رفتن به مطلب

فیلم چی ببینم؟

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

انیمه می بینی ؟

یه سینمایی و یه سریالی پیشنهاد می کنم .

سینمایی :

Kokoro ga Sakebitagatterunda 2015

سریالی :

Boku dake ga Inai Machi

@Ruby

.

انیمه درسبک overlord چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

death note /Tokyo Ghoul //attack on titan /one punch man / dragon ball

حتما اول  death note 2006  که 37 قسمت داره ببین . دوبلش هم هست// ورژن نتفلیکس  که سینمایی ساختن رو نبین که بزرگترین اشتباه ممکنه 

ویرایش شده توسط orient96
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

سلام

اگر منظورتون رفتن به دنیای بازی هستش :

1. Log Horizon که دارای 2 فصله و نیمه تموم باقی می مونه اما کیفیت ساخت خوبی داره و داستانش منطقی تر از اور لورد هستش .

2. Sword Art Online که دارای چد فصل و آخرین فصلش به اسم Sword Art Online – Alicization در حال پخش هستش . حتما از فصل 1 شروع کنید تا داستان باقی فصل ها رو متوجه بشید .

3. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! دارای 2 فصله و انگار دارن ادامه این انیمه رو میسازن . طنز بسیار جالبی داره .

4. Accel World که شباهت هایی به SAO داره . 1 فصله و به نظر نمیرسه ادامه داشته باشه .

اگر منظورتون رفتن به یه دنیای موازی هستش :

1. ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu که دارای یک فصله و بسیار دیدنه . قرار یه انیمه مشترک بین این انیمه و اور لورد ساخته بشه ( کاراکترهر دو انیمه حضور داشته باشن ) احتمالا بعد از اون ادامه این انیمه ساخته میشه .

2. Youjo Senki دارای 1 فصله و احتمالا ادامه پیدا می کنه .

3. Zero no Tsukaima که یکی از خنده دار ترین انیمه ها هستش . این انیمه دارای چند فصله و داستانش کامل شده .

اگر منظورتون اینه که به بازی مربوط باشه یا صرفا محیطی مثل بازی داشته باشه .

1. Btooom دارای 1 فصل هستش و ساخت فصل دوم هنوز دقیقا مشخص نشده .

2. New Game که هیچ ربطی از نظر داستانی به اور لورد نداره و یه انیمه دخترانه در مورد ساخت بازی هستش . این انیمه 2 فصله .

3. Claymore یک فصله و ته انیمه با مانگای اصلی تفاوته . با الهام از این انیمه بازیهای بزرگی مثل دارک سولز ساخته شده . با این حال ربط چندانی به اور لورد نداره .

4. Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka دارای 2 فصل هستش که درواقع فصل 2 همون فصل 1 از نگاه یکی دیگه از شخصیتهای داستانه .

5. Gamers که مثل انیمه New Game هیچ ربطی از نظر داستانی به اور لورد نداره .

6. No Game No Life که دارای 1 فصله و 1 سینمایی هستش . می تونستم این انیمه رو توی دوتا لیست بالا هم قرار بدم . مخصوصا لیست رفتن به دنیای موازی اما به بازی مربوط میشه پس اینجا آوردمش .

فعلا اینها به ذهنم رسید .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

1. Log Horizon که دارای 2 فصله و نیمه تموم باقی می مونه اما کیفیت ساخت خوبی داره و داستانش منطقی تر از اور لورد هستش .

2. Sword Art Online که دارای چد فصل و آخرین فصلش به اسم Sword Art Online – Alicization در حال پخش هستش . حتما از فصل 1 شروع کنید تا داستان باقی فصل ها رو متوجه بشید .

3. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! دارای 2 فصله و انگار دارن ادامه این انیمه رو میسازن . طنز بسیار جالبی داره .

4. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu دارای 1 فصله و کمدی هستش . داستان به جای خوبی میرسه .

5. Accel World که شباهت هایی به SAO داره . 1 فصله و به نظر نمیرسه ادامه داشته باشه .

1. ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu که دارای یک فصله و بسیار دیدنه . قرار یه انیمه مشترک بین این انیمه و اور لورد ساخته بشه ( کاراکترهر دو انیمه حضور داشته باشن ) احتمالا بعد از اون ادامه این انیمه ساخته میشه .

3. Zero no Tsukaima که یکی از خنده دار ترین انیمه ها هستش . این انیمه دارای چند فصله و داستانش کامل شده .

2. New Game که هیچ ربطی از نظر داستانی به اور لورد نداره و یه انیمه دخترانه در مورد ساخت بازی هستش . این انیمه 2 فصله .

3. Claymore یک فصله و ته انیمه با مانگای اصلی تفاوته . با الهام از این انیمه بازیهای بزرگی مثل دارک سولز ساخته شده . با این حال ربط چندانی به اور لورد نداره .

4. Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka دارای 2 فصل هستش که درواقع فصل 2 همون فصل 1 از نگاه یکی دیگه از شخصیتهای داستانه .

6. No Game No Life که دارای 1 فصله و 1 سینمایی هستش . می تونستم این انیمه رو توی دوتا لیست بالا هم قرار بدم . مخصوصا لیست رفتن به دنیای موازی اما به بازی مربوط میشه پس اینجا آوردمش .

موفق باشید .

عزیز بزار انیمه های بیسیک و پایه رو ببینه(نه اینکه ساده باشن منظورم اینه که هر کسی باید ببینه این هارو {gateway drug } )بعد بکشیمش تو مانگا ها و انیمه های سنگین

ویرایش شده توسط orient96
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، orient96 گفته است :

عزیز بزار انیمه های بیسیک و پایه رو ببینه(نه اینکه ساده باشن منظورم اینه که هر کسی باید ببینه این هارو {gateway drug } )بعد بکشیمش تو مانگا ها و انیمه های سنگین

ایشون اولین بارشون نیست که دارن انیمه می بینن . از سوالشون برمیاد که قبلا اورلورد رو تموم کردن . پس من صرفا بر اساس سوالشون انیمه های مشابه رو پیشنهاد دادم . البته شاید حق با شما باشه و فعلا دیدن انیمه های مثل اتک و دث نوت بهتر باشه .

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

ایشون اولین بارشون نیست که دارن انیمه می بینن . از سوالشون برمیاد که قبلا اورلورد رو تموم کردن . پس من صرفا بر اساس سوالشون انیمه های مشابه رو پیشنهاد دادم . البته شاید حق با شما باشه و فعلا دیدن انیمه های مثل اتک و دث نوت بهتر باشه .

ولی دمت گرم کارهای که سفارش دادی حرف ندارن  

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، orient96 گفته است :

ولی دمت گرم کارهای که سفارش دادی حرف ندارن  

خواهش می کنم .

شما مدام انیمه می بینید ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

خواهش می کنم .

شما مدام انیمه می بینید ؟

من کارهایی که میگن باید دید  و کارهایی که پیشنهاد میشه رو میبینم ولی وجدانا هیچوقت نتونستم به زبان ژاپنی عادت کنم با ساب انگلیسی هم که میبینم بازم اذیت میکنه .کلا زبان پیچیده و سختیه 

ویرایش شده توسط orient96
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، orient96 گفته است :

death note /Tokyo Ghoul //attack on titan /one punch man / dragon ball

حتما اول  death note 2006  که 37 قسمت داره ببین . دوبلش هم هست// ورژن نتفلیکس  که سینمایی ساختن رو نبین که بزرگترین اشتباه ممکنه 

در 12 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

4. Accel World که شباهت هایی به SAO داره . 1 فصله و به نظر نمیرسه ادامه داشته باشه .

موفق باشید .

تشکر از معرفی جامع تون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

تشکر از معرفی جامع تون

خواهش می کنم .

لینک به دیدگاه

بهترین فیلمهایی که تا الان دیدم و ارزش چند بار دیدن رو داره

1 . interstellar

2 . looper

3. great gatsby

4 . wolf of wall street 

5 . سری دزدان دریایی کاراییب فقط شماره های 1 تا 3

6. سری بتمن

7. bad boys 1 & 2

و فیلمهایی که الان حضور ذهن ندارم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

بهترین فیلمهایی که تا الان دیدم و ارزش چند بار دیدن رو داره

interstellar

قسمت دومش اومده؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

انیمه می بینی ؟

یه سینمایی و یه سریالی پیشنهاد می کنم .

سینمایی :

Kokoro ga Sakebitagatterunda 2015

سریالی :

Boku dake ga Inai Machi

@Ruby

.

امروز نشستم erase و دیدم و واقعا قشنگ بود!

فقط کاش تهش یه جور دیگه تموم میشد!

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، amirmasoud گفته است :

امروز نشستم erase و دیدم و واقعا قشنگ بود!

فقط کاش تهش یه جور دیگه تموم میشد!

انیمه ERASED یکی از کارهای مورد علاقه منه . پایان انیمه هم به نظر من منطقی بود ( رابطه Kayo Hinazuki و Satoru Fujinuma منظورمه ) . صداگذاری نسخه ژاپنی هم بسیار خوب کار شده بود مخصوصا شخصیت هینازاکی که خانوم Aoi Yuuki انجامش داده بودن و کارشون بسیار عالی بود .

انیمه های زیر به این انیمه شباهت هایی دارن :

ReLIFE

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Orange

و البته انیمه Steins;Gate که بنده هنوز کامل ندیدمش .

اون سینمایی رو هم ببینید آهنگ آخرش بسیار عالیه .

watashi no koe sayonara ano yama no saki no
fukaku nemuru mizu umi ni itteshimatta

hito no kokoro kizutsukerukanashii kotoba wo
kuchi ni shitakunai to naki itteshimatta

ohayou konnichiwa gokigen wa ikaga
arifureta yaritori ga ima wa koishii

watashi no koe kieta koto minna yorokonda
minna watashi no kotoba wo kiratteru kara

ooi ooi to naki nagara satte itta koe
nokosareta watashi wa mou naku koto dekizu

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 8 بهمن 1397 در 19:08، Rorschach گفته است :

دوستان یه سوال از کسایی که فیلم shutter island رو دیدن داستان واقعی این فیلم چی هست؟

چه کسی راستگو و هست و چه کسی دروغ میگه؟

لطفا با دلیل منطقی جواب بدید خیل ذهنم درگیرشه

لینک به دیدگاه

چند تا فیلم همین الان اومد تو ذهنم 

سری evil dead و همچنین سریالش

سری پلیس بورلی هیلز

برای هیجان انگیز هم pans labyrinth

اگه از ژانر رزمی و خون و خونریزی خوشتون میاد

Raid,raid2,ninja assassin

سری undisputed,ninja2009

و ninja shadow of a tear 2013

از فیلم های جدید بشخصه خوشم نمیاد،قدیمیا خیلی بهتر بودن

مهم:فیلم mortal kombat 1995 یعنی نسخه اولشو اگه ندیدید حتما ببینید،طلایه طلا😁

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دوستان یه سوال از کسایی که فیلم shutter island رو دیدن داستان واقعی این فیلم چی هست؟

چه کسی راستگو و هست و چه کسی دروغ میگه؟

لطفا با دلیل منطقی جواب بدید خیل ذهنم درگیرشه

این فیلم خیلی پیچیدست و نمیشه اینجا خیلی درموردش بحث کرد(مخصوصا صحنه اخر فیلم) ولی این مقاله فکر کنم جواب شما رو داشته باشه:

https://www.zoomg.ir/2015/8/2/48491/shutter-island-story-analysis/

لینک به دیدگاه

در در 8 بهمن 1397 در 18:45، Alirezatha گفته است :

راستش وقتی سراغ اون لیست رفتم و فیلم رنک 1 رو یعنی رستگاری در شاوشینگ دیدم ازش نا امید شدم چون وقتی دیدم رنک 1 اون لیست از خیلی از فیلم هایی که قبلا دیدم ضعیف تر هست وای به حال ادامه لیست

داداش شاوشینگ ضعیفه؟😕
جزو بهترین فیلماییه که دیدم
داستانش واقعا فوق العادستا
داستانش مث قسمت نقاش آبی سریال جدید نتفیلیکسه

ویرایش شده توسط H.Salimi96
لینک به دیدگاه

در در 8 بهمن 1397 در 23:35، big VULTURE گفته است :

سلام

موفق باشید .

ماشالا ذهن😁
داداش انیمه سریالی در حد attack on titans معرفی میکنی ؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

ماشالا ذهن1f601.png
داداش انیمه سریالی در حد attack on titans معرفی میکنی ؟

سلام

از چه جهت شبیه اتک باشه ؟

اگر از نظر داستان پردازی میخوای توی همون انیمه هایی که معرفی کردم Sword Art Online و ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu و Boku dake ga Inai Machi و Claymore  داستان پردازی خوبی دارن .

انیمه های Boku no Hero Academia و Fullmetal Alchemist: Brotherhood و Ookami to Koushinryou و Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e هم داستان پردازی روان و خوبی دارن .

اگر از جهت دیگه ای منظورته بهتر توضیح بده تا بتونم راهنماییت کنم .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

از چه جهت شبیه اتک باشه ؟

اگر از نظر داستان پردازی میخوای توی همون انیمه هایی که معرفی کردم Sword Art Online و ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu و Boku dake ga Inai Machi و Claymore  داستان پردازی خوبی دارن .

انیمه های Boku no Hero Academia و Fullmetal Alchemist: Brotherhood و Ookami to Koushinryou و Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e هم داستان پردازی روان و خوبی دارن .

اگر از جهت دیگه ای منظورته بهتر توضیح بده تا بتونم راهنماییت کنم .

بیشتر داستانش منظورم بود و کیفیت انیمه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

بیشتر داستانش منظورم بود و کیفیت انیمه

از نظر کیفیت همه انیمه هایی که معرفی کردم در حد اتک هستن .

از نظر محتوای داستان توی انیمه هایی که معرفی کردم Claymore و ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu شباهت بیشتری با اتک دارن و بعد از این دوتا  Fullmetal Alchemist: Brotherhood  و Sword Art Online از نظر داستان کمی شبیه اتک هستش .

اما در مجموع انیمه هایی مثل Elfen Lied و Tokyo Ghoul و Hellsing Ultimate و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu به انیمه اتک شباهت دارن . توی این انیمه ها پر از خون و خونریزی هستش .

البته سبک اتک سبک مورد علاقه بنده نیستش و کمتر توی این سبک انیمه می بینم پس راهنمایی های بنده دقیق نیستش .

دوست خوبم @Ruby رو تگ می کنم تا شما رو راهنمایی کنن .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

از نظر کیفیت همه انیمه هایی که معرفی کردم در حد اتک هستن .

از نظر محتوای داستان توی انیمه هایی که معرفی کردم Claymore و ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu شباهت بیشتری با اتک دارن و بعد از این دوتا  Fullmetal Alchemist: Brotherhood  و Sword Art Online از نظر داستان کمی شبیه اتک هستش .

اما در مجموع انیمه هایی مثل Elfen Lied و Tokyo Ghoul و Hellsing Ultimate و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu به انیمه اتک شباهت دارن . توی این انیمه ها پر از خون و خونریزی هستش .

البته سبک اتک سبک مورد علاقه بنده نیستش و کمتر توی این سبک انیمه می بینم پس راهنمایی های بنده دقیق نیستش .

دوست خوبم @Ruby رو تگ می کنم تا شما رو راهنمایی کنن .

خیلی ممنون
منم برعکس خیلی این سریالو دوس دارم😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...