رفتن به مطلب

خریدار مانیتور 2546 XL Benq

RMVB
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان خریدار این مدل هستم ( مدل مشابه هم باشه خریدارم اما پیکسل سوختگی نداته باشه)

اکبند  یا دست دوم

اگه کسی داره اطلاع بده همراه قیمت 

مرسی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام

اولأ این مدل مانیتور قابلیت FreeSync نداره  ( با توجه به اینکه جدیدأ مانیتورهای دارای فری سینک میتونن از تکنولوژی G-Sync هم بهره مند بشن )

دوم اینکه فرکانس 240 هرتز برای چشم انسان قابل تشخیص نیست و نهایت 144هرتز کفایت میکنه و بیشتر از اون بی فایده هست و مصرف برق رو هم افزایش میده

بنظر من اگر قصد خرید یه مانیتور خوب برای گیمینگ رو دارید یه بازبینی توی مدل انتخابی خودتون داشته باشید و مانیتوری بخرید که حتمأ FreeSync داشته باشه و نهایت 144 هرتز باشه

اگر هم کاربری غیر گیم دارید مثل طراحی و فوتوشاپ و ...  ،  بهتره مانیتوری انتخاب کنید که نوع پنل اون IPS باشه چون پنل IPS هم زاویه دید وسیع تری داره و هم رنگها رو زنده تر نشون میده

لینک به دیدگاه

سلام

استفادم گیم هست و میدونم 240 و 144 زیاد تفاوتی نداره و قابل تشخیص نیست 

ماینتور های Benq من مدلی ندیدم که Freesyne داشته باشه، این ماینتور ها توی مسابقات گیم استفاده میشن و اکثر پلیر های حرفه ای از این نوع مانیتور ها  استفاده میکنن

شما پیشنهاد بهتری دارید  ممنون میشم بگید

ویرایش شده توسط RMVB
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/29, 21:35:23، saeedx گفته است :

دوست عزیز سلام

اولأ این مدل مانیتور قابلیت FreeSync نداره  ( با توجه به اینکه جدیدأ مانیتورهای دارای فری سینک میتونن از تکنولوژی G-Sync هم بهره مند بشن )

دوم اینکه فرکانس 240 هرتز برای چشم انسان قابل تشخیص نیست و نهایت 144هرتز کفایت میکنه و بیشتر از اون بی فایده هست و مصرف برق رو هم افزایش میده

بنظر من اگر قصد خرید یه مانیتور خوب برای گیمینگ رو دارید یه بازبینی توی مدل انتخابی خودتون داشته باشید و مانیتوری بخرید که حتمأ FreeSync داشته باشه و نهایت 144 هرتز باشه

اگر هم کاربری غیر گیم دارید مثل طراحی و فوتوشاپ و ...  ،  بهتره مانیتوری انتخاب کنید که نوع پنل اون IPS باشه چون پنل IPS هم زاویه دید وسیع تری داره و هم رنگها رو زنده تر نشون میده

ببخشید شما روی چه مبنایی میگین که مانیتور هایی که freesync هستند قابلیت Gsync هم دارند؟ تا اونجایی که میدونم اون برای ای ام دی هست این برای انودیا و ربط آنچنانی ندارند مثلا مانیتور من 24MP59G از برندLG هست ولی فقط freesync داره روی کارت گرافیکم که 1060 هست تفاوتی احساس نمیشه وقتی freesync روشن میشه دلیل شما از چه منبعی بود که گفتین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

ببخشید شما روی چه مبنایی میگین که مانیتور هایی که freesync هستند قابلیت Gsync هم دارند؟ تا اونجایی که میدونم اون برای ای ام دی هست این برای انودیا و ربط آنچنانی ندارند مثلا مانیتور من 24MP59G از برندLG هست ولی فقط freesync داره روی کارت گرافیکم که 1060 هست تفاوتی احساس نمیشه وقتی freesync روشن میشه دلیل شما از چه منبعی بود که گفتین؟

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/97975-پشتیبانی-مانیتورهای-free-sync-از-قابلیت-nvidia-g-sync/

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/29, 21:49:28، RMVB گفته است :

سلام

استفادم گیم هست و میدونم 240 و 144 زیاد تفاوتی نداره و قابل تشخیص نیست 

ماینتور های Benq من مدلی ندیدم که Freesyne داشته باشه، این ماینتور ها توی مسابقات گیم استفاده میشن و اکثر پلیر های حرفه ای از این نوع مانیتور ها  استفاده میکنن

شما پیشنهاد بهتری دارید  ممنون میشم بگید

خیلی از مانیتور های بنکیو فری سینک دارن از جمله xl2735

لینک به دیدگاه

تکنولوژی خود BEnq به اسم  DyAc  فکر میکنم بهتر از Free Synce هست

به هر حال همچنان خریدارم

هیچکدوم از این دوستان فروشنده نبودن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...