رفتن به مطلب

درخواست کمک gtav reloaded crack 1.41!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

نوع کرک ریلود 1.41 اخریش هست

مشکلم اینه ک وقتی dlc پک ک اضافه میکنم حدود 400 تا ماشین یا هر عددی چون  تست کردم مشکل فقط اضاف کردن dlc هست(هر dlc!)(نه اسکریپتا )ک میره تو بازی ولی به صورت رندوم کرش میشه بازیم! :( 

فابل gameconfig خود فایل کرکی که تو update.rpf هست اصلا اجازه اضاف کردن dlc نمیده وو اصلا بازی رو نمیاره ولی بدون ماشین اضافه کردن اکی هست 

من سایت gtav mods هم گشتم یه گیم کانفیگ ک استفاده میکنم ک الان هست بازیو اجرا میکنه ولی رندوم کرش میده و چنتا دیگه ک گیم کانفیگای دیگه ریختم بازی اجرا میکنه ولی خیلی زودتر ازون گیم کانفیگ الانم کرش میشه مثلا صدمتر با ماشین گاز بدی!

دوستان کسی یک gameconfig بدون مشکل واسه این نسخه کرکی اخر رو که سالم ماشینای اضافیو حدود 400 تا رو بدون رندوم کرش باشه رو بهم بدید لطفا مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

من حتی گیم کانفیگارو مقایسه هم کردم متوجه تفاوت تو این بخشها شدم که مهمه مسینکه تنها تو این پارامترا تفاوت دارن الان با این اعداد هست ک رو بازیمه

<Item>
                            <StackName>FMMC_LAUNCHER</StackName>
                            <SizeOfStack value="15500"/>
                            <NumberOfStacksOfThisSize value="1"/>
                        </Item>
                        <Item>
                            <StackName>MULTIPLAYER_FREEMODE</StackName>
                            <SizeOfStack value="50000"/>
                        </Item>
                        <Item>
                            <StackName>MISSION</StackName>
                            <SizeOfStack value="20500"/>
                        </Item>
                        <Item>
                            <StackName>MP_LAUNCH_SCRIPT</StackName>
                            <SizeOfStack value="21768"/>
                        </Item>

Annotation 2019-01-21 144707.jpg

gameconfig.xml

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تا جایی که من میدونم دی ال سی پکی به این صورتی که می گی بصورت رسمی برای این بازی داده نشده. و احتمال قوی شما ماد ریختی تو بازی. وقتی ماد می ریزی تو بازی ، این قبیل مشکلات هم عادی هست. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

دوست عزیز تا جایی که من میدونم دی ال سی پکی به این صورتی که می گی بصورت رسمی برای این بازی داده نشده. و احتمال قوی شما ماد ریختی تو بازی. وقتی ماد می ریزی تو بازی ، این قبیل مشکلات هم عادی هست. 

سلام .اره دیگه منظور همون ماد هست ...ماشین اضافه میشه...

یعنی هرکی و همه ک این بازیو این ورژن کرک رو دارن و یه DLC مثل ماشین های ADDON اضاف میکنن این مشکل کرش رو دارن؟؟؟

یه نظر شما تمام این ماشینامو یریزم یجوری تو یکی از پوشه های DLC خود یازی و یه صورت جدا DLCیی  رو  اد نکنم ؟؟مشکل برطرف میشه؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

سلام .اره دیگه منظور همون ماد هست ...ماشین اضافه میشه...

یعنی هرکی و همه ک این بازیو این ورژن کرک رو دارن و یه DLC مثل ماشین های ADDON اضاف میکنن این مشکل کرش رو دارن؟؟؟

یه نظر شما تمام این ماشینامو یریزم یجوری تو یکی از پوشه های DLC خود یازی و یه صورت جدا DLCیی  رو  اد نکنم ؟؟مشکل برطرف میشه؟

من قبلا gta v رو ماد کرده بودم هواپیما های جدید ماشینای جدید ولی کپی پست نمیکردم ماد ها رو با یه برنامه ای که اسمشو بخاطر ندارم اونا رو باید add کنی داخل بازی. دنبال نرم افزاری باش که بتونه ماد به بازی اضافه کنه

(البته نسخه من کرکی نبود)

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

من قبلا gta v رو ماد کرده بودم هواپیما های جدید ماشینای جدید ولی کپی پست نمیکردم ماد ها رو با یه برنامه ای که اسمشو بخاطر ندارم اونا رو باید add کنی داخل بازی. دنبال نرم افزاری باش که بتونه ماد به بازی اضافه کنه

(البته نسخه من کرکی نبود)

Open iv رو کاملا بلد هستم میتونم چنتا ماشین رو تو یک بسته dlc جا بدم ، چون کرکی هست مشکل دارم اوریجینال مشکلی نداره ،ولی فک کنم باید همه ماشینارو تو یک بسته dlc ک فابریک خود بازی هست جا کنم.  فک کنم کرکش ازین که یه dlc  به لیستش اضاف شه کرش میکنه  رندوم ! 

لینک به دیدگاه

دوستان بلاخرا دلیل کرش رو پیدا کردم   ، مشکل از گیم کانفیگو..و... نبود.از فایل dispatch.metaکه در مسیر. update.rpf\data

که به صورت کاستوم اضافه کرده بودم از تو سایت gta mods ک اسم ماشینای اد آن رو اضاف میکنی ک به صورت اتوماتیک توی خیابونا اسپاون میشن برای پلیس و در موقع تحت تعقیب! مشکل ازین بود با جایگزین کردنش با فایل اصلی رفع شد و دیگه رندوم کرش نداشتم! 

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...