رفتن به مطلب

کارت Asus Strix 1070ti Advanced

Operator
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان

عزیزانی که دنبال کارت ماینی  هستن توی این تاپیک پیدا نمیکنن پس بهتره وقت گرانبهاشون رو اینجا تلف نکنن

یکعدد کارت 1070ti  موجود هست 

کارت صرفا جهت علاقه به سخت افزار  خریداری شده و بدلیل مشغله فقط باهاش چند ساعتی گیم سبک بازی شده 

بیشتر جنبه زیبایی داخل کیس داشته

هنوز برچسب بک پلیت روش هست  و فقط مقداری خاک روش نشسته

کارت کاملا سالم با گارانتی سازگار تا 7/2020  هست

قیمت روزش هم حدود 5500 هست 

عزیزانی که میتونن ارزونتر پیدا کنن لطف کنن  از همون ارزونتر بخرن

قیمت کارت بنده  3890 هست  که  با توجه به کارکرد و عرف 30 درصد کمتر از قیمت  روز بازار هست

طبق روال بقیه تاپیکهام اول واریز و سپس ارسال 

هزینه ارسال هم تمام و کمال به عهده خریدار محترم 

20190125_074614.thumb.jpg.cff6858f9fa2f42447dbb8cfe0caef86.jpg20190125_074619.thumb.jpg.d562499a21495b0f8c014329911d23da.jpg

20190125_084712.thumb.jpg.211c48c88d5fb0c8d1b202bea2e777d6.jpg

1548527630144402234665397203322.thumb.jpg.354a96ed12af84b8307a8072deb5cc49.jpg

20190125_084730.jpg

ویرایش شده توسط Operator
قراردادن عکس با نام کاربری
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Operator گفته است :

مشکل چیه؟

سلام کارت های ماین شده ریختن تو سر ملتی که همین ماین رها باعث و بانی گرانی بیش از حد قیمت کارت گرافیک ها بودن بودن حالام بازارچه رودست گرفتن.من خودم به خاطر نداری میخوام ماین شده بگیرم واسه استفاده شخصی. از اسم ماین حالم بد میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Operator گفته است :

مشکل چیه؟

وقتی 1080ti ماین شده رو میدن 5500 یا 1080 رو میدن 3300 متاسفانه بازار رو خراب میکنن و کسی نمیاد مثلا 1070ti رو بگیره مثلا 3800 ... بنظرم عجله برای فروش نداری فعلا کنسل کن تا بازار کمی متعادل تر شه اینم بگم که فعلا تو بازار گرافیک و پاور به دلیل حجوم فروش ماینر ها از عرف 30 درصد از قیمت نو رسیده به بالای 50 درصد 

در 2 ساعت قبل، Danial2020 گفته است :

سلام کارت های ماین شده ریختن تو سر ملتی که همین ماین رها باعث و بانی گرانی بیش از حد قیمت کارت گرافیک ها بودن بودن حالام بازارچه رودست گرفتن.من خودم به خاطر نداری میخوام ماین شده بگیرم واسه استفاده شخصی. از اسم ماین حالم بد میشه

بله کاملا درست گفتین و موافقم ... کلا تو یه زمانی تعادل بازار رو بردن به سمت گرونی ماینر های عزیز حالا هم بازار دست دو رو خراب کردن متاسفانه ....

ویرایش شده توسط Naser.Morsali
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازار شاید از لحاظ شما خراب باشه اما از لحاظ من خراب نیست

نه شما و نه خیلی از دوستان دیگه کارت با قیمت گزاف فعلی نخریدند و با همون قیمت های ارزون خریدند

لذا این قیمتی که دارن میدن ضرر که نمیکنند هیچ سود هم دارن میکنن فوقش شما میخاید سود خیلی بیشتری بکنید خوب نمیشه

و الا ما هم که وضعیت مالی خوبی نداریم مجبوریم کارت ماین شده به شرط سلامت و گارانتی دار بگیریم که همین باعث یه تعادل در بازار میشه

اینکه دوستمون میگه بالاخره تموم میشه

شما فکر میکنی تموم بشه ملت هجوم میارن کارت با قیمت گزاف و بالا میخرن ؟

خیر از این خبرا نیست من جیب و توانایی خودمو میبینم ، گرانی به غیر از کسادی چیز دیگه ای نداره

همه مجبور نیستند 5 میلیون بدن گرافیک بخرن اونی که به نون شب گیره اصلا قید سیستم رو میزنه

اما اگر من بتونم با 2 ت گرافیک بگیرم هیچ وقت نمیام با 5 ت بگیرم و اگر گرافیک 2 ت نبود اصلا نمیخرم و میرم به اندازه همین 2 ت هزینه میکنم

لذا باید خوشحال هم باشیم که تو این بازار میشه یه گرافیک و سی پی یو ارزون قیمت خرید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، SMN گفته است :

دوست عزیز بازار شاید از لحاظ شما خراب باشه اما از لحاظ من خراب نیست

نه شما و نه خیلی از دوستان دیگه کارت با قیمت گزاف فعلی نخریدند و با همون قیمت های ارزون خریدند

لذا این قیمتی که دارن میدن ضرر که نمیکنند هیچ سود هم دارن میکنن فوقش شما میخاید سود خیلی بیشتری بکنید خوب نمیشه

و الا ما هم که وضعیت مالی خوبی نداریم مجبوریم کارت ماین شده به شرط سلامت و گارانتی دار بگیریم که همین باعث یه تعادل در بازار میشه

اینکه دوستمون میگه بالاخره تموم میشه

شما فکر میکنی تموم بشه ملت هجوم میارن کارت با قیمت گزاف و بالا میخرن ؟

خیر از این خبرا نیست من جیب و توانایی خودمو میبینم ، گرانی به غیر از کسادی چیز دیگه ای نداره

همه مجبور نیستند 5 میلیون بدن گرافیک بخرن اونی که به نون شب گیره اصلا قید سیستم رو میزنه

اما اگر من بتونم با 2 ت گرافیک بگیرم هیچ وقت نمیام با 5 ت بگیرم و اگر گرافیک 2 ت نبود اصلا نمیخرم و میرم به اندازه همین 2 ت هزینه میکنم

لذا باید خوشحال هم باشیم که تو این بازار میشه یه گرافیک و سی پی یو ارزون قیمت خرید.

دوست عزیز

این که قیمت ها ارزون هستن  قطعا همه استقبال میکنن نفر اول خوده بنده از یکی از دوستان 2 تا 1080 ماین خریدم البته نه برای شخص خودم برای شرکت (طراحی معماری + انیمیشن) اینی که گفتم بازار خرابه به دلیل حجوم ماین ها برای خرید ریگ و گرافیک که کلا بازار های رو خراب کردن و باعث افزایش چشم گیر قیمت گرافیک ها شدن  و الان با حجومشون برای فروش تعادل رو ریختن بهم.... شاید از روزه اول این حجوم خریدشون نبود گرون نمیشد که الان با حجوم فروش بخواد ارزون شه در اصل ما چیزی رو ارزون نمیخریو به قیمت میخریم چون قیمتش این نبوده اگر پدیده ماین نبود ...! 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

دوست عزیز

این که قیمت ها ارزون هستن  قطعا همه استقبال میکنن نفر اول خوده بنده از یکی از دوستان 2 تا 1080 ماین خریدم البته نه برای شخص خودم برای شرکت (طراحی معماری + انیمیشن) اینی که گفتم بازار خرابه به دلیل حجوم ماین ها برای خرید ریگ و گرافیک که کلا بازار های رو خراب کردن و باعث افزایش چشم گیر قیمت گرافیک ها شدن  و الان با حجومشون برای فروش تعادل رو ریختن بهم.... شاید از روزه اول این حجوم خریدشون نبود گرون نمیشد که الان با حجوم فروش بخواد ارزون شه در اصل ما چیزی رو ارزون نمیخریو به قیمت میخریم چون قیمتش این نبوده اگر پدیده ماین نبود ...! 

ولی ما گرون خریدیم و مجبوریم ارزون بفروشیم

لینک به دیدگاه

کارت خریداری و مبلغ مورد توافق واریز شد منتظر ارسال.ممنون از جناب سرتیپ پور

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

کارت خریداری و مبلغ مورد توافق واریز شد منتظر ارسال.ممنون از جناب سرتیپ پور

تایید میشه

کارت براشون ارسال شد

مبارکشون باشه

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

کارت امروز به دستم رسید ممنون از جناب سرتیپ پور.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...