رفتن به مطلب

درخواست کمک و راهنمايي براي انتخاب يک چاپگر

sum_yari
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینها کاغذ های مخصوص عکس برای پرینتر های اچ پی و کداک هستن . اگر مشکل داره تو کشیدن کاغذ ، ایراد از کاغذ کش پرینتر میتونه یاشه . فکر میکنم میتونی این کاغذ رو روی پرینتر های دیگه هم استفاده کنی . ولی با پرینترهای دیگه فرقی با کاغذ معمولی نمیکنن .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من میخوام یک پرینتر سیاه سفید 3 کاره (پرینت کپی فکس) یا 4 کاره (پرینت کپی فکس اسکن) بگیرم (حتما فکس داشته باشه). مصرف من در حدود 20 برگه در هفته هست. قیمت زیاد مهم نیست.

میخواستم چند مدل جوهر افشان و لیزری معرفی کنید؟

اصلا برای من جوهر افشان مناسب تره یا لیزری؟

ممنون

لینک به دیدگاه

برای کار شما لیزری مناسبه . چون سیاه و سفید نیاز دارید و جوهر افشان فقط هزینه شما رو میبره بالا. Samsung SCX-4623FH مدل خوبیه . فکر میکنم قیمتش الان بین 280 تا 300 باشه .

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون

شنیدم خرابی سامسونگ زیاده

میشه از مارک Canon و HP مدل معرفی کنید؟

اینکه میگند مثلا hp تحریمه چقدر درسته؟ الان به صرفه تره چه مارکی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

من الان بیشتر لز 5 ساله که سامسونگ مدل SCX 4200 دارم . تا حالا که کار کرده . فقط 1 بار کارتریجش رو عوض کردم . کارتریج اصلیش رو قبل از تعویض 3 بار شارژ کردم . به صرفه ترین همین سامسونگه . اگر هم خراب یشه هم گارانتی داره و هم خدمات . ولی HP نه گارانتی درستی داره و نه خدمات . کانن هم که معلوم نیست چه شرکتی نماینده رسمیشه .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

تا حدود 370-380 دوستان پرینتر a3 جوهر افشان چه مدلی پیشنهاد می کنید.

در حد 20-30 تا پرینت در ماه شاید هم کمتر.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان من جوهرافشان hp photosmart b109a دارم. 3 کارس . میخوام باهاش کاور پرینت کنم هر سری یه برنامه در میاره. بعصی مواقع همه رو قرمز میزنه. بعصی وقتا سبز. با نرم افزارش هد پرینتر رو تمیز کردم ولی میخواد پرینت بگیره همونجوریه

تنظیمات رو برای اینکه بهترین کیفیت پرینت بگیره چی بزارم؟ کاغذ 120 گرمی دارم.بعضی وقتا خوب میزنه ولی بعدش که میخوام یکی دیگه پرینت کنم رنگا خوب در نمیاد

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام.

دوستان بین دو پرینتر زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Epson Stylus Photo T50

Canon Pixma IP4940

کدوم تانک و کارتریج قابل شارژ رو بهتر ساپورت میکنن؟

کیفیت کدوم مناسبتره؟

قیمت دقیقشون هم نمیدونم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

پرینتر دست ِ دوم ِ hp 2014 ، تو این بازار و قیمتای وحشتناک ، چقدر می ارزه؟

پرینترش تمیزه و در حد ِ نو هستش؟

400 تومن ارزش داره؟

صفرش هست تو بازار؟

قیمت ِ صفرش چنده ؟

و . . .

لطفا راهنماییم کنید . . . .

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام یه پرینتر واسه مغازه میخواستم بخرم. دنبال کانن 4010 گشتم آکبندش رو 1200 قیمت دادن گرون بود واسم. میخواستم بپرسم اگر سه کاره نباشه فقط پرینتر باشه حداکثر 300 تومن چی مناسبه؟

لینک به دیدگاه

چه مدلی میخوای عزیز؟ لیزری تک رنگ ، لیزری رنگی ، جوهر افشان . با ت.جه به اون مدلی که گفتی فکر کنم تک رنگ لیزری بخوای .

تک رنگ تا 300 تومان هست . ولی به درد مصارف خانگی و اداری میخوره . سامسونگ  2160 هست . کانن 6020 هم هست . اچ پی 1102 هم کمی گرونتره . اگر مصرف شما کمه اینها خوب هستن . اگر زیاده مناسب نیستن .

لینک به دیدگاه

چه مدلی میخوای عزیز؟ لیزری تک رنگ ، لیزری رنگی ، جوهر افشان . با ت.جه به اون مدلی که گفتی فکر کنم تک رنگ لیزری بخوای .

تک رنگ تا 300 تومان هست . ولی به درد مصارف خانگی و اداری میخوره . سامسونگ  2160 هست . کانن 6020 هم هست . اچ پی 1102 هم کمی گرونتره . اگر مصرف شما کمه اینها خوب هستن . اگر زیاده مناسب نیستن .

بله تک کاره لیزری میخوام. اینو در نظر داشته باشید که روزانه حدود 30برگ پرینت میکنم، یعنی روزانه20 30 برگ رو ساپورت نمیکنه؟

بین دو مدل 2160 و 6020 از لحاظ:

1. سرو صدا
  2. سرعت شروع چاپ
  3. عمر کارتریج

کدام مناسب تر هست؟

ویرایش شده توسط Masroor
لینک به دیدگاه

چرا . در این حد رو که ساپورت میکنن راحت .

من 2160 رو کار کردم باهاش. ولی 6020 رو نه . 2160 صدای زیادی نداره . سرعتش بد نیست . کارتریج اولیه اون فکر میکنم 1000 تا 1500 برگ میزنه . ولی شارژ کنی بیشتر میزنه . در کل به نسبت قیمتش پرینتر بدی نیست . خوبی 2160 اینه که خدمات پس از فروش داره و قطعاتش راحت گیر میاد . کانن کمی تو این زمینه مشکل داره . قیمت 2160 و 6020 تو یک حدوده . من احتمال میدم که کیفیت 2160 بهتر باشه . به خاطر قیمت پایین کانن نسبت به مدلهای دیگه برند خودش. چون معمولا قیمت پرینترهای کانن بالاتر از سامسونگ هست . البته این یک احتماله .

لینک به دیدگاه

یه پرینتر دیگه برای پرینت کاور بازی میخوام. روزی 5 تا 10 برگ چاپ میشه. این کاننmp230 قیمتش  165 تومنه جوهر افشانه. مناسبه؟  نظر شما چیه؟ بودجه نهایت 200

ویرایش شده توسط Masroor
لینک به دیدگاه

با بودجه 200 تومان در همین حدود میشه گرفت . من اپسون رو ترجیح میدم  .به خاطر هزینه های کمترش . کارتریج های اپسون ارزونتر هستن و راحتتر گیر میان.  البته نمیدونم این مدل کانن رو میشه شارژی کرد یا نه . ولی اگر بشه هزینه ها خیلی پایین میاد . هر کدوم رو بگیری باید خیلی باهاش مدارا کنی . چون پرینتر های این رده ضعیف هستن .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود عزیزان

تا قیمت 300 تومن یک پرینتر مناسب معرفی میکنید؟
ترجیحا چند کاره و رنگی باشه

لیزری که قیمتش بالاتره

ولی در کل کدوم بهتره، لیزری یا جوهر افشان؟ هزینه هم پایین باشه واسه کارتریج اینا

A4 کفایت میکنه

http://www.digikala.com/Product/DKP-35445/HP-Officejet-2620-Multifunction-Inkjet-Printer/%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%AA-2620

و این مدل

http://www.digikala.com/Product/DKP-20522/Canon-PIXMA-MX394-Multifunction-Inkjet-Printer/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%86-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-394

کدوم بهتر هست؟ چرا؟

مدل بهتری توی این رنج میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

چاپ دورو هم داشته باشه که چه بهتر

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان سلام 

من بیشتر پستها رو نخوندم

ولی

یه مورد کلی میخوام بگم 

تو سایتها که بگردی میتونی انواع و اقسام کالاها با قیمتها و فروشندگانشون رو ببینی و فیلترهای مختلف رو اعمال کنی و به خواسته ات برسی

مثلا لینک لیست قیمت پرینتر و مشخصات و فروشندگان کمکتون میکنه

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود

دوستان من میخام یه پرینتر لیزری رنگی بگیرم دیگه خسته شدم از این جوهر افشانا که هی خشک میشن و باید کل دستگاهو بندازی بره سطل اشغال

میخواستم بدونم ایا کیفیت 600 در 600 در پرینترهای لیزری رنگی قابل قبول هست

برای چاپ عکس میخام استفاده کنم کیفیتم نمیخام خیلی دیگه هیولا باشه در حد قابل قبول

از دوستان کسی اگه لیزری رنگی داره یه دونه عکس بتونه نشون بده خیلی خوب میشه

در کل دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن درخواست کمک میکنم @};-

لینک به دیدگاه

درود

اگر روی کاغذ عکس می خوای چاپ کنی، جوهر افشان بگیر. برای جوهر افشان اگر کانون بگیری و با جوهر اصلی چاپ کنی مشکل خشک شدن هد نخواهی داشت، منتها هزینه ی چاپ بسته به فاصله ی زمانی بین چاپها برای هر برگ آ4 از 3 هزار تومان به بالا خواهد شد. کانون با جوهر شارژی و یا مخزن سازگاری مناسبی نداره. اگر با جوهر شارژی یا مخزن بخوای کار کنی، اپسون بگیر، منتها کیفیت و دوام رنگ اصلی رو نداره.

اگر روی کاغذ معمولی یا مقوا می خوای چاپ کنی، لیزری کانون یا اچ پی بگیر.

هزینه ی چاپ به صرفه است. البته بستگی به تونر مصرفی هم داره که آگاهی دقیقی از قیمتهاشون ندارم.

اگر اندازه ی 10x15 کافی ه برات، چاپگر سلفی کنون بگیر، هر برگ حدود 1000 تومان هزینه داره و کیفیت در حد جوهر افشان هست و دوام بالایی داره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

اگر روی کاغذ عکس می خوای چاپ کنی، جوهر افشان بگیر. برای جوهر افشان اگر کانون بگیری و با جوهر اصلی چاپ کنی مشکل خشک شدن هد نخواهی داشت، منتها هزینه ی چاپ بسته به فاصله ی زمانی بین چاپها برای هر برگ آ4 از 3 هزار تومان به بالا خواهد شد. کانون با جوهر شارژی و یا مخزن سازگاری مناسبی نداره. اگر با جوهر شارژی یا مخزن بخوای کار کنی، اپسون بگیر، منتها کیفیت و دوام رنگ اصلی رو نداره.

اگر روی کاغذ معمولی یا مقوا می خوای چاپ کنی، لیزری کانون یا اچ پی بگیر.

هزینه ی چاپ به صرفه است. البته بستگی به تونر مصرفی هم داره که آگاهی دقیقی از قیمتهاشون ندارم.

اگر اندازه ی 10x15 کافی ه برات، چاپگر سلفی کنون بگیر، هر برگ حدود 1000 تومان هزینه داره و کیفیت در حد جوهر افشان هست و دوام بالایی داره.

ممنون از پاسختون

دور کنون رو که کلا خط کشیدم اگه یادتون باشه تاپیکشم زده بودم

کارتریجای اصلی روش بود ولی هدش خشک شده بود با اینکه تقریبا هر روز باهاش پرینت میگرفتم ip7240

از کاغذ معمولی همین a4 منظورتون هست که 500 تایش 12 تومنه؟

اندازه چاپم برگه اچار هست که عکس رنگی میخام بزنم روی کاغذ معمولی کیفیت خوبی بهم میده؟

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

دور کنون رو که کلا خط کشیدم اگه یادتون باشه تاپیکشم زده بودم

کارتریجای اصلی روش بود ولی هدش خشک شده بود با اینکه تقریبا هر روز باهاش پرینت میگرفتم ip7240

از کاغذ معمولی همین a4 منظورتون هست که 500 تایش 12 تومنه؟

اندازه چاپم برگه اچار هست که عکس رنگی میخام بزنم روی کاغذ معمولی کیفیت خوبی بهم میده؟

الان یادم آمد، به احتمال زیاد کارتریجهایی که استفاده می کردی اصلی نبوده، کارتریج طرح شبیه اصلی زیاده. من سالهاست برای خودم کانون استفاده می کنم و کمتر از اچ پی و اپسون درش خشک شدن هد یا کارتریج دیده ام. بگذریم.

بستگی به چیزی داره که می خوای چاپ کنی و نیز کاربردش.اگر عکس هست بهترین گزینه اینه که بدی لابراتوار و یا با جوهرافشان و کارتریج اصلی جاپ کنی.

اگر کیفیت آنقدر مهم نیست لیزری. بله منطورم همین کاغذهای 80 تا 120 گرمی هست. برای اینها بهترین گزینه جاپگر لیزری ه.

لینک به دیدگاه

الان یادم آمد، به احتمال زیاد کارتریجهایی که استفاده می کردی اصلی نبوده، کارتریج طرح شبیه اصلی زیاده. من سالهاست برای خودم کانون استفاده می کنم و کمتر از اچ پی و اپسون درش خشک شدن هد یا کارتریج دیده ام. بگذریم.

بستگی به چیزی داره که می خوای چاپ کنی و نیز کاربردش.اگر عکس هست بهترین گزینه اینه که بدی لابراتوار و یا با جوهرافشان و کارتریج اصلی جاپ کنی.

اگر کیفیت آنقدر مهم نیست لیزری. بله منطورم همین کاغذهای 80 تا 120 گرمی هست. برای اینها بهترین گزینه جاپگر لیزری ه.

والا این مد نظرم

HP CP1025

به نظرتون خوبه ؟

کیفیت چاپم میگم نمیخام خیلی عالی باشه در حد قابل قبول

مثلا عکس پوستر فیلمها و بازیها رو همین کاغذ معمولیا

لینک به دیدگاه

والا این مد نظرم

HP CP1025

به نظرتون خوبه ؟

کیفیت چاپم میگم نمیخام خیلی عالی باشه در حد قابل قبول

مثلا عکس پوستر فیلمها و بازیها رو همین کاغذ معمولیا

برای پوستر فیلم و بازی لیزری مناسب هست. Cp1025 فکر کنم قدیمی باشه. برای چاپگرهای لیزری به گزینه های موجود در بازار احاطه ندارم و آنچه می دانم رو می گم.

به طور کلی با توجه به وضعیت خدمات و پشتیبانی در ایران برای چاپگر لیزری کانون و اچ پی گزینه های خوبی اند. اختلاف قیمتها به ظرفیت کاری دستگاه و امکانات جانبی مثل چاپ دورو و نمایشگر و کنترلهای اضافی مربوط می شه. برای این کار بهتره از فروشگاهی که تخصصی لیزری می فروشند بخری که مشاوره هم بهت بدن.

اینجا کانون دارند و اچ پی هم احتمالا:

02188140016-18

لینک به دیدگاه

برای پوستر فیلم و بازی لیزری مناسب هست. Cp1025 فکر کنم قدیمی باشه. برای چاپگرهای لیزری به گزینه های موجود در بازار احاطه ندارم و آنچه می دانم رو می گم.

به طور کلی با توجه به وضعیت خدمات و پشتیبانی در ایران برای چاپگر لیزری کانون و اچ پی گزینه های خوبی اند. اختلاف قیمتها به ظرفیت کاری دستگاه و امکانات جانبی مثل چاپ دورو و نمایشگر و کنترلهای اضافی مربوط می شه. برای این کار بهتره از فروشگاهی که تخصصی لیزری می فروشند بخری که مشاوره هم بهت بدن.

اینجا کانون دارند و اچ پی هم احتمالا:

02188140016-18

خیلی ممنون که وقت گذاشتید برای بنده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شما یه سوال در مورد پرینتر  کانن مدل  MF216N که تو فروشگاه زده 500 تومن داشتم :eek:
من کاملا گیج شدم نمیدونم بخرمش نخرمش :-? کسی از دوستان میدونه این پرینتر ساختش مال کجاست کدوم شرکت گارانتیش میکنه و... و از عزیزان اگه کسی این پرینتر رو با این قیمت خریده و رسیده به دستش بیاد دست ما رو هم بگیره 
که از این سردر گمی دربیایم :D والا 120 و 130 تومن زیر قیمت خیلی زیاده ادم شک میکنه تو کیفیت محصول  :-? 
حالا یکی هم اومده زیر قیمت بده من تاقچه بالا گذاشتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...