواب بدین . با تشکر از لیون .

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

سلام یه نرم افزار به اسم social club باید نصب بشه ، نصب کردین ، بدون اون اجرا نمی شه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام یه نرم افزار به اسم social club باید نصب بشه ، نصب کردین ، بدون اون اجرا نمی شه

بله اونم نصب کردم بعد از اینکه بازی نصب شد کادر نصب این نرم افزار بالا اومد که نصبش کردم که فکر کنم ورژن جدیدش بود ( 1.1.5.8 ) . اگه نبود و اگه شما ورژن آخرشو دارید لطفا لینکشو بدین . مرسی

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

سرچ کنید پیدا می شه ، چند تا کرک دیگه تست کنید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

بازی رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید.

بعد ازا ینکه آخرین ورژن سوشیال کلاب نصب کردم ( که الان داره دانلود میشه ) اگه درست نشد ری ایناستال میکنم .

لینک به دیدگاه

من همیشه فایا نصب شدش رو‌دا م ، موقع تعویض ویندوز فقط سوشیال کلاب رو‌ نصب می کنم و بازی می کنم

لینک به دیدگاه

اين نرم افزار رو نصب كن بزار سرچ كنه (البته بعد از نصب كامل برنامه رو ببند و مراحل كركشو خوب انجام بده) بعد موارد مورد نيازى كه مربوط به بازى هست رو كامل بنصب
درايو جديد كارت رو بنصبى خالى از توفير نيست

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...