رفتن به مطلب

کولر گازی: کدام برند؟

lakers320
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

توی برندهای -auks - midea -Gree-hogen  بنظرتان کدام خوب هست؟ کسی تجربه کار با این برند ها را داشته ؟

سپاس

ویرایش شده توسط lakers320
لینک به دیدگاه

درود فکر می کنم انتخاب کولر گازی خیلی بستگی به منطقه ای هم که قرار استفاده بشه داره، فکر می کنم اجنرال خوب باشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی برند فرق زیادی نداره بیشتر توی تکنولوژی فرق دارن اگر اینورتر بخوای که قیمت بشیار بالایی هم دارن بجز سامسونگ که بردهاش زود خراب میشه بقیه خوب هستن و برای مثال Ogeneral 30000BTU Inverter

در حال حاضر 17.500.000 قیمتش هست

من خودم نصاب شرکت NIA هستم نماینده کولرهای گازی Gree و OGeneral 

اگر کولر معمولی و پر مصرف بخوای بخری از برنده جنرال بخر که به بانه ای معروف هست قیمتش هم مناسب هست توی بازار Inverter نمیتونی با قیمت پایین پیدا کنی گول مغازه دارها را نخوری چون همون بانه ای ها هستن با اسمهای مختلف و از هر برندی که بخوای

لینک به دیدگاه

من تو یک مجتمع تجاری 400 واحدی هستم که 12 سال قبل سازنده مجتمع همه کولرها برند مدیا گذاشته بود که هیچ کس راضی نبود با 10 بار سرویس هم مشکلشون رفع نمیشد بادش خنک و سرد نبود اصلا ... بعد نیم ساعت کارکرد کولر مقداری بادش خنک میشد  ...  مشکلشون ما که نفهمیدیم چیه ... بعد چند وقت یک عده از فروشگاه ها برند هایسنس گذاشتن و راضی هستن 

لینک به دیدگاه

ممنون از تمام دوستان عزیزی که راهنمایی کردند !

من توی شمال زندگی می کنم و همانطوری که میدانید هواش در تابستان وحشتناک هست ! یعنی شرجی هست!

نقل قول

من خودم نصاب شرکت NIA هستم نماینده کولرهای گازی Gree و OGeneral 

اگر کولر معمولی و پر مصرف بخوای بخری از برنده جنرال بخر که به بانه ای معروف هست قیمتش هم مناسب هست توی بازار Inverter نمیتونی با قیمت پایین پیدا کنی گول مغازه دارها را نخوری چون همون بانه ای ها هستن با اسمهای مختلف و از هر برندی که بخوای

دوست عزیز: من قبلا یک کولر جنرال 24000 خریدم که پارسال نزدیک به چهار میلیون پول داده بودیم یعنی قبل گرانی بود! بعد اش چند رو ز قبل  فهمیدیم  که طرف سر ما را  کلاه گذاشت چون گفته بودید جنرال جنس خوب هست ! مثل  اجنرال هست و.. و کلا تعریف کرده بود از جنس اش! البته طرف خوداش نصاب کولر بود و توی شهر ما معروف بود بخاطر همین بهش اعتماد کردیم! ولی اصلا نگفت بانه ای هست و گفت مستقیم از شرکت آورده و...

خلاصه الان میخواهیم 2 تا کولر 24 هزار و یک کولر 12 هزار بخریم  که دیگه ضرر نکنیم از نظر قیمت چون قیمت باز هم میخواد بره بالا!

الان یک  گری 24  را خریدیم که میگند کولر خوبی هست ! و تعریف می کنند همه از این کولر ! ولی توی شهر ما خدمات اش ضعیف هست! دهن ادم را سرویس می کنند تا کولر را نصب کنند ! خلاصه میخواهم ان 2 تا کولر دیگه را از 2 برند دیگه انتخاب کنم ! البته چون قسطی و شرایطی میخواهیم بخریم شرگت گری میگه باید نقد بدهید که برای ما مقدور نیست!

خلاصه  بعد از پرس و جو رسیدیم به 3 تا برند دیگه که فروشنده میگفت خوب هست  به ترتیب 1. پاناسونیک - هوگن- مدیا- آکس ! نظر شما در مورد این کولر ها چی هست !؟؟ هوگن  24چطور کولری هست!؟ و همچنین آکس 12 ؟

البته فروشنده گفت که قضیه اینورتور هم همه الکی هست و سر مردم را دارند گول می زنند !  کولر هایی که رده انرژی شان ++A هست اینوتور هستند !

سپاس

لینک به دیدگاه

درود 

فقط اجنرال   و ال جی سری کم مصرفش را بگیرید ، یک عمر براتون کار میکنه ، ما در حال حاضر 4 تا اجنرال و 5 تا ال جی داریم ، که اجنرال ها  7 سال روزی 15 ساعت روشن هست و  تا حالا مشکلی نداشته و مصرف برق کمی داره  ، مارک های دیگه را بیخیال بشید ، فقط ال جی بعد از یک مدت یکم  پره هاش به صدا می افته اما ظاهر  ال جی جدید تر هست  اما اجنرال ( گارانتی نیا ) همون مدل کم مصرفی که از سال 90 وارد ایران کرده  تا حالا داره میفروشه  ا-- ما فقط سرویس سالیانه انجام میدیم . 

بازم تاکید میکنم سری کم مصرفشو بگیر ، مدل های قدیمی  خیلی مشکلات داره که مغازه دار بهت میگه فقط مصرف برقش فرق داره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

فقط اجنرال   و ال جی سری کم مصرفش را بگیرید ، یک عمر براتون کار میکنه ، ما در حال حاضر 4 تا اجنرال و 5 تا ال جی داریم ، که اجنرال ها  7 سال روزی 15 ساعت روشن هست و  تا حالا مشکلی نداشته و مصرف برق کمی داره  ، مارک های دیگه را بیخیال بشید ، فقط ال جی بعد از یک مدت یکم  پره هاش به صدا می افته اما ظاهر  ال جی جدید تر هست  اما اجنرال ( گارانتی نیا ) همون مدل کم مصرفی که از سال 90 وارد ایران کرده  تا حالا داره میفروشه  ا-- ما فقط سرویس سالیانه انجام میدیم . 

بازم تاکید میکنم سری کم مصرفشو بگیر ، مدل های قدیمی  خیلی مشکلات داره که مغازه دار بهت میگه فقط مصرف برقش فرق داره

ممنون دوست عزیز:  اجنرال و الجی قیمت اش خیلی بالا هست ! متاسفانه بصرفه نیست برام اینقدر پول بدم! لطفا مارک هایی که خوب هستند و قیمت اش هم متناسب هست را معرفی کنید

راستی آن مدل الجی را لطفا نام ببرید ! اسم اش چی هست! روی الجی هم کار کنم

سپاس

ویرایش شده توسط lakers320
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز توی برند فرق زیادی نداره بیشتر توی تکنولوژی فرق دارن اگر اینورتر بخوای که قیمت بشیار بالایی هم دارن بجز سامسونگ که بردهاش زود خراب میشه بقیه خوب هستن 

سلام

من ۳ ساله سامسونگ اینورتر دارم واقعا راضی هستم مشکلی هم نداشتم.

حالا شاید شانس ما خوب در اومده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، peto گفته است :

سلام

من ۳ ساله سامسونگ اینورتر دارم واقعا راضی هستم مشکلی هم نداشتم.

حالا شاید شانس ما خوب در اومده

ممنون دوست عزیز: اکثر تعمیر کار ها و مغازه دار ها میگند سامسونگ و الجی به درد نمیخورند !! زود خراب می شوند ! و فقط آدم پول برند میده! حالا نمی دانم این حرف ها چقدر صحت داره!!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوست عزیز: اکثر تعمیر کار ها و مغازه دار ها میگند سامسونگ و الجی به درد نمیخورند !! زود خراب می شوند ! و فقط آدم پول برند میده! حالا نمی دانم این حرف ها چقدر صحت داره!!

راستش من خودم ۳ سال پیش موقع خرید خیلی تحقیق کردم

اکثرا میگفتن سامسونگ خوب نیست

من خودم دنباله الجی بود

ولی ناچارا سامسونگ خریدم چون تو نمایندگی سامسونگ اشنا داشتم و اون فقط سامسونگ داشت.

خلاصه از وقتی گرفتم واقعا راضی هستم.

چون هم واقعا خوب خنک میکنه و هم ایتکه کم‌مصرف هست.

من تو خونه تابستون دمای کولر رو اگه رو ۲۶ بذارم خونه میشه یخچال

تابستون تا زمانی که خونه هستیم کولر یکسره روشن هست.حتی یک ثانیه هم خاموش نمیکنیم

با همه اینا پول برق از ۵۰ ۶۰ تومن بیشتر نمیاد

من خودم واقعا از سامسونگ راضی هستم.

ادرس محل زندگیم هم گیلان هست

لینک به دیدگاه

اقا اینن دو مدل که به اسم ایرانی میاد. اصلا نخر.

تو بیمارستان داریم بخاطر اجبار به خرید کالای داخلی خریدیم.

اولا که چینی هستن تمام و بدردنخور

گارانتیش افتضاح.

به سه ماه نرسیده مشکل پیدا کرد

100 تومن هزینه ایاب و ذهاب گرفت پول قطعه گرفت .مزخرف. تازه هزینه نصب هم گرفت گارانتیش هم نصف زمان ال جی بود

ال جی و سامسونگ هست و داریم واقعا خوب بودن.

تعمیرکارها یه سریشون برا جیب خودشون جنس مزخرف معرفی میکنن

لینک به دیدگاه

درود

این کولرهایی که گفتید اکثرا موتورهاشون دیگه اصل نیست مثل اجنرال که زمانی امریکایی بود و الان هندی و فوقش مالزی اگر گیرتون بیاد.گری رو هم پیشنهاد نمیدم.

اون اسم های دیگه رو اصلا نشنیدم تا حالا!!!

الان بهترین برند کورس هستش که ما داریم استفاده میکنیم و واقعا عالی هستش.

هوای شرجی تر از اینجا نداریم دیگه کلا ، شمال که اصلا در مقابل اینجا هیچه.کولرها هم عالی جواب میدن

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

اقا اینن دو مدل که به اسم ایرانی میاد. اصلا نخر. 

تو بیمارستان داریم بخاطر اجبار به خرید کالای داخلی خریدیم.

اولا که چینی هستن تمام و بدردنخور

گارانتیش افتضاح.

ممنون دوستان عزیز:

دوست عزیز: شما الان چه برندهایی را میگی مزخرف هست؟ و تو بیمارستان داشتید؟ متوجه نشدم چی نوشتید!!

======================================================================================

دوستان نظرتون در مورد الجی چی هست؟ اجنرال خیلی گران هست !

لینک به دیدگاه

2سال قبل 2تا اسپیلت 24000 خریدم برای 2تا از دوستان یکی گری و دیگری جنرال

درحالی که گری 200 تومن گرونتر بود اما تو قدرت باد و خنکی در برابر جنرال هیچی نبود..یدونه هم برا خونه 18000 جنرال مدل شکار گرفتم  خیلی عالی کار میکنه

شما قبل خرید اول ببین نصبت به متراژ و منطقه ای که درش زندگی میکنی خرید کدوم مدل بصرفه تره

کدوم شهر هستید؟

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

2سال قبل 2تا اسپیلت 24000 خریدم برای 2تا از دوستان یکی گری و دیگری جنرال

درحالی که گری 200 تومن گرونتر بود اما تو قدرت باد و خنکی در برابر جنرال هیچی نبود..یدونه هم برا خونه 18000 جنرال مدل شکار گرفتم  خیلی عالی کار میکنه

شما قبل خرید اول ببین نصبت به متراژ و منطقه ای که درش زندگی میکنی خرید کدوم مدل بصرفه تره

کدوم شهر هستید؟

ممنون دوست عزیز: کولر های جنرال را اکثریت میگند تقلبی هستند و از بانه میاد و قاچاق هستند و پر مصرف ! پارسال یک دانه خریده بودیم ! و امسال تابستان تست کردیم یک عالمه پول برق آمد!!!!

خانه 90 متری هست و توی شمال (مازندران) زندگی می کنیم !

سپاس

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوستان عزیز:

دوست عزیز: شما الان چه برندهایی را میگی مزخرف هست؟ و تو بیمارستان داشتید؟ متوجه نشدم چی نوشتید!!

======================================================================================

دوستان نظرتون در مورد الجی چی هست؟ اجنرال خیلی گران هست !

یکیش ایران رادیاتور بود ،اون یکیش یادم نیست دقیق ، همه قطعاتش چینیه.چینی درجه n

بخاطر نامگذاری امسال اجبار کردن ادارات دولتی کالای ایرانی بخرند.

ما رو هم اجبار کردند.

ما قبلا از سامسونگ و ال جی میگرفتیم . حتی ارزونتر هم بود هزینه نصب نمیگرفت.خیلی خوب جواب میداد. گارانتیش هم فکر کنم سه سال بود

ایرانیشو گرفتیم هزینه نصب میگرفتن ،هر سه ماه خراب بود هزینه قطعه رو میگرفتن ایاب ذهاب میگرفتن. همشم چینی بود قطعاتش.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر مشکلی با قیمت نداری O General بخر با گارانتی NIA نیا Gree هم با همین گارانتی سامسونگ شانسش هست یا کار میکنه با اذیت میکنه LG هم با گارانتی Gold Iran گلد ایران

ولی برای اینکهبخواهیدکولر خوب کار کنه باید نصبش خیلی خوب و بی نقص باشه این از همه مهمتر هست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز اگر مشکلی با قیمت نداری O General بخر با گارانتی NIA نیا Gree هم با همین گارانتی سامسونگ شانسش هست یا کار میکنه با اذیت میکنه LG هم با گارانتی Gold Iran گلد ایران

ولی برای اینکهبخواهیدکولر خوب کار کنه باید نصبش خیلی خوب و بی نقص باشه این از همه مهمتر هست

ممنون دوست عزیز: ا جنرال خیلی گران هست و مقدور نیست بخریم ! ماندم بین الجی و گری !  قضیه اینوتور چی هست!؟ هر کی یک چیزی را میگه ! یکی میگه اینوتور الکی هست و گری اینوتور نداره ! و اجنرال اینورتور داره فقط  و یکی دیگه میگه کولر هایی که A++ هستند اینورتور دارند !  چند روز هست نمایندگی های مختلفی دارم میرم و هر کس یک چیزی را میگه ! میگند هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترش هست! یعنی همه دارند از جنس خودشان دفاع می کنند و تبلیغ آن را می کنند!

الان بنظرتان این کولر گری خوب هست؟ ایا اینوتور دارد؟ این مدل مد نظر من هست!

https://yeknam.com/air-conditioner-split-723/757--24000-gree-icool-h24h1-air-conditioner-heating-cooling.html

در کل بین گری- الجی ماندم! نمیدانم کدام خوب هستند! نمایندگی الجی میگه مدل  next fighting خوب هست!! و ازش تعریف می کند!  میگه اینوتور داره و کم مصرف و...

https://www.zanbil.ir/product/31248/61178/

البته 3 تا کولر میخوام بخرم 2 تا 24 هزار و  یکی 12 هزار !

در کل ما ماندیم چکار کنیم با این آشفته بازار !؟

سپاس

لینک به دیدگاه

من جنرال مکس بانه ای دارم . خوبه و راضی هستم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوست عزیز: ا جنرال خیلی گران هست و مقدور نیست بخریم ! ماندم بین الجی و گری !  قضیه اینوتور چی هست!؟ هر کی یک چیزی را میگه ! یکی میگه اینوتور الکی هست و گری اینوتور نداره ! و اجنرال اینورتور داره فقط  و یکی دیگه میگه کولر هایی که A++ هستند اینورتور دارند !  چند روز هست نمایندگی های مختلفی دارم میرم و هر کس یک چیزی را میگه ! میگند هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترش هست! یعنی همه دارند از جنس خودشان دفاع می کنند و تبلیغ آن را می کنند!

الان بنظرتان این کولر گری خوب هست؟ ایا اینوتور دارد؟ این مدل مد نظر من هست!

https://yeknam.com/air-conditioner-split-723/757--24000-gree-icool-h24h1-air-conditioner-heating-cooling.html

در کل بین گری- الجی ماندم! نمیدانم کدام خوب هستند! نمایندگی الجی میگه مدل  next fighting خوب هست!! و ازش تعریف می کند!  میگه اینوتور داره و کم مصرف و...

https://www.zanbil.ir/product/31248/61178/

البته 3 تا کولر میخوام بخرم 2 تا 24 هزار و  یکی 12 هزار !

در کل ما ماندیم چکار کنیم با این آشفته بازار !؟

سپاس

در ابتدا هم گفتم من نصاب کولرهای گازی شرکت نیا هستم که گارانتی محصولات گری و اوجنرال را در کل ایران داره

شما اگر بخوای کولر اینورتر دار که نوعی تکنولوژی برای پایین آوردن مصرف برق هست را بخری قیمتهاش حدودا برای 12000 8.500.000 برای 24000 15.000.000 و برای 30000 حدودا 18.000.000 هست

گری هم اینورتر داره که فعلا شرکت نیا فروش نداره و فقط اوجنرال میفروشه قیمتهایی که گفتم برای همه برندها تقریبا یکی هست و شاید مقدار خیلی کمی تفاوت داشته باشه

ولی ... اگر میخوای کولر معمولی بخری که مصرف برقش B هست همون جنرال بانه ای را بخر که خیلی منطقی هست قیمتش

اونهایی که میگن اینورتر نیست و علکی هست و فرقی نداره دزدانی هستن که با گول زدن ملت جنسهای خودشون را میخوان بفروشن

اینورنرها در قسمت موتور یا همون کنداسور یک برد بزرگی دارن شبیه مادربرد کامپیوتر که چندین خازن بررگ و هیتسینک هم داره  و اگر مثل تصویر زیر بود معمولی و پر مصرف هست

20160731_145559.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Royal گفته است :

در ابتدا هم گفتم من نصاب کولرهای گازی شرکت نیا هستم که گارانتی محصولات گری و اوجنرال را در کل ایران داره

شما اگر بخوای کولر اینورتر دار که نوعی تکنولوژی برای پایین آوردن مصرف برق هست را بخری قیمتهاش حدودا برای 12000 8.500.000 برای 24000 15.000.000 و برای 30000 حدودا 18.000.000 هست

گری هم اینورتر داره که فعلا شرکت نیا فروش نداره و فقط اوجنرال میفروشه قیمتهایی که گفتم برای همه برندها تقریبا یکی هست و شاید مقدار خیلی کمی تفاوت داشته باشه

ولی ... اگر میخوای کولر معمولی بخری که مصرف برقش B هست همون جنرال بانه ای را بخر که خیلی منطقی هست قیمتش

اونهایی که میگن اینورتر نیست و علکی هست و فرقی نداره دزدانی هستن که با گول زدن ملت جنسهای خودشون را میخوان بفروشن

اینورنرها در قسمت موتور یا همون کنداسور یک برد بزرگی دارن شبیه مادربرد کامپیوتر که چندین خازن بررگ و هیتسینک هم داره  و اگر مثل تصویر زیر بود معمولی و پر مصرف هست

ممنون دوست عزیز: یکی از فامیل هام  این مدل گری گرفت یعنی gree  icool h 24h1   شما به عنوان نصاب شرکت نیا تایید می کنید که این مدل اینوتور داره؟ از نماینده خود شرکت در شهرستان گرفت . بعضی از مغازه دار ها میگند گری اینوتور نداره !  من چند بار از شما در مورد اینورتور در کولر گری سئوال کردم و گفتید که فقط  ا جنرال  اینروتور واقعی داره که قیمت بالا هست! سوال اینجا هست : چرا پشت کارتون کولر گری نوشته به انگلیسی اینوتور و فروشنده خود محصول گری میگه این مدل اینوتور داره!؟ یعنی دروغ میگویند؟ من این چیز ها متوجه نمیشم!

سپاس

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوست عزیز: یکی از فامیل هام  این مدل گری گرفت یعنی gree  icool h 24h1   شما به عنوان نصاب شرکت نیا تایید می کنید که این مدل اینوتور داره؟ از نماینده خود شرکت در شهرستان گرفت . بعضی از مغازه دار ها میگند گری اینوتور نداره !  من چند بار از شما در مورد اینورتور در کولر گری سئوال کردم و گفتید که فقط  ا جنرال  اینروتور واقعی داره که قیمت بالا هست! سوال اینجا هست : چرا پشت کارتون کولر گری نوشته به انگلیسی اینوتور و فروشنده خود محصول گری میگه این مدل اینوتور داره!؟ یعنی دروغ میگویند؟ من این چیز ها متوجه نمیشم!

سپاس

توجه نکردید دوست عزیز گفتم گری هم اینورتر داره و مدلی که گفتید اینورتر هست. موضوع این هست که دقیقا با همین عناوین و همین پارت نامبرها و اسم مدلها تقلبی هم وجود داره سری Icool  اینورتر دار هستن ولی فقط با گارانتی شرکت نیا باید تهیه کنید R4 Matic هم داره که سری معمولی هسن اوجنرال خک فقط با گارانتی نیا باید بخری که اینورتر دار باشه و اگر گارانتی نیا نداشت و یا گارانتی نبود همون کولر جنرال بانه ای هست

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Royal گفته است :

توجه نکردید دوست عزیز گفتم گری هم اینورتر داره و مدلی که گفتید اینورتر هست. موضوع این هست که دقیقا با همین عناوین و همین پارت نامبرها و اسم مدلها تقلبی هم وجود داره سری Icool  اینورتر دار هستن ولی فقط با گارانتی شرکت نیا باید تهیه کنید R4 Matic هم داره که سری معمولی هسن اوجنرال خک فقط با گارانتی نیا باید بخری که اینورتر دار باشه و اگر گارانتی نیا نداشت و یا گارانتی نبود همون کولر جنرال بانه ای هست

ممنون دوست عزیز: شما غیر گری- او جنرال با برند های دیگه کار کردید؟

جنرال خودمان داریم یعنی بانه ای هست و اصلا به درد نمیخوره چون پر مصرف هست و  پدر برق را در میاره!

نظرتون در مورد الجی چی هست؟ 10 سال گارانتی موتور داره گمان کنم ! اینورتور هم داره : مدل Next Fighting

سپاس

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، lakers320 گفته است :

ممنون دوست عزیز: شما غیر گری- او جنرال با برند های دیگه کار کردید؟

جنرال خودمان داریم یعنی بانه ای هست و اصلا به درد نمیخوره چون پر مصرف هست و  پدر برق را در میاره!

نظرتون در مورد الجی چی هست؟ 10 سال گارانتی موتور داره گمان کنم ! اینورتور هم داره : مدل Next Fighting

سپاس

دوست عزیز من با نمایندگی LG و Samsung هم کار میکنمولی در قسمت کولرهای صنعتی و سنگین مثلا داکت اسپیلت DVM و VRF 

LG هم اینورتر داره ولی باید با گارانتی گلد ایران خریداری کنی که 24000btu حدودا 14.500.000 یا 15.000.000 قیمت داره

جنرال هم در بین کولرهای مصرف بالا رغیب نداره 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان عزیز یک دستگاه کولر Inverter LG 24000BTU بسیار تمیز و در حد آکبند که فقط به مدت 1 سال و چند ماه نصب بوده و کار نکرده بدون گارانتی موجود هست  و با قیمت 8.500.000 به فروش میرسد که نصبش هم در تهران مجانی میباشد... قیمت آکبند به همراه نصب حدودا 12.000.000 میباشد برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید

IMG_20190307_114124.jpg

IMG_20190311_114517.jpg

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...