رفتن به مطلب

مهمانی لیون کامپیوتر به صرف اورکلاک

M-S
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با از آقایی پناهی و همه ی عزیزانی که در این برنامه شرکت کردند

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2092659

فقط افتخار این ثبت رکورد که یه کار همگانی و گروهی به نام شد و از همه مدیر های و بچه های لیون که خیلی تیم سخت افزار رو کمک کردند صمیمانه سپاس گذاریم !

با تشکر

لینک به دیدگاه

واقعا عالی بود

خسته نباشید

امیدوارم منم یه روزی بتونم از این کارا انجام بدم

لینک به دیدگاه

درود.

اول به آقای پناهی عزیز به خاطر داشتن چنین کاربرها و مدیران دوست داشتنی تبریک عرض می کنم . رکوردی که دیروز به دست اومد نتیجه سعی و تلاش خود بچه های مجله سخت افزار بود و علاقه زیاد این عزیزان آینده ای بسیار موفق رو برای این تیم رقم خواهد زد. ;)

از نیما جعفری عزیز هم تشکر می کنم بابت در اختیار قرار دادن مخزن 35 لیتریشون و نیمای عزیز همیشه ساپرتیو بوده.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

عالی بود من به همه دوستان عزیز خسته نباشید میگم :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

بنده با دیدن تیم جدید که مدیریتش رو جناب پناهی بر عهد دارن بسیار خوشحال شدم و در کنارشون بسیار بسیار لذت بردم و موفقیتشون رو ارزومندم . و فکر میکنم با اومدن این تیم اورکلاک ایران رشد افزونتری خواهد داشت .

در ضمن از پوریا جان که بسیار زحمت کشیدن و این برنامه رو ترتیب دادن بسیار تشکر میکنم و واقعا عشق اورکلاک و دوستی در وجودش موج میزنه .

در ضمن از حامی غائب , نیما جان عزیز به خاطر در اختیار گذاشتن مخزنش بسیار تشکر میکنم . نیما جان دوستت داریم عزیز

لینک به دیدگاه

عالی بود و واقعا از دیدن این همه شور و تلاش لذت بردم ؛ امیدوارم رکوردهای بیشتر و بهتری رو برای کشور عزیزمون ثبت کنید.

از همه عزیزانی هم که زحمت کشیده بودن تشکر میکنم .

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای حسینی عزیز و دوستان خوبم در مجموعه لیون (پوریا، آریا، سالار و میعاد)

از طرف بچه های سخت افزار از همه شما عزیزان، تشکر می کنم، امیدوارم این دوستیها و برنامه ها ادامه داشته باشه

از آقا نیما هم که افتخار آشنایی با ایشون را نداشتیم(چون حضور نداشتند)، اما زحمت مخازن نیتروژن با ایشون بود، تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...