رفتن به مطلب

*موبایل پاسارگاد* فروش انواع گوشی‌های هوشمند

Recommended Posts

به نام خداوند روزی دهنده

با عرض سلام خدمت همه کاربران محترم انجمن لیون کامپیوتر،

به لطف یزدان، فرصتی فراهم شد تا در بازارچه این انجمن، فروش دائمی گوشی های هوشمند را داشته باشیم. هدف ما ارائه محصولات صرفا اصلی (اورجینال) است و در این تاپیک، از هیچ برندی، گوشی فیک (جعلی) به فروش نمی‌رسد و در عین حال سعی ما بر این است که اجناس را با قیمت مناسب و قابل قبول به شما عزیزان تقدیم کنیم. ما بر این باوریم که صداقت و مشتری مداری، مهم ترین رکن موفقیت است.

photo_2019-01-20_11-29-14.thumb.jpg.b8e3403ca00448396a2e18266d14e19b.jpg

photo_2019-01-20_11-46-11.thumb.jpg.9bf851fbc76723045433c2d2d3cdc680.jpg

نکات خرید و روند سفارش: (لطفا با دقت مطالعه شود)

·        کاربر محترم بعد از انتخاب مدل مورد نظر، لازم است از طریق پیام خصوصی در همین انجمن، موجودی قطعی محصول (یا رنگ مورد نظر) را استعلام کند. چون موجودی محصولات در حال تغییر است.

·        قیمت گوشی های موبایل هر روز در صورت تغییر در این تاپیک بروزرسانی میشود.

·        در صورت موجود بودن جنس و تصمیم کاربر به خرید، شمارت کارت بانکی تقدیم مشتری محترم می‌شود. (جهت اعتمادسازی بیشتر، عکس از تصویر کارت بانکی به خریدار محترم ارسال میشود)

·        پس از واریز مبلغ توسط خریدار، شماره ملی خریدار به منظور رجیستر دستگاه به نام ایشان دریافت می‌شود و در کوتاه ترین فاصله زمانی ممکن، دستگاه در سامانه گمرک ثبت میشود. (کد ملی با نام صاحب سیم کارتی که در گوشی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، باید یکسان باشد)

نکته: مدل هایی که در لیست قیمت، با * مشخص شده اند، اکتیو شده هستند.

·        لازم به ذکر است، در این تاپیک قیمت نهایی محصول با احتساب هزینه گمرک درج میشود و هیچ هزینه مضاعفی از خریدار برای رجیستر دستگاه دریافت نمی‌شود. بعد از ثبت شماره IMEI گوشی در گمرک، طی حدودا یک هفته دستگاه به طور خودکار در سامانه همتا ثبت میشود و این موضوع از طریق پیامک به کاربر اطلاع رسانی میشود.

·        نوع گارانتی هر دستگاه، پیش از خرید به خریدار اطلاع داده می‌شود. در لیست قیمت نیز، نوع گارانتی (فاقد گارانتی، گارانتی اینترنشنال یا گارانتی شرکتی) مشخص می‌شود. ممکن است از یک مدل، با گارانتی های مختلف موجود باشد که انتخاب آن به میل خریدار است.

·        گوشی های فاقد گارانتی، 24 ساعت مهلت تست بعد از تحویل دارند و در صورت وجود مشکل، گوشی با هزینه فروشگاه پس گرفته یا تعویض (به میل خریدار محترم) می‌شود. گوشی های دارای گارانتی، خدمات آن به عهده شرکت گارانتی کننده است و فروشگاه مسئولیتی در قبال اجناس با گارانتی ندارد.

·        اجناس موجود و آماده ارسال، در صورت تسویه سفارش تا ساعت 11 هر روز، همان روز ارسال می‌شود و سفارشات ساعات بعدی، در اولین ساعات کاری روز بعد ارسال می‌شوند.

·        در صورت عدم موجودی یک مدل، امکان سفارش آن (برندهای مختلف از جمله اپل، نوکیا، شیائومی، هواوی، آنر و موتورولا) محفوظ است. گوشی های سفارشی در فاصله زمانی 5 تا 7 روز کاری تحویل کاربر می‌شود. در این حالت خریدار محترم به منظور تائید خرید خود، 30 درصد از مبلغ گوشی را به عنوان بیعانه پرداخت می‌کند و الباقی مبلغ، پیش از ارسال محصول دریافت می‌شود. (قیمت نهایی، همان قیمت لحظه سفارش است و در زمان تحویل هیچ مبلغی اضافه دریافت نمی‌شود)

·        نحوه ارسال سفارش به میل خریدار (تیپاکس، پست) می‌باشد. همه مرسوله ها بیمه خواهند بود. هزینه ارسال سفارشات، به عهده خریدار محترم می‌باشد.

·        به مناسبت افتتاح فروشگاه، 10 فروش اول در این بازارچه، ارسال رایگان صورت می‌گیرد.

موبایل پاسارگاد

بروزرسانی موجودی و قیمت‌‍ها: 3 بهمن 97

سامسونگ

1868713401_Annotation2019-01-23192147.thumb.jpg.aa326cdd6923bc4a5517c47e16886725.jpg

1456688975_Annotation2019-01-22221635.jpg.c8b24718fc5843a4e41ac2444f348f2f.jpg

·        آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات شما میباشیم.

Annotation 2019-01-22 221045.jpg

ویرایش شده توسط Shahin007
بروزرسانی قیمت 10/03
لینک به دیدگاه

سلام.

بنظرم رو شیائومی و اوپو و.. هم کار کنید ب همراه لوازم جانبی اصلی خیلی بهتره . سامسونگ و هواوی رو کم مونده سوپرمارکتا هم بیارن

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام.

بنظرم رو شیائومی و اوپو و.. هم کار کنید ب همراه لوازم جانبی اصلی خیلی بهتره . سامسونگ و هواوی رو کم مونده سوپرمارکتا هم بیارن

درود دوست گرامی، ضمن تشکر از نظرتون، حقیقت این هستش که سامسونگ و هواوی دو سازنده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان هستن به همین دلیل طبیعتا تمرکز روی این دو برند بیشتر هست. در آینده نزدیک امکان تهیه گوشی های شیائومی را با قیمت مناسب به صورت سفارشی برای کاربران عزیز داریم. برای لوازم جانبی هم برنامه هایی در آینده داریم. ?

دوستان عزیز و ارجمند، تا اطلاع ثانوی فقط فروش گوشی های "آماده ارسال" انجام می‌شود. تمام مدل های موجود در پست اول هم اکنون قابل خرید و ارسال فوری هستند. با تشکر. 

لینک به دیدگاه

درود عزیز

من یه سوال داشتم خدمتتون . شرمنده که در تاپیکتون درج میکنم

من یه 6Plus iPhone دارم که آی سی تاچش خراب شد و دو آی سی گیر نمی آمد تا اینکه امسال دادم عوض کردند . به دلیل اینکه گوشی مدت 2/5 سال خاموش بوده باطریشم از کار افتاده که با نمونه اصلی (اورجینال بازار) تعویض شده 

لازم به ذکره که بک لایتشم در حال سوختنه (دور صفحه زرد شده که حدودا دو سال پیش که آی سی خراب شد اینم خراب شد) که یه نمونه lcd نو ریفر از خارج آوردن خواستم بدونم ارزش داره بندازم روش؟

در ضمن چند قیمت روش میخوره با توجه به اینکه تعمیری هست البته تعمیرش اصولی بوده و برد حرارت زیاده ندیده در مونتاژ و دمونتاژ کردن آی سی های تاچ و توپ قلع خوب هم استفاده شده و کار تمیزی هست .(یکی از بهترین تعمیرکار های شیراز تعمیرش کرده)و همه ی قطعات و پیچ های دستگاه کاملند و گمشدگی ندارند.

با تشکر و شرمنده بابت اسپم ارسال کردن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود عزیز

من یه سوال داشتم خدمتتون . شرمنده که در تاپیکتون درج میکنم

من یه 6Plus iPhone دارم که آی سی تاچش خراب شد و دو آی سی گیر نمی آمد تا اینکه امسال دادم عوض کردند . به دلیل اینکه گوشی مدت 2/5 سال خاموش بوده باطریشم از کار افتاده که با نمونه اصلی (اورجینال بازار) تعویض شده 

لازم به ذکره که بک لایتشم در حال سوختنه (دور صفحه زرد شده که حدودا دو سال پیش که آی سی خراب شد اینم خراب شد) که یه نمونه lcd نو ریفر از خارج آوردن خواستم بدونم ارزش داره بندازم روش؟

در ضمن چند قیمت روش میخوره با توجه به اینکه تعمیری هست البته تعمیرش اصولی بوده و برد حرارت زیاده ندیده در مونتاژ و دمونتاژ کردن آی سی های تاچ و توپ قلع خوب هم استفاده شده و کار تمیزی هست .(یکی از بهترین تعمیرکار های شیراز تعمیرش کرده)و همه ی قطعات و پیچ های دستگاه کاملند و گمشدگی ندارند.

با تشکر و شرمنده بابت اسپم ارسال کردن

سلام دوست عزیز، خواهش میکنم هیچ ایرادی نداره. نسخه چند گیگابایتی هست گوشی شما؟ و اینکه چه رنگی هست؟ وضع ظاهری گوشی هم بفرمایید از نظر خط و خش و زدگی و غیره 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Shahin007 گفته است :

سلام دوست عزیز، خواهش میکنم هیچ ایرادی نداره. نسخه چند گیگابایتی هست گوشی شما؟ و اینکه چه رنگی هست؟ وضع ظاهری گوشی هم بفرمایید از نظر خط و خش و زدگی و غیره 

درود 

16 گیگ هست و دو تا خط و خش ریز داره که اصلا معلوم نیست و گوشی تمیزی هست چون 1.5 بیشتر کار نکرد و مشکل پیدا کرد . گوشی گلد هست

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود 

16 گیگ هست و دو تا خط و خش ریز داره که اصلا معلوم نیست و گوشی تمیزی هست چون 1.5 بیشتر کار نکرد و مشکل پیدا کرد . گوشی گلد هست

درود بر شما... با توجه به اینکه گوشی تمیز هست، باتریش عوض شده و جز lcd (اون طور که عرض کردید) مشکلی نداره و lcd هم در دسترس دارید، به نظر بنده ارزش داره lcd دستگاه رو عوض کنید و ازش استفاده کنید.  مگر اینکه به اصطلاح دستگاه دل شمارو زده باشه که در این صورت بخواید بفروشید با توجه به تعمیری بودن دستگاه و وضعیت فعلی lcd آن که خراب هست، گوشی شما چیزی بین 1.300 تا 1.500 به فروش میره. موفق باشید. 

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی و همراهان ارجمند، موجودی گلکسی نوت 8، گلکسی نوت 9، هواوی Nova 3 آبی رنگ در حال حاضر به پایان رسیده است.

قیمت ها بروزرسانی شدند. ?

لینک به دیدگاه

دوستان ارجمند، قیمت ها بروزرسانی شدند و چند مدل گلکسی دیگر ناموجود شدند. ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/02, 17:50:56، Shahin007 گفته است :

درود بر شما... با توجه به اینکه گوشی تمیز هست، باتریش عوض شده و جز lcd (اون طور که عرض کردید) مشکلی نداره و lcd هم در دسترس دارید، به نظر بنده ارزش داره lcd دستگاه رو عوض کنید و ازش استفاده کنید.  مگر اینکه به اصطلاح دستگاه دل شمارو زده باشه که در این صورت بخواید بفروشید با توجه به تعمیری بودن دستگاه و وضعیت فعلی lcd آن که خراب هست، گوشی شما چیزی بین 1.300 تا 1.500 به فروش میره. موفق باشید. 

درود

با این اوصاف فکر میکنم استفاده کنم ازش بهتره .

چون خودش اون زمان 2.500 پام در اومد . این مشکل و مشکل باتریش خیلی خرج گذاشت دستم (فکر کنم حدودای 3100 تا الان پام افتاده!)  الانم که حدودا 1.600 دستم رو بگیره(چند جا هم پرسیدم همین حدود ها بود)

کلا ضرر واسم تموم میشه . ارزشم این قیمت نداره .  دستم بگیرم بهتره . Lcd  خودم عوض میکنم  استفاده میکنم ‌. ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

سلام من یک c5 ultra سونی سالم بدون مشکل دارم فقط رنگ پریدگی رو دیواره های شاسی فلزیش داره...خواستم بدونم امکان معاوضه با مدل xa1ultra دست دو هست؟ اگر اره چقدر باید سر بدم

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

سلام من یک c5 ultra سونی سالم بدون مشکل دارم فقط رنگ پریدگی رو دیواره های شاسی فلزیش داره...خواستم بدونم امکان معاوضه با مدل xa1ultra دست دو هست؟ اگر اره چقدر باید سر بدم

درود دوست من... با کمال شرمندگی، دست دوم و کارکرده کار نمیکنیم. ?

لینک به دیدگاه

گوشی های شیامی دیگه مثل قبل نیس کم فروش یا ناشناخته باشه الان دیگه فروشش زیاد و طرفدارای زیادی تو ایران داره

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.

ببخشید می‌خواستم بدونم فروش حضوری هم دارید یا خیر. اگه دارید لطفا آدرس رو ذکر کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amin_CA گفته است :

سلام خسته نباشید.

ببخشید می‌خواستم بدونم فروش حضوری هم دارید یا خیر. اگه دارید لطفا آدرس رو ذکر کنید.

با تشکر

درود دوست عزیز. فروشگاه ما استان همدان هستش. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...