رفتن به مطلب

شاهکار برادر کوچکم در کلاهبرداری

rahyarpaul
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوست عزیز

منم میخواستم بگم که مستقیم نه نگید  که دیدم دوستان گفتن 

ولی خوب چیزی که الان از دست داده موجب میشه که در آینده چیزهای خیلی بزرگتر از اینو از دست نده .

سرزنشش زیاد نکنید . خودش درسش رو گرفته . هیچی مثل سرزنش و سرکوفت زدن یه نو جوان یا یه نوجوان تازه  پا گذاشته به جوانی رو نابود نمیکنه .

یه چیزی هست بگم شاید بخندید ولی خوب مطمئن باشید روزی میرسه که هیچی نمیشه خرید از تکنولوژی نه گوشی ای نه کامپیوتری . چیزی که الان رو دارید سفت بچسبید یا اگر خریدی دارید و میتونید انجام بدید (ارتقایی چیزی) انجام بدید که پس فردا لنگ گوشی و کامپیوتر نمونید .

من اولین سیستمی که بستم 14 سالم بود ‌. خانواده ام با اینکه وضع خوبی نداشتند و متوسط بودن به من اطمینان کردند و گذاشتن ببندم خودم بدون کمک کسی. 

در کار ها تون بیشتر  مشارکتش بدید . سرش رو با درس خودش  و حرفه ای که میتونید بهش یاد بدید پر کنید . نوجوان بی کار بمونه مسیرش عوض میشه و ممکنه دچار آسیب های اجتماعی بشه . چیزی که الان به وفور میدا میشه و کمتر نوجوانی رو میشه پیدا کرد که دچار آسیب های اجتماعی نشده باشه . 

در ضمن الان بزرگترین کمکی که میتونید بهش بکنید اینه که کاری را   که بیشترین علاقه رو بهش داره کمک کنید پیداش کنه اگر اشتباه نکرده باشم نزدیک انتخاب رشته هم هستش .

خدا برادرتون آقا ابوالفضل و تمام نوجوانها رو حفظ کنه 

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

البته هنوز تموم نشده و گوشی رو نگرفتم ولی تموم شده تقریبا

1.دیروز هم دیدم یکی از کاربرا ،مثل من برادرش مورد کلاهبرداری واقع شده،برادرهاتون که ساده هستند رو تو این گرگ بازار نفرستید. ممکنه حتی خطر جانی داشته باشه

2.تا زمانی که پول رو دریافت نکردید ابدا و ابدا گوشی رو رجیستری نکنید که همین به کمکم رسید

3.تمام تماسها رو ضبط کنید

احتمالا گرفتن گوشی تا اواخر امسال عقب بیوفته.

خوشحالم و امیدوارم که خیلی زود حل بشه مسئله

لینک به دیدگاه

نمیخوام جو و خراب کنما! من تو لیون بیشتر میخونم پیامای بچه هارو بعضی اوقات حس میکنم شورای حل اختلافم هست لیون :|

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، yeix گفته است :

نمیخوام جو و خراب کنما! من تو لیون بیشتر میخونم پیامای بچه هارو بعضی اوقات حس میکنم شورای حل اختلافم هست لیون :|

اون تفنگ آب پاش من کجاست؟:40_rage:

پ.ن: سلکت کنید و لذت ببرید

لینک به دیدگاه

سن و سال که فقط نشون دهنده توانایی فرد نیست

خودم ۱۳ سالم بود که به عنوان جایزه از بابام اجازه اینو گرفتم که یه کامپیوتر تا ۴ تومن جمع کنم 

اخرش صاحب مغازه ای که سیستم رو بستم پیشش از اطلاعاتم خوشش اومد و زنگ زد که بیا شاگرد من باش و کل مغازه رو گذاشت واسه من، فقط عصرهامیومد یه سرکشی اگه میشد انجام میداد

بعد اون ماجرا یاد گرفتم چجوری معامله کنم و کسی هم جلومو نگرفت که زوده واسه مستقل شدن. الان هم راضیم از اینکه اطلاعاتم تو خیلی زمینه ها در حدیه که ازم مشاوره میگیرن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...