رفتن به مطلب

گرافیک برای واقعیت مجازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه سیستم با گرافیک 970 زوتاک دارم سی پی یو هم 6700k هست رم هم 16 گیگ برد هم z170x gaming 5!

حالا سوال اول اینکه به جز گرافیکم بقیه ی قطعات برای واقیعت مجازی مناسبه؟

سوال دوم اینکه یه 970 دیگه بزارم کنارش جواب میده یا نه؟ اصلا واقعیت مجازی SLI روساپورت میکنه؟

عینکی هم که قصد خریدش رو دارم HTC VIVE هست!

لینک به دیدگاه

درود. بودجتونو مطرح کنین بهتر میشه راهنمایی کرد. ولی حداقل یه 1060 میخاین یا ازون بهتر 1070.

580 هم گزینه ی بدی نیست(بهتر از 1060).

پردازنده و رم کاملا کافی هستند.

Sli کردن گزینه ی خوبی نیست.

لینک به دیدگاه

هرگز توصیه نمیکنم محتوای های واقعیت مجازی بسیار کم هستن و ارزش هزینه کردن رو ندارن همین بودجه رو بزارید و یه ارتقا سنگین بدید به سیستمتون خیلی بهتره

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

هرگز توصیه نمیکنم محتوای های واقعیت مجازی بسیار کم هستن و ارزش هزینه کردن رو ندارن همین ب.دجه رو بزارید و یه ارتقا سنگین بدید به سیستمتون خیلی بهتره

دقیقا?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

هرگز توصیه نمیکنم محتوای های واقعیت مجازی بسیار کم هستن و ارزش هزینه کردن رو ندارن همین بودجه رو بزارید و یه ارتقا سنگین بدید به سیستمتون خیلی بهتره

سیستمشون که خوبه فقط یه کارت لازم دارن غیر از اینه؟ حالا چه واقعیت مجازی چه غیر اون.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سیستمشون که خوبه فقط یه کارت لازم دارن غیر از اینه؟ حالا چه واقعیت مجازی چه غیر اون.

من به جای ایشون بودم سی پی یو رو به 8700 و گرافیک رو به 2070 یا 2080 ارتقا میدادم تا یه چیز ناب تحویل بگیرم به جای واقعیت مجازی که بعد از یک هفته کاملا تکراررری میشه و میبینی تمام محتواش تکراری شده

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

من به جای ایشون بودم سی پی یو رو به 8700 و گرافیک رو به 2070 یا 2080 ارتقا میدادم تا یه چیز ناب تحویل بگیرم به جای واقعیت مجازی که بعد از یک هفته کاملا تکراررری میشه و میبینی تمام محتواش تکراری شده

اخه بین 6700کا و 8700 مگه چقد اختلافه؟ و این اختلاف ارزش کلی هزینه ی جدید اعم از مادربورد و پردازنده رو داره؟ به شخصه با اینکه واقعیت مجازی ارزش هزینه رو نداره موافقم و با ارتقا کلی زیاد موافق نیستم و نظر بنده فقط روی ارتقا کارت گرافیکه. در نهایت استارتر محترم هستن که تصمیم میگیرن.

لینک به دیدگاه

شما مشخصات سیستمت خوبه فقط کارتتو رد کن جاش 1080 بگیر...

لینک به دیدگاه

بنظرم 1070 اگر بودجتون میرسه بگیرید بعضی مدلا با گارانتی الان با 2300 هم میشه گرفت ،البته ک شایدم ماینی.قدرت 1070 خیلی بالاتر از 1060 و کارتای ای ام دی هست ،و اختلافشم با 1080 توبازیا بیشتر از بیست فریم نیست ،اگه نزدیک یک تومان روش بزارید بیست درصد قدرت بیشتر ازش رو میگیرید برا 1080

لینک به دیدگاه

ممنون از همه راهنمایی هاتون! من من حتما واقعیت مجازی رو میخوامش! پس اینجوری که گفتین SLI که فایده نداره! چون بهترین گزینه واسه من بود! حالا بین 1070 یا 1080 کدوم رو بگیرم؟ اگه 1070 جواب میده همه ی بازیا رو واسم کافیه! بودجم اگه مجبور باشم تا 5   6 میلیون هم میتونم هزینه کنم ولی میخوام بهترین حالت هزینم باشه! اگه ممکنه چن تا مدل خوبش رو بهم معرفی کنید و اگه کسی هم میشناسید دست دوم تمیز داشته باشهو قابل اعتماد هم باشه بهم معرفی کنید. گرافیک خودم رو چند میخرن؟   یا اصلا گرافیکم رو میشه با 1070 SLI کرد که کلا نفروشمش یا نه؟

GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core

ممنون

ویرایش شده توسط vahidpm71
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، vahidpm71 گفته است :

ممنون از همه راهنمایی هاتون! من من حتما واقعیت مجازی رو میخوامش! پس اینجوری که گفتین SLI که فایده نداره! چون بهترین گزینه واسه من بود! حالا بین 1070 یا 1080 کدوم رو بگیرم؟ اگه 1070 جواب میده همه ی بازیا رو واسم کافیه! بودجم اگه مجبور باشم تا 5   6 میلیون هم میتونم هزینه کنم ولی میخوام بهترین حالت هزینم باشه! اگه ممکنه چن تا مدل خوبش رو بهم معرفی کنید و اگه کسی هم میشناسید دست دوم تمیز داشته باشهو قابل اعتماد هم باشه بهم معرفی کنید. گرافیک خودم رو چند میخرن؟   یا اصلا گرافیکم رو میشه با 1070 SLI کرد که کلا نفروشمش یا نه؟

ممنون

عزیز sli رو رها کنید ،اولا کارتا باید یجور باشن دوما تنها استفاده این تکنولوژی فقط فرقش توی بعضی بازی ها اونم روی رزولیشن فورکی هست ک مثلا از یه رده بالاتر از خود کارت فریم بهتری میگیری! و بیشتر بازیا اصلا ساپرت نمیشن sli! این از این ،در واقعا شما اگه دوتا 1080 ti رو sli کنی خب خوبه و احتمالا مشکل مالیم نخاهی داشت ،و 4k همچیو بازی میکنی و در صورت ساپرت نشدن sli تو بعضی بازیا شما باز یک 1080 ti غول داری! این ازین داستان.

در مورد مدلای خوب  هم 1070 یا 1080 بهترینش gaming x msi هست  بعدش مدلای استریکس ایسوس و بعد گیگابایت ،البته مدلای آرمور و oc ام اس ای و ایسوس هم عالین ،سپس مدلای گیگابایت و ....

در مورد کارت 1070 بسیار قوی هستش ،ولی با نزدیک پانصد تومن بیشتر میشه یه 1080 خسته هم گرفت!  بنظرم کارت 1070 با توجه به قیمت الانش بسیار به صرفه هست در قبال پولش ک از 2700 تا 3000 استفاده بدون ماینش و با پدرمادر دارش و میشه با زحمت جور کرد! مدل 1070ti بنظرم صرف نداره و 1080 توصیه میشه چون خیلی نزدیکن قیمتشون و قدرت ti رو هم از طرفی با اوور کلاک 1070 میشه بهش رسید و همچنین با اوورکلاک 1070ti میشه خیلی به 1080 نزدیک شد ! راهنمایی اینکه حتما کارت با گارانتی و پدر مادر دار باشه ترجیحا بدون ماین ،و اختلاف قیمت نزدیک چهارصد تومانی اگه بین 1070 و 1070ti بود برد با 1070 هست. و اختلاف بیش از پانصد تومن برابر 1080 باز هم برد با 1070 هست ،نسبت به پول پرداختی قبال کارت. اگه اختلاف کمتر ازین مبالغ بود کارت مدل قویتر پیشنهاد میشه ،ک ارزش هزینه رو داره! مثلا 1080 با گارانتی و جعبه سه تومانی در مقابل 1070 2800 تومانی ارزش خرید داره اگه این قیمت بتونید بگیرید ! بیشتر نه....

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، vahidpm71 گفته است :

ممنون

sli رو کلا بیخیال

گرافیک هم به نظرم 1070 نگیر اگر پول نداری 1070ti بگیر اگر پول کافی داری 1080

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...