رفتن به مطلب

فر وش i7 2600k

amin_eshgh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک i7 2600K هست که فقط دو روز رو سیستم بوده کاملا سالم و اوکیه

قیمت پایه هم 390

هر کیم e8500 یا بالاتر داره بیاد جلو

اینم عکساش

post-7319-0-42342200-1321364666_thumb.jpg

post-7319-0-49604600-1321364677_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

امین علت فروشت چیه ؟

علت فروش اینکه این سی پی یو به اضافه فن thermaltake frio

واسه یکی از بچه ها خریدم اول گفت باشه سیستم توپ میخوام و از این حرفا منم گفتم توپ گرون میشه گفت مهم نیستو تینا شما بخر

آقا من هم خریدم

چون فقط کارت تدوینش شد 1500000 تومان دیگه پولش واسه اینا نرسید که فن الان فروش رفت 70 تومان

سی پی یو مانده

بیا بالا

لینک به دیدگاه

............................

لینک به دیدگاه

خیلی بی انصافی عزیز من این cpu همش 2 روز کار کرده الان بی کاره چون مینش فروش رفته

شما همین قیمت لیون رو هم نگاه میکردی بد نبود!==>477000

همچنان موجوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی بی انصافی عزیز من این cpu همش 2 روز کار کرده الان بی کاره چون مینش فروش رفته

شما همین قیمت لیون رو هم نگاه میکردی بد نبود!==>477000

همچنان موجوده

امین جان قیمت cpu بروز تغییر میکند و انعکاس این تغییرات در سایتهای فروش اینترنتی مقدور نیست .

شما با آقای حسینی تماس بگیرید قیمت روز قطعات را در اختیارتون میگذارد .

این دوستمون هم بیربط نگفتند چون قیمت دیروز همین حدود که گفتند بود و نسبت به روزهای قبل ارزونتر شده هست .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

من داشتم تاپیک رو بررسی می کردم و دیدم که به کاربر amin_eshgh 6 با منفی داده شده. منفی معمولا وقتی به کار میره که شخصی کاربران را با دادن اطلاعات غلط ، گمراه کنه و از این قبیل موارد. الان که بنده دارم تاپیک رو می خوانم میبینم به یک سری از پست های این کاربر منفی داده شده که متن ایشون فقط شامل " لطفا شمارتون رو پخ کنید برام" یا "تاریخ مزایده هم تا 5شنبه ساعت 12 ظهر کاهش یافت" هستش . والا بنده تا حالا ندیدم کسی با چنین جمله هایی مشکل داشته باشه و بهش منفی بده. :huh:

اگر کسی نسبت به چنین جمله هایی اعتراض داره ، لطفا دلیل خودش را در همین جا توضیح بده تا بقیه کاربرها ها متوجه بشوند . در حال حاضر تصور بنده این هست که شخصی با کاربر amin_eshgh خصومت شخصی داره و به هر پست ایشون منفی میده.

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

سلام باتشکر از maxel134 عزیز_ بله من هم تو این جریان موندم که چرا دوستان کم لطفی میکنند! من تا الان چند بار از ایشون خرید کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم غیر از این قضیه دوست دارم دوستانی که به ایشون کم لطفی دارند یکبار فقط با ایشون ملاقات حضوری داشته باشن تا به اخلاق خوب و حسن نیت و صداقت ایشون پی ببرند!

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

من داشتم تاپیک رو بررسی می کردم و دیدم که به کاربر amin_eshgh 6 با منفی داده شده. منفی معمولا وقتی به کار میره که شخصی کاربران را با دادن اطلاعات غلط ، گمراه کنه و از این قبیل موارد. الان که بنده دارم تاپیک رو می خوانم میبینم به یک سری از پست های این کاربر منفی داده شده که متن ایشون فقط شامل " لطفا شمارتون رو پخ کنید برام" یا "تاریخ مزایده هم تا 5شنبه ساعت 12 ظهر کاهش یافت" هستش . والا بنده تا حالا ندیدم کسی با چنین جمله هایی مشکل داشته باشه و بهش منفی بده. :huh:

اگر کسی نسبت به چنین جمله هایی اعتراض داره ، لطفا دلیل خودش را در همین جا توضیح بده تا بقیه کاربرها ها متوجه بشوند . در حال حاضر تصور بنده این هست که شخصی با کاربر amin_eshgh خصومت شخصی داره و به هر پست ایشون منفی میده.

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

بخاطر گل روی شما من تمام منفی های این دوستمون رو پاک کردم

البته این دوستمون از من اصلا امتیاز منفی نگرفته بودن دوستان من رو با اون شخصی که به این عزیز فروشنده منفی دادن اشتباه نگیرند

مدیران محترم میتونن چک کنند تا صدق گفتار من معلوم بشه

ما برای وصل کردن آمدیم / نی برای فصل کردن آمدیم :D

UP....

ویرایش شده توسط 3pehr
لینک به دیدگاه

2500k دارم ۲ ماه کار کرده چقدر باید سر بدم

150 تا

اگه میخواید پخ بدید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...