رفتن به مطلب

حراج GIGABYTE GTX 1070 8GB G1 GAMING OC به قیمت 2350 ت با ارسال رایگان ( فروخته شد )

XPS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.

با فروش یک عدد کارت گرافیک قدرتمند
GIGABYTE GTX 1070 8GB G1 GAMING OC در خدمت شما هستم.
فروش فقط تا ساعت 10 صبح شنبه 6 ام بهمن برقرار است.
لینک محصول https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1070G1-GAMING-8GD-rev-10#kf
کارت از نظر ظاهری
بسیار تمیز ( مشابه آکبند ) ( فاقد ذره ای گرد یا غبار ) و از نظر باطنی کاملا سالم هست. کارت یه مدت برا گیم استفاده می شده و بعدش3 ماه بصورت اصولی و در شرایط ایده آل برای ماین استفاده شده ( از ظاهر کارت کاملا مشخص هست ).
2 تا از فن کارت آروم میچرخن که میتونین بدین گارانتی و براتون فن هاشو تعویض کنه ( تضمینی ) 
 آپشن تضمین برا دوستانی هست که در مورد خدمات گارانتی آواژنگ شک دارن و منظور از تضمین این هست که به خریدار حداکثر 1 ماه فرصت مرجوع کالا رو میدم که از خریدش اطمینان داشته باشه و کارت رو بعد خرید تحویل خدمات آواژنگ بده تا فن های معیوب رو با فن های نو تعویض کنن.
معمولا حداکثر تا 10 روز گارانتی فن هارو تعویض میکنه.
و به همین دلیل قیمتشو پایین زدم.از گارانتی ۱۱ ماه باقیست.

با هیچ قطعه ای معاوضه ندارم و فروش فقط و فقط بصورت اول واریز و بعد ارسال هست  / برای اطلاعات بیشتر و سوالات به پخ یا آیدی تلگرام بنده GTX980Ti مراجعه کنین.

هرگونه نظر کارشناسی و فنی مهندسی و کامنت غیرمرتبط گزارش خواهد شد.

قیمت : 2450 ت >> قیمت جدید : فقط 2350 ت با ارسال رایگان !

photo_2019-01-18_23-05-26.jpg

photo_2019-01-19_00-01-36.jpg

ویرایش شده توسط XPS
لینک به دیدگاه

در تایید گفته های آقا کامیار عزیز باید بگم از نماینده گارانتی آواژنگ تو شهرمون پرسیدم و گفت بصورت رایگان و بدون هزینه رفت و برگشت به تهران کارت رو تعمیر میکنن...

از خرید از ایشون شک نکنید قبلا یک 1070 ازشون برداشتم و  کاملا راضی بودم این مورد بهتر هم هست الان نمیتونم وگرنه حتما برمیداشتم.

لینک به دیدگاه

با اجازه از کامیار عزیز به نظر من این کارت با این قیمت ارزش خرید بالایی داره و خود کامیار هم تایید شدست و قبلا ازشون خرید داشتم و کاملا راضی بودم و اگر دستم بود حتما ازشون بر میداشتم و تو خریدش شک نکنین

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali6727 گفته است :

در تایید گفته های آقا کامیار عزیز باید بگم از نماینده گارانتی آواژنگ تو شهرمون پرسیدم و گفت بصورت رایگان و بدون هزینه رفت و برگشت به تهران کارت رو تعمیر میکنن...

از خرید از ایشون شک نکنید قبلا یک 1070 ازشون برداشتم و  کاملا راضی بودم این مورد بهتر هم هست الان نمیتونم وگرنه حتما برمیداشتم.

بله همینطوره حتی من کارت باز شده که برا خمیر سیلیکون باز کرده بودم رو فرستادم گارانتی برای تعویض فن . فن هاشو تعویض کردن بدون اینکه بگن چرا کارت باز شده ؟ دیگه آواژنگ فوق العادس.

در 29 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

با اجازه از کامیار عزیز به نظر من این کارت با این قیمت ارزش خرید بالایی داره و خود کامیار هم تایید شدست و قبلا ازشون خرید داشتم و کاملا راضی بودم و اگر دستم بود حتما ازشون بر میداشتم و تو خریدش شک نکنین

ممنون شما لطف داری.

لینک به دیدگاه

من ازتون بخرم شما میتونید مستقیم بفرستید گارانتی؟بعدش برا من ارسال کنند

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، محمد.جواد گفته است :

من ازتون بخرم شما میتونید مستقیم بفرستید گارانتی؟بعدش برا من ارسال کنند

خیر . باید ببرین تحویل بدین گارانتی شهرتون.

http://service.avajang.com/page_map.aspx

لینک به دیدگاه

کارت توسط من خریداری شد منتظر ارسال از طرف کامیار جان

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

کارت توسط من خریداری شد منتظر ارسال از طرف کامیار جان

تایید میشه 

مبارکشون باشه ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...