رفتن به مطلب

چطور دیتای save رو از bluestack به موبایل انتقال بدیم؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، همونطور که از عنوان پیداست میخوام سیو های یک بازی رو از bluestack به موبایل انتقال بدم، چطور باید اینکار رو کنم ؟ اصلا امکان پذیره ؟ 

لینک به دیدگاه

درود

شما با جیمیل و لینک اکانت بازیتون به جیمیلتون میتونید راحت اینکارو کنید .

مثل خودم که هنوز اکانت بازی 6سال پیشم که در ابتدا روی بلواستکس ریخته بودم رو رو گوشیم ریختم و گه گاهی بازی میکنم

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

شما با جیمیل و لینک اکانت بازیتون به جیمیلتون میتونید راحت اینکارو کنید .

مثل خودم که هنوز اکانت بازی 6سال پیشم که در ابتدا روی بلواستکس ریخته بودم رو رو گوشیم ریختم و گه گاهی بازی میکنم

متوجه نشدم ! هم روی موبایل و هم روی blue stack الان یک اکانت هست ولی sync نمیکنه هیچی رو.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

شما دو راه برای اینکارداری.

1. استفاده از اکانت Gmail

2. استفاده از اکانت Facebook

زمانی که نرم افزار bluestack رو نصب میکنی ازت یه آدرس gmail میخاد .اون رو وارد کن .

در مرحله بعدی زمانی که وارد گیم شدی اگر از اکانت خواست میتونی Gmail یا Facebook بدی.

در آخر روی گوشیت هم باید همین اکانت ها رو ست کنی.

سوال داشتی باز بپرس

😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گوگل پلی گیم و سرویس هر دو باید آپدیت باشن و ورژن خودشون بعد جیمیل بده ، انتقال بده خودم 2 سال پیش با بلو استک رویال میزدم و خواهر زادم تو گوشیش با اکانتم بازی میکرد و بالعکس 

لینک به دیدگاه

دوستان موفق شدم، بازی مورد نظر قابلیت sync نداشت اما خودش یک گزینه داشت به اسم transfer data که کل اکانت بازی  رو منتقل میکرد به یک دستگاه دیگه، که البته باعث میشد روی دستگاه قبلی دیگه نشه بازی کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...