رفتن به مطلب

نمایشگرگیمینگ فوق عریض ASUS ROG Strix XG49VQ HDR مخصوص بازیبازان حرفه ای!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

1d830202a612fc1341da5fdc4b7b003f.jpg

کمپانی ASUS امروز یک نمایشگرگیمینگ فوق عریض 49 اینچی به نام ROG Strix XG49VQ را معرفی کرد که از یک پنل منحنی و نسبت ابعاد تصویر 32 به 9 بهره میبرد.پنل فوق العاده عریض این نمایشگر به گونه ایست که گویی دو نمایشگربا ابعاد تصویر 16 به 9 در کنار یکدیگر قرار گرفته است.دقت تصویر این نمایشگر 3840x1080 پیکسل بوده و زاویه انحنای پنل نیز 1800R است.این نمایشگر از دو ویژگی جالب توجه پشتیبانی از استاندارد VESA DisplayHDR 400  و فناوری AMD FreeSync HDR بهره مند شده است.از دیگر مشخصات بارز این نمایشگر غول پیکر میتوان به مواردی همچون نرخ نوسازی 144 هرتزی ، زوایای دید 178 درجه ای ، پنل VA ، زمان پاسخدهی 4 میلی ثانیه ای ،و حداکثر شدت روشنایی 450 کاندلا بر مترمربع ، اشاره کرد.

6a183827135cbda28456f63199e5a2df.jpg

ورودیهای تصویر نیز شامل پورت های DisplayPort 1.2a وHDMI 2.0 میشوند.لازم به ذکر است که این نمایشگر از تمامی امکانات ویژه گیمینگ ASUS به نام ASUS GameFirst OSD برخوردار است. دو بلندگوری 5 وات استریو و دو پورت USB 2.0 به عنوان هاب برای این نمایشگر در نظر گرفته شده است.قیمت و زمان عرضه این نمایشگر هنوز مشخص نیست.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

ب نظرم زیادیه دیگه.

من 2 ساله 21.9 دارم بعضی وقتا فک میکنم کاش همون 16.9 میخریدم. 32.9 دیگه خیلییییییه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...