رفتن به مطلب

هک اکانت اورجین چطوری؟

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان این سایتهایی که اکانت هکی فیفا 19 رو میفروشن چطوری با چه روشی اکانتو هک میکنن با کدوم کرکر ؟ کسی تا حالا تست و هک کرده ؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

داداش کجای کاری دارن سایت بانک ملی هک میکنن اینا که سرگرمی هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

درود

دوستان این سایتهایی که اکانت هکی فیفا 19 رو میفروشن چطوری با چه روشی اکانتو هک میکنن با کدوم کرکر ؟ کسی تا حالا تست و هک کرده کرده ؟

شیطون میخوای هک یاد بگیری؟ هر سایتی رو که تو بتونی فکرشو بکنی میشه هک کرد به غیر اون سایت هایی که با Google Authenticator کار میکنن مثل  سیستم های مالی

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

درود

دوستان این سایتهایی که اکانت هکی فیفا 19 رو میفروشن چطوری با چه روشی اکانتو هک میکنن با کدوم کرکر ؟ کسی تا حالا تست و هک کرده کرده ؟

میدونی چندتا اکانت سونی تا الان هک شدن ولی خبر رسمی وجود نداره؟من یبار گزارش از 20تا کانال تلگرامی گذاشتم تو فروم سونی با توضیحاتش ظرف 5 دقیقه تاپیکش رو به صورت کامل حذف کردن،نظرم اینه میلیونی اکانت های سونی هک شده

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

شیطون میخوای هک یاد بگیری؟

واسه کنجکاوی ..بعد جالبه از ادمین این سایتا وقتی میپرسی با کدوم کرکر یا با کدوم روش  اکانتارو هک میکنن یارو نمیگه انگار کرکرو باباش ساخته .

..

کرک اورجین  کلا یه کرکر+یه ایمیل و پسورد لیست و یه پراکسی لیست اگه اشتباه نکنم نیازه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Vikings گفته است :

واسه کنجکاوی ..بعد جالبه از ادمین این سایتا وقتی میپرسی با کدوم کرکریا با کدوم کرکر  اکانتارو هک میکنن یارو نمیگه انگار کرکرو باباش ساخته 

نه کرکر نیست برای هر سایت هم باید یه کانفیگ جدا بهش بدی از یه طرف اطلاعات خام بهش میدی از طرف دیگه بهت یوزر پس میده اما اکثر نرم افزار های کرکر فیک هستن یا ویروسی باید بدونی از کجا دانلود کنی چطور کانفیگ بدی چطور گوگل کپچا رو رد کنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

یه لیست ایمیل و پسورد که بهش میگن کمبو تهیه میکنن

با پروکسی و کانفیگ مخصوص اون سایت

توسط یه نرم افزار به نام Sentry MBA شروع به کرک میکنه

کارشه م اینکه تک تک اون ایمیل ها با پسورد هاشونو توی سایت لاگین میکنه و اطلاعات میگه برای طرف

البته شایدم جدیدا جوره دیگه ای بود اما اون زمان که مدیر یه سایت امنیتی بودم سال { 90 } اینطوری بود

کرک بانک ها هم چیزه خیلی ساده ای و خوب با سرور مجازی ایران بیشتر انجام میشه همینقدر بدونی کافیه :)

لینک به دیدگاه

معمولا با یک کرکر و combo list و   کانفینگ مخصوص اون سایت که باید نرم افزار ساعت ها کارکنه تا لیست  هیت هایی که زده بده البته فکر کنم بیشتر با vps این کارو می کنن.

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

من یه رفیق دارم یه مدت اکانت هکی ps4 میفروخت

خودش میگفت از روسا میخرن و میفروشن فک نکنم کسی تو ایران بتونه از این کارا بکنه یا خیلی خیلی کم هست

لینک به دیدگاه

دزدی رو باب نکنید که میان اکانت خودتون رو بلند میکنند ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دزدی رو باب نکنید که میان اکانت خودتون رو بلند میکنند 1f624.png

درود علی جان

من که کاملا مشتاقم روشش دستم بیاد اکانت شما رو بلند کنم?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amir.s.b گفته است :

درود علی جان

من که کاملا مشتاقم روشش دستم بیاد اکانت شما رو بلند کنم1f601.png

سلام دادا :D 

بیا کلیه هامو بگیر ولی اکانتمو نه ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...