رفتن به مطلب

خریدار کیس زیر 200 تومن (تا 300 هم خریدارم)

emotion2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

داداش گرون در میاد. فعلا نمیتونم زیاد هزینه مادینگ کنم

آره اما خودت میتونی با یک کیس بژ شروع کنی همزمان روش کار کنی تمرین مادینگ میشه برات چیزی هم که زیاده ویدئو آموزشی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

فعلا که هیچکس چیزی برا فروش نداره :| البته خودم یه کیس دارم ولی میترسم گرافیکم بهش نخوره 

داداش یه عکس از کیست و کارتت بده با سایزاشون ببینیم چی به چیه !

(کیسای قدیمی ضعفشون محل قرار گیری هارد 3.5 و o.d.d هست که به کیس پانچ میشه و حتی اگه استفاده هم نداشته باشید کل فضا رو میگیره!!)

شما که بودجتون محدوده شاید بتونید با برش کیستون جا بدید کارت رو که هزینه زیادی هم نمی خواد البته به تهویه هم باید ویژه توجه کنید تا ایشالا بعدا دست و بالتون باز تر شد یه کیس خوب تهیه کنید ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abidi گفته است :

داداش یه عکس از کیست و کارتت بده با سایزاشون ببینیم چی به چیه !

(کیسای قدیمی ضعفشون محل قرار گیری هارد 3.5 و o.d.d هست که به کیس پانچ میشه و حتی اگه استفاده هم نداشته باشید کل فضا رو میگیره!!)

شما که بودجتون محدوده شاید بتونید با برش کیستون جا بدید کارت رو که هزینه زیادی هم نمی خواد البته به تهویه هم باید ویژه توجه کنید تا ایشالا بعدا دست و بالتون باز تر شد یه کیس خوب تهیه کنید 1f60e.png

اینم کیس + کارت گرافیکم

photo_2019-01-11_11-55-10.jpg

photo_2019-01-11_11-54-19.jpg

photo_2019-01-11_11-52-45.jpg

ویرایش شده توسط emotion2
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

این کس کیس + کارت گرافیکم

خوب قبل از بحث جا شدن تهویه کیس فاجعه هست داداش نه ورودی خوبی داره نه خروجی کلا قطعات رو به فنا میده! نه بالاش خروجی داره نه پایینش جلوشم معلوم نیست ! فن داره جلوش؟ روی درش چندتا فنه ؟!

اول اینکه شما اون سه تا سی دی رایتر یا هرچی رو رو همزمان استفاده دارید یا نه ؟!

حالا یه زحمت بکشید اون هارد موازی کارت رو بردارید یا هردوتاش رو کارت جدیدتون بو بزنید جا ببینید وضعیت چجوریه! (تا حالا امتحان کردید یا نه ؟! آخه هم کارت هست هم کیس ولی نوشته بودید فکر نکنم جابشه خوب فکر نمیخوادتست کن داداش!!!)

کارتتون چیه دقیقا ؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، abidi گفته است :

خوب قبل از بحث جا شدن تهویه کیس فاجعه هست داداش نه ورودی خوبی داره نه خروجی کلا قطعات رو به فنا میده! نه بالاش خروجی داره نه پایینش جلوشم معلوم نیست ! فن داره جلوش؟ روی درش چندتا فنه ؟!

اول اینکه شما اون سه تا سی دی رایتر یا هرچی رو رو همزمان استفاده دارید یا نه ؟!

حالا یه زحمت بکشید اون هارد موازی کارت رو بردارید یا هردوتاش رو کارت جدیدتون بو بزنید جا ببینید وضعیت چجوریه! (تا حالا امتحان کردید یا نه ؟! آخه هم کارت هست هم کیس ولی نوشته بودید فکر نکنم جابشه خوب فکر نمیخوادتست کن داداش!!!)

کارتتون چیه دقیقا ؟!

نه جلوش نداره، فقط پشتش یدونه جای فن داره که توی عکس مشخصه کنار پاور پایین + دوتام روی درب سمت چپش که برداشته شده. بالا و پایینم کلا بسته هست. اون سی دی رایترام 2 تاش خرابه که برش میدارم بخام قطعات جدیدو نصب کنم.

آخه نمیتونم تست کنم کلا پیچ مهره هستن و دارم از کامپیوتر استفاده میکنم :| کارت جدیدم یا قدیم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

نه جلوش نداره، فقط پشتش یدونه جای فن داره که توی عکس مشخصه کنار پاور پایین + دوتام روی درب سمت چپش که برداشته شده. بالا و پایینم کلا بسته هست. اون سی دی رایترام 2 تاش خرابه که برش میدارم بخام قطعات جدیدو نصب کنم.

آخه نمیتونم تست کنم کلا پیچ مهره هستن و دارم از کامپیوتر استفاده میکنم :| کارت جدیدم یا قدیم ؟ 

کارت جدید منظورمه قدیمیه که هیچی

خوب داداش واسه تست باس پیچ و مهره ها رو باز کنی دیگه پس چجوری می خوای امتحان کنی ؟!!! (یعنی باز کردن 4 تا پیچ هارد اینقدر سخته !!!) ?

بابا ما می خوایم یه سوکت فن جا به جا کنیم کل کیسو میریزیم بیرون از اول میریم اسمبل میزنیم ! ماشالا معلومه اصلا حوصله ندارید!

ولی هنوزم نفهمیدم وقتی یکبارم کارت رو جا نزدید چجوری تو فکر رفع مشکل هستید!!!(اصلا مشکل چی هست؟!!!) ?

ولی خارج از شوخی تهویه کیس خیلی مشکل داره اگه به فکر کیس با تهویه مناسب باشید بهتره ولی اگه فقط می خواید یه کیس ارزون بگیرید که تهشم بشه باز همین ،من که پیشنهاد نمی کنم .

نگفتید کارتتون چیه؟

با سوکت 755 مچ هست یا نه ؟!

اصلا مشخصات کانفینگتون رو بدید ببینیم چه به چیه .

لینک به دیدگاه

مرسی داداش از راهنماییتون. ولی کلا من تاحالا دست نزدم به کامپیوتر. از کل دنیا همینو دارم اینم خراب شه دگ بیچاره میشم :D

بعد پیچ و مهره هاردو باز کنم گرافیک توش جا بشه حله ؟ 

ولی هنوزم نفهمیدم وقتی یکبارم کارت رو جا نزدید چجوری تو فکر رفع مشکل هستید!!!(اصلا مشکل چی هست؟!!!)  ( من خودم اسمبل بلد نیستم میخام بدم یکی برام اسمبل کنه. میخام بدونم اگه کیسم مناسب قطعات جدیدم نیست یه کیس جدید بگیرم)

ولی خارج از شوخی تهویه کیس خیلی مشکل داره اگه به فکر کیس با تهویه مناسب باشید بهتره ولی اگه فقط می خواید یه کیس ارزون بگیرید که تهشم بشه باز همین ،من که پیشنهاد نمی کنم . خوب مناسب ترین کیس تا رنج 200 تومن چه کیسی هست ؟ 

cpu: i3 8100

mb: b360 

vga : giga 1060 windforced oc 6 gig

hdd: 1tra blue

power : green 580

ram : hyperx fury 1*8 gig

سیستم خنک کننده هم ندارم چیزی، فقط قصد دارم چنتا فن اضاف کنم واسه تهویه. فکر میکنم کافی باشه

لینک به دیدگاه

سلام 

GREEN STRIKER  موجوده 370 میتونم تقدیم کنم . فقط هم کرج اگر کسی رو داشته باشید 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

GREEN STRIKER  موجوده 370 میتونم تقدیم کنم . فقط هم کرج اگر کسی رو داشته باشید 

سلام دوست عزیز. نه متاسفانه بندرعباس هستم

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

همچنان خریدار...

نو بگیر خوب ۳۰۰ دسته دوم چرا رفیق

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mehdi6666 گفته است :

نو بگیر خوب ۳۰۰ دسته دوم چرا رفیق

چه مدلی مثلا؟ کیس 100 تومنی شده 300 تومن :| 300 چی میشه آخه؟ یه grand z plus خوشم اومد اونم رنگ سفیدش اصلا نیست. انگار دیگه تولید نمیشه :/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/24, 00:55:20، emotion2 گفته است :

مرسی داداش. ولی دلم تو همون grand z pluse . همونو سفارش میدم بره :| 

خوب یه رنگ سفید بزن ?

لینک به دیدگاه

سلام.
من کیس  Green X Plus EAGLE CASE رو دارم خودم برای ترکیب رنگ با مین جدید کیس Raidmax Sigma white گرفتم ،لینک زیر امکانات کیس رو از سایت گرین برات گذاشتم اگه خواستی کیس رو یه پیام بده .
لینک تصاویر ،مشخصات، ابعاد و امکاناتش رو در زیر برات میفرستم.
http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=X_Eagle

ویرایش شده توسط saja
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/27, 00:06:24، saja گفته است :

سلام.
من کیس  Green X Plus EAGLE CASE رو دارم خودم برای ترکیب رنگ با مین جدید کیس Raidmax Sigma white گرفتم ،لینک زیر امکانات کیس رو از سایت گرین برات گذاشتم اگه خواستی کیس رو یه پیام بده .
لینک تصاویر ،مشخصات، ابعاد و امکاناتش رو در زیر برات میفرستم.
http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=X_Eagle

مرسی داداش. ولی خریداری شده.

----------------------------------

ختم تایپیک

لینک به دیدگاه

سلام  و  درود

کیس  Deep Cool KENDOMEN Ti  رو دارم ، بدون کوچیکتری مشکل و سالم اگر خریدار بودی قیمت نهاییم 280 تومنه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/deepcool/deepcool-kendomen-ti-case.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...