رفتن به مطلب

تیرز و گیم پلی منتشر شده از پابجی لایت کامپیوتر + نحوه دانلود و...

MiladZQ
 اشتراک گذاری

پابجی کامپیوتر لایت  

36 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از این خبر خوشنود شدید؟

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

در عوض نسخه PCبا کاهش پینگ میری 20درصد پکت لاست میگیری منکه کلا پشیمون شدم از اونور چهار نفر دیگه میگن پاب جی تو ایران مشکل نداره می خوام بزنم مغزشون رو خورد کنم !

ADSL شاتل

TD LTE IRANCELL

مودم 4Gهمراه اول

بعد میگن بازیش مشکل نداره !باید 10بار تلاش کنی تا تایم اوت نده بره تو بازی

برا من تو های وب شرایط خوب نبود ولی از وقتی اومدم شاتل اوضاع خیلی بهتر شده. پکت لاست خیلی کم شده بدون کاهش پینگ و این چیزا بازی میکنم پینگ بین 100 تا 120

البته بگم شاتلم با این گرون کردن ر...د تو اوضاع.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

هنوز نسخه بتاست؟ یا کاملش اومده؟ 

سلام هنوز بتا هست . ولی اوضاعش خیلی بهتر شده و رونتر 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajjadgm گفته است :

سلام 

با adsl مخابرات

روی خود مودم دی ان اس تنظیم کنی خیلی بهتر می شه .

مثلا شکن

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام هنوز بتا هست . ولی اوضاعش خیلی بهتر شده و رونتر 

ممنون عزیز🌷

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

روی خود مودم دی ان اس تنظیم کنی خیلی بهتر می شه .

مثلا شکن

ممنون من حالت عادی شکن استفاده میکنم  ولی روی شکن معمولا voice بسته هست و صدا هم تیمی ها نمیاد واسه همین دنبال dns بهتر هستم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajjadgm گفته است :

ممنون من حالت عادی شکن استفاده میکنم  ولی روی شکن معمولا voice بسته هست و صدا هم تیمی ها نمیاد واسه همین دنبال dns بهتر هستم

نگو که داغ دلم تازه شود . دارو دسته ما هم سوژه ان کلا .

البته یه جورایی بدون صدا دیگران هم بهتره ، قفل می کنه آدم رو بازی ، حواسشم با صحبت پرت نمی سه

لینک به دیدگاه

سلام پابجی لایت از دیروز صبح برای ترکیه اومده دوستان میتونند بازی کنند فقط شبکه شخصی انتقال داده ترکیه لازم هست پینگشم مثل سرور اروپا هست اولش بات داشت ولی الان گویا دیگه بات نداره

لینک به دیدگاه

همون PUBGاستیم رو بازی کنید این دیگه چه کاریه😂

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، sajjadgm گفته است :

سلام پابجی لایت از دیروز صبح برای ترکیه اومده دوستان میتونند بازی کنند فقط شبکه شخصی انتقال داده ترکیه لازم هست پینگشم مثل سرور اروپا هست اولش بات داشت ولی الان گویا دیگه بات نداره

یه سرور جدید نوشته بود به اسم middle East چلی خب پبنگ اروپا برا من زده بود ۱۳۹ ، این ۲۲۰ بچد ، بغز اروپا برام بهتر بود . جدیدا هم دی ان اس با ایرانسل نمی خواد ، ولی ، برا ورود به زمین مسابقه بهتره دی ان اس هم فعال باشه ، یک دستر و رونتر هست

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همون PUBGاستیم رو بازی کنید این دیگه چه کاریه1f602.png

گرونه حاجی ، بعدش موس و کیبورد یه دنبای دیگست ، منم تنبل فقط دسته . البته منظر بودن پلستشین بیاد بگیرم همین حدود ۱۵۰ ، قیمت ها رفت بالا حدود ۴۵۰ به اونور عست ، تازه پلاس هم می خواد ، پلاس هکی هم حدود ۲۰ تومن فکر کنم ، کلا بی خیال شدم .

این کالاف موبایل مثل چی از رو پابجی رد می سه ، فقط کیفیت سرورش بره بالا ، از بتا بیاد بیرون . البته پابجی هم بتاست

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

گرونه حاجی ، بعدش موس و کیبورد یه دنبای دیگست ، منم تنبل فقط دسته . البته منظر بودن پلستشین بیاد بگیرم همین حدود ۱۵۰ ، قیمت ها رفت بالا حدود ۴۵۰ به اونور عست ، تازه پلاس هم می خواد ، پلاس هکی هم حدود ۲۰ تومن فکر کنم ، کلا بی خیال شدم .

این کالاف موبایل مثل چی از رو پابجی رد می سه ، فقط کیفیت سرورش بره بالا ، از بتا بیاد بیرون . البته پابجی هم بتاست

آها،خب من بازی رو زمانی که early access بود با زیر 30هزار پلیر خریدم 15 دلار ، فکر کنم  شد 65 تومن یا یه همچین چیزی ، چون درست یادم نیست

در 37 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

یه سرور جدید نوشته بود به اسم middle East چلی خب پبنگ اروپا برا من زده بود ۱۳۹ ، این ۲۲۰ بچد ، بغز اروپا برام بهتر بود . جدیدا هم دی ان اس با ایرانسل نمی خواد ، ولی ، برا ورود به زمین مسابقه بهتره دی ان اس هم فعال باشه ، یک دستر و رونتر هست

کدوم DNSرو میزنی؟من بدون DNSمیرم الان دیگه چند روزیه تو استیم مشکل نداره

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

آها،خب من بازی رو زمانی که early access بود با زیر 30هزار پلیر خریدم 15 دلار ، فکر کنم  شد 65 تومن یا یه همچین چیزی ، چون درست یادم نیست

پس کلی مشکل dns حل شده .یه آپدیت 200 مگی اومد ، ظاهرن حل شده

من شکن رو رو مودم تنظیم کردم ، رو گوشی هم همین هست .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

پابجی لایت کامپیوتر با پابجی موبایل فرق داره منظور من پابجی لایته!

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همون PUBGاستیم رو بازی کنید این دیگه چه کاریه1f602.png

سیستمشو داشتم منم پابجی استیم رو بازی میکردم

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ایشون پابجی موبایل رو میگن نه پابجی استیم =))

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

پس کلی مشکل dns حل شده .یه آپدیت 200 مگی اومد ، ظاهرن حل شده

من شکن رو رو مودم تنظیم کردم ، رو گوشی هم همین هست .

ایشون پابجی استیم رو میگه نه موبایل =))

کلا پابجی موبایل و استیم و لایت رو قاطی کردید xD

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

دو کشور ترکیه و برزیل هم اضافه شدند، چندتا سوال داشتم.

1. فرق این نسخه با نسخه اصلی چیه؟ چیزی که خودم تست کردم و تو یوتیوب دیدم pubg lite گرافیک پایینتر و وسایل کمتری داره اگر به غیر از این دو مورد موارد دیگری هست ممنون میشم عنوان کنید.

2. پینگ پابجی ارجینال تو چه محدوده ای است؟ نیاز به شکن داره تو ایران یا نه؟ پینگ پابجی لایت با دو شبکه شخصی انتقال داده که تست کردم به این صورت است اولی پینگ تو بازه ی 350 تا 400 گاهی هم تا 1600 بدون پاکت لاس همراه لگ و ....😡 دومی پینگ 200 تا 300 دقیق بالاتر از 300 ندیدم بدون درد و خونریزی و لگ اما پاکت لاس گاهی 3 درصد تا 50 درصد.

adsl shatel FairSilver 8192

به نظر شما با دومی به بازی ادامه بدم یا اقدام به تهیه نسخه اصلی کنم ( اگر پینگش پایینتر باشه!) کدام یک رو پیشنهاد میدید؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، arminas گفته است :

سلام

دو کشور ترکیه و برزیل هم اضافه شدند، چندتا سوال داشتم.

1. فرق این نسخه با نسخه اصلی چیه؟ چیزی که خودم تست کردم و تو یوتیوب دیدم pubg lite گرافیک پایینتر و وسایل کمتری داره اگر به غیر از این دو مورد موارد دیگری هست ممنون میشم عنوان کنید.

2. پینگ پابجی ارجینال تو چه محدوده ای است؟ نیاز به شکن داره تو ایران یا نه؟ پینگ پابجی لایت با دو شبکه شخصی انتقال داده که تست کردم به این صورت است اولی پینگ تو بازه ی 350 تا 400 گاهی هم تا 1600 بدون پاکت لاس همراه لگ و ....1f621.png دومی پینگ 200 تا 300 دقیق بالاتر از 300 ندیدم بدون درد و خونریزی و لگ اما پاکت لاس گاهی 3 درصد تا 50 درصد.

adsl shatel FairSilver 8192

به نظر شما با دومی به بازی ادامه بدم یا اقدام به تهیه نسخه اصلی کنم ( اگر پینگش پایینتر باشه!) کدام یک رو پیشنهاد میدید؟

ممنون

درود

1. به گمونم تفاوتش همین باشه. اگه چیز دیگه ای بود دوستان اطلاع میدن.

2. قطعا پابجی اورجینال پینگ بهتری داره، بله می تونید تغییر DNS بدید. (یا قــــــ.ند شکن بذارید که من تغییر dns رو پیشنهاد میدم

اگه من بودم و بودجه کافی در اختیارم بود، قطغا نسخه اصلی را تهیه می کردم.

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

این ارزو رو بگور ببریم یه سرور قانونی اون شرکت بازیساز رو بزنن تو ایران مثل آدم با پینگ ۶۰بازی کنیم،فقط کانتر میشه بازی کرد اونم پره چیتر فلان فلان شده،سرورم دست یه ادم بلا نسبت فلان فلان شده دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...