رفتن به مطلب

دیر روشن شدن کامپیوتر

hossinkaspersky
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده کیس x3 gaming دارم تازگی ها دکمه پاور رو باید خیلی با زور فشار بدم تا کیس روشن بشه دلیشو نفهمیدم از چی میتونه باشه؟

کیس رو باز کردم همه چی اوکی است راه حلی به ذهنم نمیرسه

لینک به دیدگاه

واضحه که کلید پاورتون خراب شده یا یه وقت پایش شکسته رفته عقب. قاب جلورو باز کنید پشت کلید رو نگاه کنید اگه چیزی نشکسته بودخود کلید رو اگه به هویه و لحیم کاری تسلط دارید در بیارید ببرید زیر پل حافظ تهیه کنید. 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، elnino99 گفته است :

واضحه که کلید پاورتون خراب شده یا یه وقت پایش شکسته رفته عقب. قاب جلورو باز کنید پشت کلید رو نگاه کنید اگه چیزی نشکسته بودخود کلید رو اگه به هویه و لحیم کاری تسلط دارید در بیارید ببرید زیر پل حافظ تهیه کنید. 

کیس رو که باز میکنم خود کلید پاور و کلید ریست جفتشون رو مستقیما هم با زور عمل میکنن یعنی جفت رو باید عوض کنم ؟ مشکلی در سیم کشی وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است :

کیس رو که باز میکنم خود کلید پاور و کلید ریست جفتشون رو مستقیما هم با زور عمل میکنن یعنی جفت رو باید عوض کنم ؟ مشکلی در سیم کشی وجود نداره؟

نه دیگه سیم که ثابت و متحرک نیست، شما الان با یه تیک سیم پایه های پشت کلید پاور رو به هم اتصال بدین می بینین که سریع روشن میشه، فقط باز کلیدها را از جاشون در بیارید و تست کنید ببینید تا انتها باید فشرده بشه تا عمل کنه یا نه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، elnino99 گفته است :

نه دیگه سیم که ثابت و متحرک نیست، شما الان با یه تیک سیم پایه های پشت کلید پاور رو به هم اتصال بدین می بینین که سریع روشن میشه، فقط باز کلیدها را از جاشون در بیارید و تست کنید ببینید تا انتها باید فشرده بشه تا عمل کنه یا نه

الان از روی خود کیس با فشار هم ریست کار میکنه و هم پاور 

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل مشابه قبلا برای من بوجود اومده بود که تجربه م رو میگم شاید بکارتون اومد.پشت اون کلیدهای روی کیس یه شاسی کلید ناپایدار(اصطلاحا) هست.اون کلید روی قوطی کیس سوار میشه و کاوری روش قرار میگیره که شما از بیرون میبینیدش و بعنوان کلید پاور یا ریست میشناسید. اون کلید زیر اون کاور بعضی مواقع به دلیل شکستن پایه هاش یا نگه دارنده ها و یا شل شدن میره عقبتر و از کاور فاصله میگیره که شما باید فشار بیشتری وارد کنی تا کلید به وضعیت اتصال برسه.
کیس رو باز کنید؛ جای کلید رو بررسی کنید اگر از جاش تکون خورده بود به وضعیت قبلی برش گردونید و یا اگر شکسته یا شل شده با چسب سفتش کنید.

امیدوارم به دردتون بخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...