رفتن به مطلب

دوستان کسی از برند Viking SSD تهیه کرده ؟

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

Viking SSD من هرچی گشتم نتونستم سایتی پیدا کنم که اطلاعاتی در موردش نوشته شده باشه چه تست و چه غیره ...

سوالم اینه

کسی از این برند SSD تهیه کرده ؟ چطوره از لحاظ کیفیت و سرعت و ...

دوستان ممنون میشم اگه کسی از این برند SSD تهیه کرده تجربشو در اختیار بذاره ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

بنده دارم  و همه جورتست کردم کیفیت مناسب و سرعت خوبیم داره انصافا  مقایسه با همرده کینگ  سرعتش بیشتربود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

بنده دارم  و همه جورتست کردم کیفیت مناسب و سرعت خوبیم داره انصافا  مقایسه با همرده کینگ  سرعتش بیشتربود

سلام از ماست

لطف میفرمایین بگین مدل SSD شما چیه ؟ V611 ?

واقعا یعنی سرعتش بیشتره ؟ ? اخه اختلاف قیمتش با برند های دیگه خیلیه فکر نمیکردم واقعا" اینطور باشه ... ?

دوستان نظری ندارن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام از ماست

لطف میفرمایین بگین مدل SSD شما چیه ؟ V611 ?

واقعا یعنی سرعتش بیشتره ؟ 1f62e.png اخه اختلاف قیمتش با برند های دیگه خیلیه فکر نمیکردم واقعا" اینطور باشه ... 1f910.png

دوستان نظری ندارن ؟

جان بله  همین 611 platinium  هست

بله  بیشتر بود   مگه  چشه 

اس اس دی به این  خوبی  ?     

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، invoker گفته است :

واقعا یعنی سرعتش بیشتره ؟ 1f62e.png اخه اختلاف قیمتش با برند های دیگه خیلیه فکر نمیکردم واقعا" اینطور باشه ...

اگر سری به شهر فافا نزدید از اونجا هم دیدن کنید قیمت هاش خیلی عالی هستن مخصوصا وایکینگ رو من امروز دیدم ۱۲۰ گیگش رو میداد ۲۶۰ هزار تومن. مفته بخدا...

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

جان بله  همین 611 platinium  هست

بله  بیشتر بود   مگه  چشه 

اس اس دی به این  خوبی  1f642.png     

ممنون از نظرتون ...

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

اگر سری به شهر فافا نزدید از اونجا هم دیدن کنید قیمت هاش خیلی عالی هستن مخصوصا وایکینگ رو من امروز دیدم ۱۲۰ گیگش رو میداد ۲۶۰ هزار تومن. مفته بخدا...

داداش 10 تومن گرونش کردی ? 249 تومن با ارسال رایگان ?

اره اتفاقعا من همیشه واسه چک کردن قطعات سخت افزاری میرم تو سایت فافا ...

مدتیه که قصد خرید SSD دارم دیدم قیمت این SSD خیلی خوب زدن گفتم شاید هم رده برند های مثل ADATA / King نباشه که اقای فردوسی لطف کردن نظرشون و گفتن ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

سفارش دادم تا قبل اینکه ناموجود بشه ?

جناب آقای Yasin salehi zadeh با تشکر از خرید شما، تیم فروش در اولین ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

از اینکه به شهر فافا اعتماد میکنید سپاسگزاریم.

سفارش شماره 5***9
۲۴۹
هزار تومان

مرسی از دوستان برسه بدستم تستش میکنم ان شاالل هکه اونطور میبایست باشه ...
لینک به دیدگاه

دوستان ان شاالله فردا پس فردا SSD میرسه بدستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین واسه نصب و کارای اولیه باید چیکار کرد ...

البته قصد جابه جایی ویندوز از هارد به SSD رو ندارم و میخوام مستقیم ویندو نصب کنم ... ,Win 7 اپدیدت جدید

ممنون میشم یه توضیح کلی در این خصوص بفرمایین...

@ferdosi

@ARMIN

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، invoker گفته است :

دوستان ان شاالله فردا پس فردا SSD میرسه بدستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین واسه نصب و کارای اولیه باید چیکار کرد ...

البته قصد جابه جایی ویندوز از هارد به SSD رو ندارم و میخوام مستقیم ویندو نصب کنم ... ,Win 7 اپدیدت جدید

@ferdosi

@ARMIN

درود عزیز

اگه رسید دستتون یه تست بگیرید بذارید چون منم میخوام 240 gb رو واسه لپ تاپ تهیه کنم!

ممنون

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، invoker گفته است :

@ferdosi

@ARMIN

به پورت  SATA وصل می کنی از روی فلش روش ویندوز میریزی. همین.

بعدش اگر گیر کرد/هنگ کرد/بلو اسکرین داد، میری SSD سامسونگ می خری.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سلطان اس اس دی هر چی بگه تاییده
تازه همین سایت سازندش هم آی پی ایران و بسته!

http://www.vikingtechnology.com/

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

سلام ارمین جان

بنده این تاپیک رو جهت راهنمایی و استفاده از تجربه دوستان زدم که دوست عزیز اقای فردوسی گفتن از این SSD استفاده میکنن و موردی نداره و جز ایشون هیچ شخصی دیگه ای نیومد بگه این برنده فلان مشکل و داره و ...

و حتی در حین سفارش از فافا / چنین بار در خصوص مرغوبیت این SSD پرسیدم و گفتن تا الان تعداد زیادی فروش داشتیم و مشکلی نداشتن ...

الان / متوجه منظور شما از اینکه امکان گیر کردن و یا بلو اسکرین دادن رو نفهمیدم ...

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سلطان اس اس دی هر چی بگه تاییده
تازه همین سایت سازندش هم آی پی ایران و بسته!

http://www.vikingtechnology.com/

داداش ما از زندگی محدودیم چه برسه به یه سایت !

اینا خیلی وقته عادی شده ... و چیز تازه ای نیس

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام ارمین جان

بنده این تاپیک رو جهت راهنمایی و استفاده از تجربه دوستان زدم که دوست عزیز اقای فردوسی گفتن از این SSD استفاده میکنن و موردی نداره و جز ایشون هیچ شخصی دیگه ای نیومد بگه این برنده فلان مشکل و داره و ...

و حتی در حین سفارش از فافا / چنین بار در خصوص مرغوبیت این SSD پرسیدم و گفتن تا الان تعداد زیادی فروش داشتیم و مشکلی نداشتن ...

الان / متوجه منظور شما از اینکه امکان گیر کردن و یا بلو اسکرین دادن رو نفهمیدم ...

شوخی بوده، ار حق نگذریم اس اس دی های سامسونگ کیفیت خیلی خوبی دارن، منتهی شما نگاه به قیمت محصول بکن، با قیمت مناسبی صاحب اس اس دی شدی

مطمئنا از عملکردش استفاده میکنی و لذت میبری

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

شوخی بوده، ار حق نگذریم اس اس دی های سامسونگ کیفیت خیلی خوبی دارن، منتهی شما نگاه به قیمت محصول بکن، با قیمت مناسبی صاحب اس اس دی شدی

مطمئنا از عملکردش استفاده میکنی و لذت میبری

در اون مورد که حرفی نیست و چیزه کاملا مشخص شده اس در سطح جهانی !

------------------------------------------------------------

مدت زیادیه که قصد خرید SSD دارم ولی به این اوضاع بازار از خریدش منصرف شده بودم

اوایل قصد خرید SSD دست دو داشتم تا اینکه دیدم فافا این SSD رو گذاشته به قیمت خیلی مناسب و در حد قیمت دست دوم King و ...

خب چه بهتر از اینکه ادم SSD نو بخره به قیمت دست دوم و گرانتی دار و مطمعنن از دست دو که لااقل بهتره

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/28, 12:35:37، invoker گفته است :

سلام ارمین جان

یاسین جان شما خودت مدت زیادی در فروم ها فعال هستی، خودت مشاوره میدی عزیز،

خیلی هم خوبه که اومدی پرسیدی، من خودم تجربه ای از اس اس دی وایکینگ ندارم، و نمیدونم چطوریه کفیتش.

در زمینه حافظه سامسونگ خیلی وقته حتی از اینتل هم پیشی گرفته، و بقیه دنبال اینها می دوند.

من خودم هم دو ماهه دارم پولهامو جمع می کنم یه اس اس دی سامسونگ بخرم تا الان 100 تومن جمع شده دیگه زورم بیشتر نمیرسه معلوم نیست قیمت ها چقدر باقی بمونن تا بتونم بقیه پول اس اس دی رو جور کنم.

خلاصه حالا که خریدی امیدوارم اس اس دی خوبی باشه برات. خیلی سخت شده خرید قطعات، و این موضوع که نمیتونی به دست دوم اطمینان کنی هم کاملا درک می کنم برادر.

مبارکه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/28, 17:20:59، ARMIN گفته است :

یاسین جان شما خودت مدت زیادی در فروم ها فعال هستی، خودت مشاوره میدی عزیز،

خیلی هم خوبه که اومدی پرسیدی، من خودم تجربه ای از اس اس دی وایکینگ ندارم، و نمیدونم چطوریه کفیتش.

در زمینه حافظه سامسونگ خیلی وقته حتی از اینتل هم پیشی گرفته، و بقیه دنبال اینها می دوند.

من خودم هم دو ماهه دارم پولهامو جمع می کنم یه اس اس دی سامسونگ بخرم تا الان 100 تومن جمع شده دیگه زورم بیشتر نمیرسه معلوم نیست قیمت ها چقدر باقی بمونن تا بتونم بقیه پول اس اس دی رو جور کنم.

خلاصه حالا که خریدی امیدوارم اس اس دی خوبی باشه برات. خیلی سخت شده خرید قطعات، و این موضوع که نمیتونی به دست دوم اطمینان کنی هم کاملا درک می کنم برادر.

مبارکه.

مرسی ارمین جان (بعد از اینکه اعزام شدم به خدمت از سخت افزار دور موندم بعد از 1 سال از اتمام خدمتم هنوز اون ادم سابق نشدم ) ?

با گفته هات کاملا موافق ام ولی همونطور که خودتم بهش اشاره کردی اوضاع بد خرابه ...

----------------------------------------------------------------------

چیزی که تو این سال های فعالیت ام فهمیدم اینه یجاهای نیازه از تجربه دیگران استفاده ببری

مثلا وقتی میخوام یه کیبرد رده پایین تهیه کنم میرم نظرات کاربرانی که تو اون رنج قیمت کیبرد تهیه کردن و میخونم و خیلی هم خوب کمک میکنه واسه تهیه اون کیبرد و یا ...

و الانم وقتی میبینم برندی اسمی ازش در نرفته بهترین کار رو این میدونم که از تجربه دیگران استفاده کنم و واقعا هم کمک میکنه

ان شاالله بتونه اون نیازه عادی دارم رو واسم برطرف کنه ... توقع خاص و بالای هم ندارم پس به همین حد راضی ام

و در اخر چند سال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنی

1 - بعد از وصل شدنش به سیستم در حین نصب ویندوز درایو رو فرمت کنم قصد پارتیشن بندی هم ندارم همونطور ویندوز بزنم ؟

( ویندوز رو هم قصد دارم همون 7 بزنم چون کاربرد خاصی با سیستم ندارم جز بازی دوتا 2 و همین وبگردی و فیلم )

( کل حجم SSD یه داریو جهت نصب ویندوز و برنامه ها ... ) و کل حجم هارد 1 ترا رو هم یه درایو کنم واسه ارشیو ...

2- برنامه و یا اپدیت خاصی نداره این SSD ها ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

برند بیخودی است....

وسترن گرین/کینگ استون a400 بگیرید

اینکه یکی خریده منفجر نشده دلیل بر خوب بودن نیست...

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

1 - بعد از وصل شدنش به سیستم در حین نصب ویندوز درایو رو فرمت کنم قصد پارتیشن بندی هم ندارم همونطور ویندوز بزنم ؟

( ویندوز رو هم قصد دارم همون 7 بزنم چون کاربرد خاصی با سیستم ندارم جز بازی دوتا 2 و همین وبگردی و فیلم )

( کل حجم SSD یه داریو جهت نصب ویندوز و برنامه ها ... ) و کل حجم هارد 1 ترا رو هم یه درایو کنم واسه ارشیو ...

2- برنامه و یا اپدیت خاصی نداره این SSD ها ؟

آره بزن به سیستم و کار خاصی نمیخواد ویندوز بریز.

برنامه هم نمیدونم فکر نکنم داشته باشه سایتش که بسته است.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

آره بزن به سیستم و کار خاصی نمیخواد ویندوز بریز.

برنامه هم نمیدونم فکر نکنم داشته باشه سایتش که بسته است.

ممنون ارمین جان :18_kissing_heart:

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، invoker گفته است :

ممنون ارمین جان :18_kissing_heart:

مهندس رسید دستت تست و بررسی فراموش نشه.

آرمین همه رو گول میزنه سامسونگ بگیرن خخخخخ احتمالا قراردادی چیزی داره باهاش

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

مهندس رسید دستت تست و بررسی فراموش نشه.

آرمین همه رو گول میزنه سامسونگ بگیرن خخخخخ احتمالا قراردادی چیزی داره باهاش

lollllllllll ? به جرم سلطان SSD نگیرنش ?

---------------------------------

چشم حتما / فقط با چی تستش کنم ؟ ? نرم افزاری چیزی هست ؟

لینک به دیدگاه

دوستان SSD رسید بدستم ...

7eoa_img_20190120_084446.jpg

gnh4_img_20190120_093136.jpg

اینم تست سرعتش ...

پ-ن : خوشتبختانه ساخته تایوان هستش ... ?

15987.jpg

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام  عزیز مبارکتون باشه 

ممکنه یه تست userbenchmark.com هم بزارید من قصد خرید 240 گیگش رو دارم 

اون براکت نارنجی رو جدا تهیه کردید یا همراه با محصول بود ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...