رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم با 4 میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان ما یه همسایه خیلی خیلی خوب داریم که تا 20 روز دیگه تولد بچش هست و میخواد یه کامپیوتر براش ردیف کنه و مسئولیت سنگینشم انداخته رو دوش من که این سیستم رو براش ردیف کنم . گفتن که براش لپ تاپ پیدا کنم ولی باتوجه به سن بچشون که 13 یا 14 ساله هست و منطقه لیانشامپویی ما به نظرم خرید لپ تاپ اصلا جالب نباشه  و اینکه تو این سن بیشتر بچه ها اهل گیم هم هستن و با لپ تاپ در این حد نمیشه کاری کرد . من بهشون سیستم رومیزی پیشنهاد دادم و اوناهم قبول کردن .

حالا به نظرتون با این مبلغ یعنی 4 میلیون چطوری میشه یه سیستم ردیف کرد که تا حدی بشه باهاش گیم هم زد . درباره قیمت قطعات نو هم باهاشون حرف زدم و گفتم که دست دوم گزینه بهتری هست . سیستم هم کامل یعنی با کیس و مانیتور و ........ کامل 

به نظرتون کدوم سوکت گزینه بهتری هست ؟ برای گیم چه گرافیکی که تا حدی جواب گو باشه ؟ . مثلا اگر یه مانیتور 19 یا 20 بگیرم رزولیشن زیر فول اچدی هست و کارتی مثل 1030 تا چه حد جوابگو میتونه باشه . ممنون میشم من و تو انتخاب درست راهنمایی کنید 

نظر خودم این هست 

سوکت 1155 . یه i5 و کارت 1030 . ولی مشکل اصلی بورد این سوکت هست که کم گیر میاد و خیلی کارکرده 

لینک به دیدگاه

سلام

در 11 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

به نظرتون کدوم سوکت گزینه بهتری هست ؟

سوکت am4

یک apu ryzen 5 2400g کار شما رو راه میندازه فکر کنم

بسیار آینده نگرانه هم هست اون بچه بزرگ شه دعاتون میکنه ?

-----

اینقدری ک این 2400 رو ب همه پیشنهاد دادم فکرکنم هفته دیگه ک خودم بخوام ببندم پیدا نشه دیگه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

سوکت am4

یک apu ryzen 5 2400g کار شما رو راه میندازه فکر کنم

بسیار آینده نگرانه هم هست اون بچه بزرگ شه دعاتون میکنه 1f604.png

-----

اینقدری ک این 2400 رو ب همه پیشنهاد دادم فکرکنم هفته دیگه ک خودم بخوام ببندم پیدا نشه دیگه

داداش این سوکت به نظرتون با 4 تومن میشه سیستم کامل بست ؟ میشه لیست و قیمت بزارید 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

داداش این سوکت به نظرتون با 4 تومن میشه سیستم کامل بست ؟ میشه لیست و قیمت بزارید 

یه سیستم کامل با 4 تومن؟ شامل کیس، مانیتور و صفحهه کلید و...؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

یه سیستم کامل با 4 تومن؟ شامل کیس، مانیتور و صفحهه کلید و...؟

بله داداش کامل میخوام . با این قیمت رایزن اصلا راه نداره به نظرم حتی دست دوم 

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از دوستان کیس زیر رو دارن اگر مد نظرتون بود بفرمایید فکر میکنم مورد مناسبی هم باشه و پ.خ کردم 

I5 3340

ASUS P8H61 R2 USB3

8G DDR3 KINGSTONE

1T WD GREEN 64M SATA6G

MSI GTX 750TI TWIN FROZER 2GB 

CASE GREEN MAGNUM 2

POWER GREEN 330SP

DVD RW ASUS

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

بله داداش کامل میخوام . با این قیمت رایزن اصلا راه نداره به نظرم حتی دست دوم 

image.thumb.png.fb66e4b9cc3cf56b12d478e98b994822.png

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

من فکر کردم فقط کیس

در اونصورت با دوستمون در بالا موافقم 2200g میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

من فکر کردم فقط کیس

در اونصورت با دوستمون در بالا موافقم 2200g میتونید تهیه کنید

به نظر من چون سیستم برای یک شخص 13-14 ساله هست قطعات جدید و نو باشن بهتره و از جهتی هم هدیه تولده

این سیستمی هم که من دادم به نظر یک سیستم بسیار خوبه که در آینده یه کارت گرافیک خوب و 4 گیگ رم دیگه بهش اضافه بشه عالیه

البته به جا هارد میشه یه اس اس دی 240 گیگ گرفت با کمی هزینه بالاتر که سیستم خیلی خوب میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

image.thumb.png.fb66e4b9cc3cf56b12d478e98b994822.png

نعیم جان اینکه رمش 4 گیگه ، رم 8 که مقداریش واسه گرافیک داخلی استفاده میشه حالا 4 باشه که همین ویندوز راه میندازه 

باید یه کمی افزایش بودجه بدین یا بعضی قطعات دست دو بگیرید

ولی حتما همین 2200g بگیرید پاور هم گرین 430 بگیرید که قیمتشم 360 تومنه ، کیس هم به نظرم گرین هیوا بگیرید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نعیم جان اینکه رمش 4 گیگه ، رم 8 که مقداریش واسه گرافیک داخلی استفاده میشه حالا 4 باشه که همین ویندوز راه میندازه 

باید یه کمی افزایش بودجه بدین یا بعضی قطعات دست دو بگیرید

ولی حتما همین 2200g بگیرید پاور هم گرین 430 بگیرید که قیمتشم 360 تومنه ، کیس هم به نظرم گرین هیوا بگیرید 

والا با گرین زیاد حال نمیکنم، نه که بد باشه اما نه استفاده میکنم نه پیشنهاد میدم و یه سلیقه شخصیه

در مورد رم هم میتونه بعدا تهیه کنه هیچ مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

سلام ، پیام دادم ، پیدا می شه انشاالله

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز
اگه قصد خرید 2200g دارین
رم حتما باید دو کاناله  باشه

رم می تونین از این دوست عزیز بخرین 580

hyper x fury  4*2 خودم همین مدل 2*8 دارم کاملا با رایزن سازگار
مانیتور و کیس دست دوم بخرین
موس و کیبرد هم ارزان ترین چیز ممکن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود دوست عزیز
اگه قصد خرید 2200g دارین
رم حتما باید دو کاناله  باشه

رم می تونین از این دوست عزیز بخرین 580

hyper x fury  4*2 خودم همین مدل 2*8 دارم کاملا با رایزن سازگار
مانیتور و کیس دست دوم بخرین
موس و کیبرد هم ارزان ترین چیز ممکن

بله من هم موافق هستم رم رایزن مخصوصا apu باید دو کاناله باشه وگر ن در بازی ها نصف فریم میگیره

الان این تاپیک بالا رو میخواستم براتون بفرستم. فردا یه معامله دارم برای کیسم انجام بشه قصد خرید این رم هارو دارم. شما اگر قصد خرید دارید قبل من انجام بدید.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان گل . ممنون از همگی برای همراهیتون 

سیستمی که آقا نعیم معرفی کردن به نظرم خیلی خوبه ولی با تست هایی که تو ی و ت و ب دیدم رم 4 خیلی کمه برای این سیستم . و یه چیز دیگه اینکه کولر مناسب تری برای این سی پی یو گذاشت که حرارتش خیلی بالا نره . موضوع بعدی اینه که این بنده خدا بیشتر از 4 تومن نمیتونه هزینه کنه چون بیشتر نداره و یه اسپیکر هم از قلم افتاده . به نظرم اگر این سیستم رو بشه به صورت دست دوم پیدا کرد همه چیرو جبران میکنه و میشه راحت 2 تا رم 4 گیگ هم براش فراهم کرد 

در 14 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

بله من هم موافق هستم رم رایزن مخصوصا apu باید دو کاناله باشه وگر ن در بازی ها نصف فریم میگیره

الان این تاپیک بالا رو میخواستم براتون بفرستم. فردا یه معامله دارم برای کیسم انجام بشه قصد خرید این رم هارو دارم. شما اگر قصد خرید دارید قبل من انجام بدید.

دوست عزیز قرار شده این پول رو بهم برسونن و فعلا پولی دستم نیست که خرید کنم یعنی شاید چند روز طول بکشه شما خریدتون رو انجام بدید که از دست شما هم نپره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...