رفتن به مطلب

مموری های شیطون

Ali Subi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.

امیدوارم ایام ب کام باشه.

امروز تسک منجرم رو باز کردم و متوجه یه چیز عجیب شدم.

Untitledfff1.thumb.jpg.87282676fd83eb4ef9a3cec4553abd00.jpg

گرافیک من 8 گیگ رم شیر شده برای خودش پیدا کرده! ملوم نیس اون تو چ خبره! کثافطا.

تو بایوس مین من ینی گیگابایت z170 گیمینگ7 اصلا گزینه ای برای مشخص کردن رم شیر شده و اینا نیس ک بخام غیر فعالش کنم!

چ جوری اون 8 گیگ رم شیر شده رو از بین ببرم؟

گرافیک من بچه خوبی بود نمیدونم چرا الوده این کارا شده! نکرده 2 گیگ برداره نهایت ی 1030 چیزی بندازه بیرون، 8 گیگ!!! فک کنم چن وقت دیگه ی 1060 بیاره برام.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

سلام علی جان منم الان که دقت میکنم واسه من یه 4 گیگ شیر کرده :| یعنی کی میتونه باشه  :| 

لینک به دیدگاه

درود

وقتی لازم باشه که برای شما لازم نیست از رم اصلی شیر میکنه برا همه هستش هر چقدر رم داشته باشی نصفشو برای شیر گرافیک ورمیداره وقتی لازم باشه از رم برد میکشه تا از بازی نپره بیرون یوقت

لینک به دیدگاه

باز دوباره ندونسته بحث الکی کردید

این مقدارحافظه از حافظه ram به vram اختصاص داده شده شما 16 گیگ رم داری که 8گیگ از رمتون در صورت پر بودن vram  مجاز هست به گرافیک اختصاص پیدا کنه 

سرجمع شما 16 گیگ حافظه برای گرافیکت داری..

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

وقتی لازم باشه که برای شما لازم نیست از رم اصلی شیر میکنه برا همه هستش هر چقدر رم داشته باشی نصفشو برای شیر گرافیک ورمیداره وقتی لازم باشه از رم برد میکشه تا از بازی نپره بیرون یوقت

از بازی بیرون نمیپره 

فقط برای جلوگیری کردن از وقفه به رم انتقال میده دیتارو 

از بازی بیرون پریدن فقط زمانی هست که ram نداشته باشی و حافظه مجازیم تعریف نکرده باشی در این صورت کرنل ویندوز برنامه رو ترمینیت میکنه تا مموری ازاد شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

علی جان برای من هم همینطور هست و در واقع نصف مقدار رم سیستم رو اونجا به صورت شیر شده نمایش میده. اینطوری نیست که الان 8 گیگ از رم شما اشغال شده باشه. درکل منظورم اینه چیزه مهمی نیست و ایگنورش کن.

123.thumb.jpg.b41b657045d10167222094156fb9ca5c.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام علی جان منم الان که دقت میکنم واسه من یه 4 گیگ شیر کرده :| یعنی کی میتونه باشه  :| 

برای منم 8 گیگ شیر کرده ? پررویی هم حدی داره ? حجم رم ها بالاست حیای گرافیک کجا رفته ?

لینک به دیدگاه

اخه جالبیش اینه این 8 گیگ وی رم هم از سر بازیا زیادیه. هرچقد دلش میخاد شیر کنه تا وقتی استفاده نکرده رم ازاده مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

برای منم 8 گیگ شیر کرده 1f611.png پررویی هم حدی داره 1f603.png حجم رم ها بالاست حیای گرافیک کجا رفته 1f605.png

خدا لعنت کنه آمریکا و اسرائیلو :| :D 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ASTS گفته است :

برای منم 8 گیگ شیر کرده 1f611.png پررویی هم حدی داره 1f603.png حجم رم ها بالاست حیای گرافیک کجا رفته 1f605.png

حجمشون بالا نیست ?? قیمتشون زیاده دستبرد زده ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

حجمشون بالا نیست 1f610.png1f602.png قیمتشون زیاده دستبرد زده 1f601.png

جالبیش اینجاس من رمم همینجوریشم کم هست ( 8 گیگ) باز این خدا نشناس رمم رو هم قرض میگیره :D

البته دوستان گفتن تاثیری نداره ! امیدوارم همینجورم باشه :D :| 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

جالبیش اینجاس من رمم همینجوریشم کم هست ( 8 گیگ) باز این خدا نشناس رمم رو هم قرض میگیره :D

البته دوستان گفتن تاثیری نداره ! امیدوارم همینجورم باشه :D :| 

کارت گرافیک بی حیایی داری ??

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

کارت گرافیک بی حیایی داری 1f605.png1f601.png

چرا به کارت گرافیگ بدبخت تهمت ناروا میزنید??

ایشون  اگه از رم لب مرز استفاده میکرد که کامپیوتر کلا لگ که نه ، رو فریز 22- بود .  آب نمیشد یخش

باد بگیریم به قطعه ای تهمت ناروا نزنیم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

چرا به کارت گرافیگ بدبخت تهمت ناروا میزنید1f610.png1f602.png

ایشون  اگه از رم لب مرز استفاده میکرد که کامپیوتر کلا لگ که نه ، رو فریز 22- بود .  آب نمیشد یخش

باد بگیریم به قطعه ای تهمت ناروا نزنیم

قبل پستت یکی اون پست من رو لایک کرده بود بعد که تو پست گذاشتی دید نه تهمت ناروا بوده لایکش رو پس گرفت ??

نمیدونستم گرافیک ها اینقدر طرفدار دارند وگرنه میرفتیم گرافیک میشدیم?

من همینجا بایت تهمت ناروا از Asus ROG Strix 1070 OC علی و تمام گرافیک های گذشته و آینده عذرخواهی میکنم ?

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

قبل پستت یکی اون پست من رو لایک کرده بود بعد که تو پست گذاشتی دید نه تهمت ناروا بوده لایکش رو پس گرفت 1f602.png1f602.png

نمیدونستم گرافیک ها اینقدر طرفدار دارند وگرنه میرفتیم گرافیک میشدیم1f600.png

من همینجا بایت تهمت ناروا از Asus ROG Strix 1070 OC علی و تمام گرافیک های گذشته و آینده عذرخواهی میکنم 1f604.png

الان هشتگ میزنم

نه_به_توهین_گرافیک :| 

لینک به دیدگاه

???

مرسی از همه دوستان ک کمک کردن از این دلشوره بیرون بیام.:x:x

تو نت هم سرچ زدم گفتن ک خیلی مسئله مهمی نیس.

الان گرافیک من در حالت بحرانی 16 گیگ رم داره!! فک نمیکردم ی روزی vram بیشتر از رم سیستمم بشه!!! بازی هست ک بیشتر از 8 گیگ v ram استفاده کنه رو 2k؟؟ بزنیم ببینیم رم بیشتر چ جوریهههه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

قبل پستت یکی اون پست من رو لایک کرده بود بعد که تو پست گذاشتی دید نه تهمت ناروا بوده لایکش رو پس گرفت 1f602.png1f602.png

نمیدونستم گرافیک ها اینقدر طرفدار دارند وگرنه میرفتیم گرافیک میشدیم1f600.png

اون من بودم?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

???

مرسی از همه دوستان ک کمک کردن از این دلشوره بیرون بیام.:x:x

تو نت هم سرچ زدم گفتن ک خیلی مسئله مهمی نیس.

الان گرافیک من در حالت بحرانی 16 گیگ رم داره!! فک نمیکردم ی روزی vram بیشتر از رم سیستمم بشه!!! بازی هست ک بیشتر از 8 گیگ v ram استفاده کنه رو 2k؟؟ بزنیم ببینیم رم بیشتر چ جوریهههه.

تو 1080 که نیس ولی 2کی رو نمیدونم. ولی اون روز ایمان خالقی یادم نیس کدوم بازیو استریم میکرد رو 4کی بود یا  2کی خلاصه 9 گیگ وی رم میخاست. چیز نشدنی نیس ماشالا روز به روز عطش بازیا برای رم و وی رم میره بالاتر. ولی در کل تا وقتی یو رم کم نیاد گرافیک به رم سیستم کاری نداره. اگه کم بیاره هم اولویت باز با سیستمه و هرمیزان رمی که خالی باشه رو میتونه استفاده کنه که تا جایی که بنده میدونم تاثیر انچنانی نخواهد داشت بازی باز هم لگ خواهد داشت. حالا دوستان جسارت نشه همتون اطلاعاتتون ماشالا بیشتر از بنده هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...