رفتن به مطلب

دوستان کسی از برند Viking SSD تهیه کرده ؟

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، AORUS گفته است :

حسب تجربه بعضی وقتا اونی که چیزی میپرسه دنبال جواب نیست، فقط دنبال کسی میگرده تا نظر خودشو تایید کنه. یعنی از قبل تصمیم خودشو گرفته فقط دنبال تایید بقیه است و کل آدمای روی زمین نظر دیگه ای داشته باشن واسش مهم نیست. مهم فقط اونیه که نظر خودشو تایید میکنه.

درود

آقا دمت گرم حرف خوبی زدی بعضی ها واقعا اینطوری هستن و البته شاید خود ما هم در بعضی مواقع اینطوری باشیم البته منظورم من با دوستانی که پست دادن نیست و خواستم کلیت این موضوع رو تصدیق کنم.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AORUS گفته است :

عزیز خوبه بالاتر لاقل من یکی ج دادم....

حسب تجربه بعضی وقتا اونی که چیزی میپرسه دنبال جواب نیست، فقط دنبال کسی میگرده تا نظر خودشو تایید کنه. یعنی از قبل تصمیم خودشو گرفته فقط دنبال تایید بقیه است و کل آدمای روی زمین نظر دیگه ای داشته باشن واسش مهم نیست. مهم فقط اونیه که نظر خودشو تایید میکنه.

دقیقا همین طور هست مگه من گفتم غیر اینه من با توجه به بودجم این دوتا رو انتخاب کردم حالا میخوام یکی راهنمایی کنه می ارزه به 240 بودنش ای دیتا رو بردارم یا 120 سیلیکون پاور رو بردارم

بنده راهنمایی کلی یا گزینه سوم نخواستم چون گشتم هیچ کدوم به غیر این دوتا با بودجم سازگار نبود

دوست عزیز شما بدون اینکه به سوال بنده توجه کنید فقط جواب خودتون  ونظرتون که ربطی به سوال من نداره رو میگن که نه بنده رو راهنمایی میکنه نه چیزی به جز گرفتن وقت برای خوندن و روشن سازی سوال برای شما و دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، hossein169 گفته است :

دقیقا همین طور هست مگه من گفتم غیر اینه من با توجه به بودجم این دوتا رو انتخاب کردم حالا میخوام یکی راهنمایی کنه می ارزه به 240 بودنش ای دیتا رو بردارم یا 120 سیلیکون پاور رو بردارم

بنده راهنمایی کلی یا گزینه سوم نخواستم چون گشتم هیچ کدوم به غیر این دوتا با بودجم سازگار نبود

دوست عزیز شما بدون اینکه به سوال بنده توجه کنید فقط جواب خودتون  ونظرتون که ربطی به سوال من نداره رو میگن که نه بنده رو راهنمایی میکنه نه چیزی به جز گرفتن وقت برای خوندن و روشن سازی سوال برای شما و دوستان

SP550 اس اس دی خوبیه اما به اندازه مدلای امروزی سریع نیست.

بین 120 سیلیکون و 240 ای دیتا، 240 ای دیتا بهتره.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 28 دی 1397 در 08:17، AORUS گفته است :

برند بیخودی است....

وسترن گرین/کینگ استون a400 بگیرید

اینکه یکی خریده منفجر نشده دلیل بر خوب بودن نیست...

عادت داریم به عجولانه تصمیم گرفتن / قضاوت کردن / حرف زدن ...

----------------------------------------------------

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در در 8 بهمن 1397 در 03:08، HEGMATANE گفته است :

شما یک سال دیگه از ssd استفاده کردید نتیجه اعلام کنید ببینیم حرف دوستان چه قدر درست است در عمل تا در تئوری. 

این دوستمون همین مدل رو گذاشتن واسه فروش اونم با کارکرد 350 روزه ! با همون سرعت با همون کیفیت !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، invoker گفته است :

عادت داریم به عجولانه تصمیم گرفتن / قضاوت کردن / حرف زدن ...

----------------------------------------------------

دوست عزیز مدام دارید برای انتخابتون دلیل تراشی می کنید.

کل جاندارای کره زمین بیان برای شما دلیل بیارن بی فایده است. چون تصمیم گرفتین این اس اس دی تقلبیه خیلی هم خوبه.

پس توضیح و توجیه و دلیل و برهان برای شما بی فایده است.

لینک به دیدگاه

خوبه این دوست عزیزمون میخواد یه اس اس دی 120 گیگ 300 تومنی بخره !! کلا هرچی توی این رنج هست همشون یه چیزن و برتری خاصی ندارن

داداش بخر بره  این مارک هم فیکه و تقلبیه حالا خوب در اومده موضوع فرق میکنه

این جور تاپیک ها باید سریع بسته بشه والا سامسونگ 4 میلیونی نیست که این همه سرش بحثه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...