رفتن به مطلب

دوستان مشاوره بدید برای تعویض قطعات لطفا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل لیونی . امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید . خوب سریع برم سر اصل مطلب . این مشخصات سیستمم هست 

cpu : ryzen 1300x 

main : msi b350 pc mate

ram: gskil 8 gb bass 2400

case : green striker

vga : ROG STRIX-RX560-4G-GAMING

monitor : LG 24MP59G

spiker : microlap M-565e

power : green 580es 

موس و کیبورد و هاردم که مهم نیست 

راستش من با این سیستم فقط dota 2 میزدم و دیگه خودتون میدونید برای بازیهای روز این گرافیک نمیتونه با جزئیات بالا خیلی جواب گو باشه و از اونجایی که دستمم خالی هست و نمیتونم هزینه کنم گفتم شاید بشه یه تعقیراتی رو سیستم داد که گرافیک قویتر تهیه کنم برای بازیهای روز 

مثلا سیستم رو به 1155 ارتقاء بدم ( ارتقاء برعکس )  ? و گرافیک رو قویتر کنم . یا تعویض مانیتور که بسیار مانیتور خوبی هست و ازش کاملا راضی هستم به مانیتور ارزانتر و گرافیک قوی کنم . به نظرتون چه کاری مناسب تره که بتونم گرافیک رو قوی تر کنم ممنون میشم یه کمکی بکنید 

نهایت بتونم 200 هم روش بزارم دیگه بیشتر نمیتونم . برای شب عید هم میدونم اوضاع وخیم تر خواهد شد به خاطر همین نمیتونم تا اونموقع صبر کنم 

لینک به دیدگاه

سلام

منم دوتا میزنم ??

والا با 200 تومن که نمیشه کاری کرد ?

تنها پیشنهادی که دارم اینه که اون 200 تومن رو ولت استیم بگیری - بازی های محبوب دوتا رو دانلود کنی

گرافیکت هم میکشه و میتونی لذتشو ببر ... در غیر این صورت باید بفکر حداقل 1060 باشی !

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

نظر من این هست که کیس و مانیتور رو کم کن و یه گراف مث 1060 بگیر 

و یه وقت جوگیر نشی بخوای کارت غیر ماین بگیری بگی مشکل دارن یه کارت ماین شده ارزون پیدا کن بخر اینطوری شاید حتی مجبور نباشی مانیتور رو کم کنی و فقط با فروش پوسته کیس و اون 200 تومن بتونی برسی به یه 1060 ساده 6 گیگ مثل مدل pny دوستمون smiley گذاشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عقب گرد که اصلا پیشنهاد نمیشه

به هیچ عنوان اینکار رو نکن

پیشنهادی که من دارم

فروش قاب کیس

و تعویض مانیتور با مدل ۲۲ اینچ

باقی قطعات جای کار نداره

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

درود 

عزیزم هیچوقت سیستمتو نفروش

فروش همیشه ضرره 

به نظر من صبر کن تا سری جدید گرافیک به بازار بیاد و تا اون موقع پول یک گرافیک خوب جمع کن/باور کن همون DOTA 2  فعلا میتونه راضی نگهت داره تا اون موقع

خیلیا هستن که آرزوشون ارتقا به سیستم توعه

نسل 1155 نسل قدیمی هست و مطمعن باش بعدا واقعا پشیمون میشی(منظور 1-2 اینده)

من هم سیستم نسل FM2+ هست 

مشخصات : CPU:A8 7600 /RAM:8GB DDR3 1800/ MIAN:ASUS A88X-plus/VGA:RX560 4GB

من با  این سیستم دارم لذت میبرم و ایکاش پردازنده تورو داشتم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام

منم دوتا میزنم 1f60e.png?

والا با 200 تومن که نمیشه کاری کرد 1f610.png

تنها پیشنهادی که دارم اینه که اون 200 تومن رو ولت استیم بگیری - بازی های محبوب دوتا رو دانلود کنی

گرافیکت هم میکشه و میتونی لذتشو ببر ... در غیر این صورت باید بفکر حداقل 1060 باشی !

داداش من زمانی که دوتا 2 رو میخواستم شروع کنم همه پیشنهاد دادن این کارونکن از کار و زندگی میوفتی ولی من گوش ندارم و الان یه معتاد هستم ? واقعا این بازی خیلی کرم داره . راستش گفتم بازیهای غیر آنلاین بزنم این از بدنمون بزنه بیرون ☺️

این گرافیک برای بازی دوتا 2 خیلی هم زیادیه ولی من دوست دارم بازی رو با بالاترین جزئیات بازی کنم که این گرافیک تو بعضی از بازیها جواب گو نیست متاسفانه

در 27 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

نظر من این هست که کیس و مانیتور رو کم کن و یه گراف مث 1060 بگیر 

و یه وقت جوگیر نشی بخوای کارت غیر ماین بگیری بگی مشکل دارن یه کارت ماین شده ارزون پیدا کن بخر اینطوری شاید حتی مجبور نباشی مانیتور رو کم کنی و فقط با فروش پوسته کیس و اون 200 تومن بتونی برسی به یه 1060 ساده 6 گیگ مثل مدل pny دوستمون smiley گذاشته

دوست عزیز والا همه میگن کارت ماین شده نگیر اونوقت تا یه تاپیک زنده میشه کارتهای ماین شده برای فروش گذاشتن 3 سوت و سریعتر از کارتهای دیگه فروش میره من خودمم موندم اگر مورد دارن پس این همه خریدار واسه چی داره آخه ?

کارت خودمو چند میتونم بفروشم به نظرتون ؟ و کیس رو ؟

در 30 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

سلام

عقب گرد که اصلا پیشنهاد نمیشه

به هیچ عنوان اینکار رو نکن

پیشنهادی که من دارم

فروش قاب کیس

و تعویض مانیتور با مدل ۲۲ اینچ

باقی قطعات جای کار نداره

اوکی این کارو نمیکنم . به نظرتون این کار خوبه

مانیتور خودم LG 24MP59G الان شده 2600 و مانیتور Samsung C24F390 هم حدود 1600 هست  . بزنم تعویض این 2 مانیتور 1میلیون دستم رو میگیره و بزارم رو گرافیک خوبه به نظرتون ؟

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :
در 37 دقیقه قبل، invoker گفته است :

دوستان ایدی DOTA2 تونو بزارید ادتون کنم باهم پلی بدیم

اسم من هم تو DOTA2 :Lich KING Fury هست

اینم شماره ID من داخل DOTA 2 :248492207

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

عزیزم هیچوقت سیستمتو نفروش

فروش همیشه ضرره 

به نظر من صبر کن تا سری جدید گرافیک به بازار بیاد و تا اون موقع پول یک گرافیک خوب جمع کن/باور کن همون DOTA 2  فعلا میتونه راضی نگهت داره تا اون موقع

خیلیا هستن که آرزوشون ارتقا به سیستم توعه

نسل 1155 نسل قدیمی هست و مطمعن باش بعدا واقعا پشیمون میشی(منظور 1-2 اینده)

من هم سیستم نسل FM2+ هست 

مشخصات : CPU:A8 7600 /RAM:8GB DDR3 1800/ MIAN:ASUS A88X-plus/VGA:RX560 4GB

من با  این سیستم دارم لذت میبرم و ایکاش پردازنده تورو داشتم

فدات شم داداشم شما امر کنید کل سیستم رو هدیه تقدیمت کنم ☺️ از اینکه امیدوارمون کردی که سیستم خوبی داریم ممنون . به نظر صبر کردن خیلی منطقی نیست چون دیگه هممون میدونیم که شب عید یا بهتر دقیقتر بگیم بعد از 22 بهمن باید منتظر چه چیزی باشیم

براتون آی دی دوتا 2 هم میفرستم ولی خیلی رو بنده حساب باز نکنید من تازه کارم و کیل شونده خوبی هستم ولی کیل گیر خوبی نیستم ? . بیشتر ساپورت پیک میکنم تا کری .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

فدات شم داداشم شما امر کنید کل سیستم رو هدیه تقدیمت کنم 263a.png از اینکه امیدوارمون کردی که سیستم خوبی داریم ممنون . به نظر صبر کردن خیلی منطقی نیست چون دیگه هممون میدونیم که شب عید یا بهتر دقیقتر بگیم بعد از 22 بهمن باید منتظر چه چیزی باشیم

براتون آی دی دوتا 2 هم میفرستم ولی خیلی رو بنده حساب باز نکنید من تازه کارم و کیل شونده خوبی هستم ولی کیل گیر خوبی نیستم 1f601.png . بیشتر ساپورت پیک میکنم تا کری .

لطف داری عزیزم

درمورد تازه کار بودنم اختیار داری  /اتفاقا به نظرم حرفه ای ها میتونن ساپورت پلی بدن چون ساپ دادن کار هرکسی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کسی حاضر به تعویض بشه که خوبه

گرافیک خود شما هم حدود ۱۲۰۰  قیمتشه

تمام پول رو جمع کنی راحت میتونی یک ۱۰۶۰ تر و تمیز با حداقل یکی دو سال گارانتی بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من هیچیو عوض نکن فعلا با همین بساز بغدا پول دستت اومد ارتقا میدی الان از هر جا بزنی پس فردا باید 2 برابر خرج کنی تا قطعه الان بگیری

از ما گفتن بود 

لینک به دیدگاه

سلام

سعی کن اگر از سیستم راضی هستی هیچی از قطعات رو کم نکنی که بعدا پشیمون میشی

گرافیک هم برای بازی های روز با تنظیمات متوسط عالی هست و با همون کنار بیا تا پول یک گرافیک قویتر رو جور کنی

همین الان هم سیستمت عالیه و دوباره میگم اگر راضی هستی اصلا چیزی رو کم نکن

لینک به دیدگاه

با این گرافیک که میشه بیشتر بازی هارو اجرا کرد 

مثل watchdogs2 وrinbowsix و....

البته رو تنظیمات متوسط

نمیخواد عوض کنی داداش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...