رفتن به مطلب

فروش ماردبرد GIGABYTE GA-P67A-UD7-B3

Amireza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ..

فروش مادر برد GIGABYTE GA-P67A-UD7-B3 که 3 ماه کارکرده با گارنتی 3 ساله آواژنگ . که به علت مشکل مالی داره به فروش میرسه ... پس هیچ شکو شبهه ی برای خودتون ایجاد نکنید که مادر برد مشکلی چیزی داره .. برای دوستان تهرانی ، که خریدار هستنند هم مهلت تست داده میشه .

قیمت آک این مادربرد در حال حاظر در بازار تهران زیر 560-570 گیر نمیاد .. پس خواهشن قیمت سایتهای مختلف را ملاک قرار ندین .

من هم نسبت به کارکرد کم این مادربرد قیمت پایه رو 400 میزارم .

هزینه ارسال به شهرستان هم به عهده ی خریدار هست ... و خواهشن زیر قیمت پایه قیمت ندین .

34017128059882675058.jpg

20192763774559690437.jpg

30311056988469557261.jpg

برای اطلاعات بیشتر درباره ی مادر برد به این لینک سر بزنید ..

http://www.shabakeh-...aspx?id=1004606

ویرایش شده توسط Amireza
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

400 خریدارم

بعید میدونم کسی بالاتر از پیشنهاد جناب نظری بخرند .

با توجه به قیمت آکبند که حدود 500 هست واقعا قیمت پیشنهادیشون مناسب هست :)

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

بعید میدونم کسی بالاتر از پیشنهاد جناب نظری بخرند .

با توجه به قیمت آکبند که حدود 500 هست واقعا قیمت پیشنهادیشون مناسب هست :)

سلام .. بله قیمتشون تا حدودی مناسب هست چون از قیمت بالای این مادر برد در بازار تهران با خبرن . این قیمتی که میگید برای 1 ماه قبله . شما جای که داره 500 میفروشه رو به من معرفی کن من بهت یه شیرینی میدم .

آخرین قیمتی که خودم و دوستانم در کل بازار گرفتیم زیر 560-570 اصلا و ابدا گیر نمیاد . حتی 610 هم قیمت داشتم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام .. بله قیمتشون تا حدودی مناسب هست چون از قیمت بالای این مادر برد در بازار تهران با خبرن . این قیمتی که میگید برای 1 ماه قبله . شما جای که داره 500 میفروشه رو به من معرفی کن من بهت یه شیرینی میدم .

آخرین قیمتی که خودم و دوستانم در کل بازار گرفتیم زیر 560-570 اصلا و ابدا گیر نمیاد . حتی 610 هم قیمت داشتم !

من وقتی maximus iv extreme به قیمت 480 هست حاضر نیستم آکبند این مادربرد را 450 هم بخرم چه برسه به قیمتی که میگید .( البته maximus iv extreme را تا 550 هم میفروشند ولی خوب به تازه کارا وآنها که قیمت کف بازار را ندارند )

به هر حال در مملکت ما هر چیزی که دیگر وارد نشه و کمیاب بشه میتونه افزایش قیمت کاذب داشته باشه ولی خوب کو خریدار . شما اصلا بگید قیمت آکبندش 800 کو خریدار .

الان هم من نظر خودم را گفتم و همواره معتقدم جناب نظری پیشنهاد خیلی خوبی دادند و بعید میدونم کسی بالاتر پیشنهاد بدهد. ( قطعا اگر کسی میخواست بالاتر پیشنهاد بده تا حالا تو این 3 تا فرومی که من تاپیک فروشتون را دیدم داده بود )

لینک به دیدگاه

من وقتی maximus iv extreme به قیمت 480 هست حاضر نیستم آکبند این مادربرد را 450 هم بخرم چه برسه به قیمتی که میگید .( البته maximus iv extreme را تا 550 هم میفروشند ولی خوب به تازه کارا وآنها که قیمت کف بازار را ندارند )

به هر حال در مملکت ما هر چیزی که دیگر وارد نشه و کمیاب بشه میتونه افزایش قیمت کاذب داشته باشه ولی خوب کو خریدار . شما اصلا بگید قیمت آکبندش 800 کو خریدار .

الان هم من نظر خودم را گفتم و همواره معتقدم جناب نظری پیشنهاد خیلی خوبی دادند و بعید میدونم کسی بالاتر پیشنهاد بدهد. ( قطعا اگر کسی میخواست بالاتر پیشنهاد بده تا حالا تو این 3 تا فرومی که من تاپیک فروشتون را دیدم داده بود )

باشه آقا دمه شما گرم .. من که به زور نمیخوام به شما یا مردم بفروشم .. عجله هم ندارم

شمام اگه دلت به حال خرید مردم میسوزه از ما بدتر هم دارن تو تاپیک ها با قیمتهای گزاف میفروشن .

لینک به دیدگاه

مخلص آقای نظری هم هستیم ایشالا که کدورتی نمونده باشه .. اگه قیمت بالا تری نبود به ایشون داده میشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

نه قربان چه کدورتی

ما که با هم مشکلی نداشتیم

من در خدمتم چون تا آخر هفته مسافرتم و خیلی خیلی کمتر به نت دسترسی دارم صبر میکنم

اگر کسی نبود من پای حرفم هستم

اگر احساس کردین دیر میشه با آقا بهزاد هماهنگ کنید ایشون خبرشو بهم میده

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قیمت پایه به 400 تعقییر داده شد ... من نمیدونم این دوستانی که خریدارن و قیمت میدن یهو کجا قیبشون میزنه :wacko:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

370 رفیقمون نشد 350 نقد خریدارم همین امروز

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز خواهش میکنم اگر قصد خرید ندارید قیمت هم ندین ..

دوست عزیز anius من بهتون پیام دادم ولی بی پاسخ موند. اون دوست دیگه هم مثل اینکه پشیمون شدن خود به خود .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز خواهش میکنم اگر قصد خرید ندارید قیمت هم ندین ..

دوست عزیز anius من بهتون پیام دادم ولی بی پاسخ موند. اون دوست دیگه هم مثل اینکه پشیمون شدن خود به خود .

من با همون شرایطی که خودت در اینجا گفتی پایه هستم دوست داشتی خبرم کن

فقط فوری %

لینک به دیدگاه

درود

بنده به دلیل خرید مادربورد انصراف میدم خیلی عجله داشتم

متاسفانه قسمت بنده نشد البته حامد جان تو فروم شاهد بودن من یکی از گزینه های خریدم بود این مورد که به هر حال نشد

ولی از هر کی که مشاوره گرفتم شدادآ تایید کرد این مادربورد

در کل امیدوارم خوب بفروشید و پوزش بابت تاخیر در اعلام انصراف

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

درود

بنده به دلیل خرید مادربورد انصراف میدم خیلی عجله داشتم

متاسفانه قسمت بنده نشد البته حامد جان تو فروم شاهد بودن من یکی از گزینه های خریدم بود این مورد که به هر حال نشد

ولی از هر کی که مشاوره گرفتم شدادآ تایید کرد این مادربورد

در کل امیدوارم خوب بفروشید و پوزش بابت تاخیر در اعلام انصراف

موفق و پیروز باشید

ممنون داداشم .. نمیدونم چرا تو فروش این یه قطعه انقدر بد شانسی میارم .. هر کی که خریدار بود به نوعی انصراف داد .. :huh:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...