رفتن به مطلب

خرید 1060 یا RX580 یا صبر برای RTX 2060؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میخوام یا 1060 یا 580 بخرم ولی موندم چکار کنم. بنظرتون صبر کنم واسه 2060؟؟ یعنی نمیدونم.. دقیقا کی میاد؟؟

این تکنولوژی های جدیدی که برای سری 200 اضافه شده فکرمو داغون کرده و همچنین پرفورمنس بیشتر 2060  از 1070TI  وگرنه همون 1060یا 580 رو میخریدم...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

دوستان میخوام یا 1060 یا 580 بخرم ولی موندم چکار کنم. بنظرتون صبر کنم واسه 2060؟؟ یعنی نمیدونم.. دقیقا کی میاد؟؟

این تکنولوژی های جدیدی که برای سری 200 اضافه شده فکرمو داغون کرده و همچنین پرفورمنس بیشتر 2060  از 1070TI  وگرنه همون 1060یا 580 رو میخریدم...

قیمت 2060 زیر 5تومن نیست

لینک به دیدگاه

شما 1060 و 580 رو با بودجه ای بین 3-4 تومن میتونین بخرین (آکبند) ولی 2060 مابین 5-6 تومن خواهد بود. اگه توانایی پرداختشو داری صبر کن وگرنه همین الان بخر. احتمال افزایش قیمتم در نظر بگیر.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

شما الان میتونی نقد 1070Ti نو بخری 4.5 ... جوری که بود میاد از قیمتای 2070 ، اصلا خرید 2060 تو ایران منطقی بنظر نمیرسه ... دوستان کارت 550 دلاری رو با دلار قیمت آزادِ 11تومنی، 10.5 قیمت دادن : ) یعنی دلار 19-20 حساب کردن عزیزان دل ... یعنی قیمت 2060 دربهترین حالت میشه 6تومن ! تا 7تومن شاید !!

با این پول میشه 1080 بخری الان ! البته بعید نیست از دوستان ببینند سری Pascal بصرفه تره، قیمتش رو فوری بکشن بالا ... پس الان وقت خریده

لینک به دیدگاه

بنظر من هم الان بهترین موقع برای خرید هست. از این فرصتی که پیش اومده نهایت استفادت رو بکن که بعدا پشیمون نشی. الان تو فروم و فروم همسایه حتی میتونی کارکرده ی ۱۰۸۰ رو به قیمتی کمتر از چهار تومن پیدا کنی. معطلش نکن...

لینک به دیدگاه

داداش انتخاب با خودته ولی من باشم حاضر به ریسک تهیه کارت ماین کرده به قیمت حتی یک چهارم هم نمیشم. ده هفتاد نو بخری خیلی بهتره.

من یه بار این اشتباهو کردم 4 تا کارت تست کردم هرکدوم یه ایرادی داشتن! ممکنه کارت از لحاظ ظاهری خوب باشه ولی باطنن وضعیت خوبی نخواهد داشت. تاپیکیشم هست برو ببین.

موفق باشی

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام

قیمت های واردات شخصی کارت ها ب این صورت هستن

2070

https://talileh.com/product/amazon-product/?tamc=B07JW76BFS

8.6m

2060

https://talileh.com/product/amazon-product/?tamc=B07MC23VS4

5.6m

بنظرم 2060 ارزش خرید پایین تری نسبت ب 2070 یا 1070 و 1070ti داره

لینک به دیدگاه

فعلا بودجه 1070 رو ندارم ولی 580 و 1060 رو دارم. چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

از نظر قدرت rx 580 قویتر ولی  از نظر قیمت 1060 ارزان تره این لینک زیر مقایسه این دو تا را ببین تا بهتر بتونی تصمیم بگیری

https://www.aparat.com/v/GnM2d

لینک به دیدگاه

msi gaming x بهترین انتخابه.

اگه سیستمت کولینگ خوبی داره بی شک 580 تهیه کن.

لینک به دیدگاه

ترجیحا 1070ti دسته دوم بگیر هم قیمتش خوبه هم در حد یه 1080 قدرت داره (اور شدش در مقابل رفرنس)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ATER گفته است :

ترجیحا 1070ti دسته دوم بگیر هم قیمتش خوبه هم در حد یه 1080 قدرت داره (اور شدش در مقابل رفرنس)

آخه دست دو رو که نمیشه اطمینان کرد. یه دوستی داشتم 1070 دست دو ماین شده خریده بود. بعد 15روز کارت از کار افتاد. تو این فروم کسی هست که بهش اعتماد کرد؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

msi gaming x بهترین انتخابه.

اگه سیستمت کولینگ خوبی داره بی شک 580 تهیه کن.

580 کدوم مدل؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

آخه دست دو رو که نمیشه اطمینان کرد. یه دوستی داشتم 1070 دست دو ماین شده خریده بود. بعد 15روز کارت از کار افتاد. تو این فروم کسی هست که بهش اعتماد کرد؟

دست دو گارانتی دار و گارانتی مدت بالا داشت بگیر نداشت حتی یک میلیون هم دادن 1070 رو نگیر تو این قهقرای سرمایه و افول درامد به فکر اینده باش و یکم بزار رو پولت نو بگیر بنظرم که بعدا خدا نکرده بدجور پشیمون نشی(رم و سی پی یو بحثش فرق داره )

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دست دو گارانتی دار و گارانتی مدت بالا داشت بگیر نداشت حتی یک میلیون هم دادن 1070 رو نگیر تو این قهقرای سرمایه و افول درامد به فکر اینده باش و یکم بزار رو پولت نو بگیر بنظرم که بعدا خدا نکرده بدجور پشیمون نشی(رم و سی پی یو بحثش فرق داره )

نو چه مدلی پیشنهاد میکنین؟ 580 یا 1060؟ مانیتورم freesync داره. ولی قیمت 580 یگمی از 1060 زیاده. من فقط مدل xfx رو با قیمت 2.7 پیدا کردم که اونم گارانتی نداره

ویرایش شده توسط REZAALIFAR
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

نو چه مدلی پیشنهاد میکنین؟ 580 یا 1060؟ مانیتورم freesync داره. ولی قیمت 580 یگمی از 1060 زیاده. من فقط مدل xfx رو با قیمت 2.7 پیدا کردم که اونم گارانتی نداره

اگر 580 خوش قیمت گیرت نمیاد یا 570 بخر یا 1060 رو بگیر و خلاص .

برتری 580 به 1060 به مقدار بیشتر مموری ( در نسخه 8 گیگ ) و ساپورت بهتر DX12 هستش . برتری 1060 به 580 هم مصرف و دمای کمتره . در مجموع این دوتا همرده هستن و کمی 580 بهتره ، اگر قیمت 580 از 1060 خیلی بیشتر باشه ارزش خرید نداره .

کارت 570 از 580 ارزش خرید بیشتری داره و همچنان با داشتن 8 گیگ مموری ( نسخه 8 گیگ ) و ساپورت بهتر DX12 میتونه در برابر 1060 حرفهایی برای گفتن داشته باشه هرچند 1060 رقیب 580 هستش .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

بله به ماین شده نمیشه اطمینان کرد ولی دسته دوم تمیز با حداقل1 سال گارانتی باقی مونده میشه اطمینان کرد 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اگر 580 خوش قیمت گیرت نمیاد یا 570 بخر یا 1060 رو بگیر و خلاص .

برتری 580 به 1060 به مقدار بیشتر مموری ( در نسخه 8 گیگ ) و ساپورت بهتر DX12 هستش . برتری 1060 به 580 هم مصرف و دمای کمتره . در مجموع این دوتا همرده هستن و کمی 580 بهتره ، اگر قیمت 580 از 1060 خیلی بیشتر باشه ارزش خرید نداره .

کارت 570 از 580 ارزش خرید بیشتری داره و همچنان با داشتن 8 گیگ مموری ( نسخه 8 گیگ ) و ساپورت بهتر DX12 میتونه در برابر 1060 حرفهایی برای گفتن داشته باشه هرچند 1060 رقیب 580 هستش .

1060 چه مدلی پیشنهاد میکنین؟ و 580 چی؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

1060 چه مدلی پیشنهاد میکنین؟ و 580 چی؟

کلا مدلهای ام اس آی گیمینگ ایکس با قیمت خوب پیدا کنی خیلی عالی هستن ، هم تو کارتهای انویدیا هم ای ام دی.
تو ای ام دی ها سافایر هم بسیار عالی عمل کرده.
تو انویدیا ایسوس رو هم مد نظر داشته باش.
من از مدل های inno3d هم به شخصه خوشم میاد.
اگر اشتباهی دارم دوستان تصحیح بفرمایند.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

کلا مدلهای ام اس آی گیمینگ ایکس با قیمت خوب پیدا کنی خیلی عالی هستن ، هم تو کارتهای انویدیا هم ای ام دی.
تو ای ام دی ها سافایر هم بسیار عالی عمل کرده.
تو انویدیا ایسوس رو هم مد نظر داشته باش.
من از مدل های inno3d هم به شخصه خوشم میاد.
اگر اشتباهی دارم دوستان تصحیح بفرمایند.

580 اینو با قیمت کم تونستم پیدا کنم. http://www.atramart.com/fa/product/6435.html

1060 هم این: https://www.poromix.com/graphic-card-msi/2342-geforce-gtx-1060-gaming-x-6g-ddr5.html

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

580 اینو با قیمت کم تونستم پیدا کنم. http://www.atramart.com/fa/product/6435.html

1060 هم این: https://www.poromix.com/graphic-card-msi/2342-geforce-gtx-1060-gaming-x-6g-ddr5.html

لینک هایی که قرار دادی رو من کار نکردم و نمی شناسم. اما سعی کن ایکس اف ایکس نخری دمای بالایی دارن.
برای ای ام دی ۵۸۰ اینو پیشنهاد می کنم که ۲۰۰ تومن از قیمت چیزی که پیدا کردی بالاتره اما کارکرد و عمر بسیاااار بالاتری داره:
https://fafait.net/product/graphics-card/sapphire-pulse-radeon-rx-580

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

لینک هایی که قرار دادی رو من کار نکردم و نمی شناسم. اما سعی کن ایکس اف ایکس نخری دمای بالایی دارن.
برای ای ام دی ۵۸۰ اینو پیشنهاد می کنم که ۲۰۰ تومن از قیمت چیزی که پیدا کردی بالاتره اما کارکرد و عمر بسیاااار بالاتری داره:
https://fafait.net/product/graphics-card/sapphire-pulse-radeon-rx-580

والا بودجه زیاد ندارم. همین حدود 2.7 دارم. نمیدونم چکار کنم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

والا بودجه زیاد ندارم. همین حدود 2.7 دارم. نمیدونم چکار کنم.

کمی صبر کن زیاد عجله نکن. بگرد. این که می گم عجله نکن نه اینکه سه ماه بعد بخری. اما زیاد هم عجله برای کم قیمت پیدا کردنش رو هم نداشته باش که همین امروز حتما خرید داشته باشی. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...