رفتن به مطلب

کار نکردن FREESYNC

Peacekeeper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان من امروز یه کابل displayport خریدم واسه اینکه بتونم از قابلیت FREESYNC استفاده کنم ولی مشکلی که دارم FREESYNC اصلا کار نمیکنه! فعاله ولی انگار هیچ چیزی تغییر نکرده! همون screen tearing رو همیشه دارم و اصلا رفع نمیشه!

چگونه درست ;کنم؟

ویرایش شده توسط REZAALIFAR
لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

مانیتور رو تازه گرفتین؟ درایور ها مشکلی ندارن؟ از اول اینطور بوده یا تازه این اتفاق افتاده

از ما نشنیده بگیر ولی مدیرعامل انویدیا دو هفته پیش اعلام کرد فری سینک یه جوکه ک کار هم نمیکنه و تو ۸۵ درصد مانیتور های فری سینکی ک تست زدن این قابلیت کار نمیکرده

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

سلام دوست گرامی

مانیتور رو تازه گرفتین؟ درایور ها مشکلی ندارن؟ از اول اینطور بوده یا تازه این اتفاق افتاده

از ما نشنیده بگیر ولی مدیرعامل انویدیا دو هفته پیش اعلام کرد فری سینک یه جوکه ک کار هم نمیکنه و تو ۸۵ درصد مانیتور های فری سینکی ک تست زدن این قابلیت کار نمیکرده

چه درایوری؟ نه تازه نگرفتم حدود 7 ماهی میشه. من تازه هنوز امتحان میکنم قبل از این گرافیک انویدیا داشتم. با خود برنامه amd freesync امتحان کردم اونجا freesync کار میکرد ولی وقتی کیم میزنم کار نمیکنه..

لینک به دیدگاه

شاید مشکل درایور باشه تو بازی بخصوصی که از این جور مشکلات زیاد هست. ترجها درایور های ورژن دیگه رو هم امتحان کنید با بازی های مختلف یا بنچمارک های مختلف

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

داداش یه آموزش براش تو فروم گزاشتم سرچ کن میاره
باید حتما تو رنج فریس سینک باشه فریمت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...