رفتن به مطلب

خرید کارت گرافیک ROG strix 2080ti 11G یا rog strix 2080ti O11G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

کارت گرافیک   rog strix 2080ti  11g   با tax  به قیمت 1330 خرید کردم اما   مدل OC  را داخل سایت newegg   بدون tax  حدود 1400 گذاشته بود .

چند روز وقت دارم که کارت گرافیک را  پس بدم  ،به نظرتون  عوض کنم و مدل OC  بگیریم   و این  تفاوت قیمت ارزش داره ؟

چون قیمت کارت گرافیک 2080 ti  همین طور داره بالا میره و هفته پیش با قیمت 1270 میتونستم  مدل OC  بگیریم .

من اهل گیم  و اور کلاک کردن  نیستم .

WhatsApp Image 2019-01-28 at 11.17.11 PM.jpeg

WhatsApp Image 2019-01-29 at 2.25.13 AM.jpeg

WhatsApp Image 2019-01-29 at 2.25.52 AM.jpeg

WhatsApp Image 2019-01-29 at 2.26.28 AM.jpeg

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

جان جان 2080TI ? داداش همین که 2080تی رو داری برو خیلی خیلی شکر کن! تفاوت خیلی کمی بین مدل OC و مدل معمولی هست. پس با خیال راحت استفاده کن و لذت ببر.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

کارت گرافیک   rog strix 2080ti  11g   با tax  به قیمت 1330 خرید کردم اما   مدل OC  را داخل سایت newegg   بدون tax  حدود 1400 گذاشته بود .

چند روز وقت دارم که کارت گرافیک را  پس بدم  ،به نظرتون  عوض کنم و مدل OC  بگیریم   و این  تفاوت قیمت ارزش داره ؟

چون قیمت کارت گرافیک 2080 ti  همین طور داره بالا میره و هفته پیش با قیمت 1270 میتونستم  مدل OC  بگیریم .

درود مهندس، چند در اومد پات؟ مستقیم خریدی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nsm1000 گفته است :

درود مهندس، چند در اومد پات؟ مستقیم خریدی؟

به صورت مسافرتی هست  ماه دیگه  دستم میرسه با دلار 10.000  خرید کردم  

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

به صورت مسافرتی هست  ماه دیگه  دستم میرسه با دلار 10.000  خرید کردم  

خیلی خوب خریدی حدود 13 تومن، وسیله کارتون هست درسه؟

کارتون چیه تدوین؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

بخاطر پاو لیمیتی که انویدیا تو نسل جدید اعمال کرده شما هر کارتی بخری یه کارایی بهت میدن . شما فاندرز هم بگیری کارایی کاستوم بهت میده

لینک به دیدگاه

من خودم 1080ti oc دارم و تفاوت با مدل معمولی هست و به نظرم ارزش هزینش رو داره ولی به نظرم زمانی ارزش هزینه داشت که تازه شما میخواید کارت رو بخرید بعد از خرید دیگه به نظرم ارزش کنسل کردن و خرید دوباره رو نداره و تفاوت اونقدرا نیست چون مهم ترین چیز هر کارتی پردازنده اش هست و بقیه موارد مثل برند و ... تاثیر کمی دارن

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، RED گفته است :

جان جان 2080TI 1f611.png داداش همین که 2080تی رو داری برو خیلی خیلی شکر کن! تفاوت خیلی کمی بین مدل OC و مدل معمولی هست. پس با خیال راحت استفاده کن و لذت ببر.

در 30 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

خیلی خوب خریدی حدود 13 تومن، وسیله کارتون هست درسه؟

کارتون چیه تدوین؟

در 21 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

بخاطر پاو لیمیتی که انویدیا تو نسل جدید اعمال کرده شما هر کارتی بخری یه کارایی بهت میدن . شما فاندرز هم بگیری کارایی کاستوم بهت میده

در 19 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

من خودم 1080ti oc دارم و تفاوت با مدل معمولی هست و به نظرم ارزش هزینش رو داره ولی به نظرم زمانی ارزش هزینه داشت که تازه شما میخواید کارت رو بخرید بعد از خرید دیگه به نظرم ارزش کنسل کردن و خرید دوباره رو نداره و تفاوت اونقدرا نیست چون مهم ترین چیز هر کارتی پردازنده اش هست و بقیه موارد مثل برند و ... تاثیر کمی دارن

درود ممنون میشم  benchmark هم ببینید ، در حالت اورکلاک  برای  هر دو کارت  2080 ti  و 2080 ti oc  ,و حالت sli 

دوستم خودش سری oc داره اما من ساده  ، از الحاظ قیافه که هیچ فرقی نداره . منم چرا تو دلم نیست  ?

لینک به دیدگاه

طی تحقیق هایی که کردم و ریویو هایی که دیدم کلیه RTX 2080 Ti ها به طور متوسط اورکلاک میشن و همگی شونه به شونه هم هستن حالا شاید 1-2 فریم کمتر و یا بیشتر از همدیگه بگیرن وگرنه هیچ فرق خاصی ندارن. تراشه های تورینگ بخاطر ابعاد بزرگ و حجم عظیم ترانزیستور ها به شدت لیمیت شدن از طرف خود انویدیا و این لیمیت شدن باعث میشه همشون مثل هم کارایی بدن. اینجور نیستش که الان شما ورژن Oc بخری 10 فریم بیشتر بهت بده در قیاس با مدل معمولی. ته ته تهش 2 فریم بیشتر اورج میگیرید.
در مورد بنچمارک ها احتمال زیاد اشتباه هستن.همچنین  پردازنده 4790 پردازنده ای نیست که به راحتی بتونه این کارتو هندل کنه

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

این  bechmark   هم  اخرین اورکلاکی هست . فقط چند جا خوندم که پایداری  مدل پایه  نسبت به OC  در اورکلاک کمتر هست  

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

این  bechmark   هم  اخرین اورکلاکی هست . فقط چند جا خوندم که پایداری  مدل پایه  نسبت به OC  در اورکلاک کمتر هست  

Capture.JPG

ببینید تو اورکلاک همه چیز به کیفیت تراشه بستگی داره. به عنوان مثال من و دوستم هردو در یک زمان کارت لایتنینگ خریدیم . کارت بنده به راحتی بدون ولتاژ فرکانس 2063 میزنه مال ایشون 2038 مگاهرتز رو با ولتاژ میزنه... این نتایج نشون میده کیفیت تراشه کارت بنده بهتره. شما الان ممکنه ورژن او سی بخرید ولی ی ورژن معمولی تو اورکلاک از کارت شما فرکانس بیشتری بزنه (هرچند همونطور ک گفتم تو تورینگ همه کارت ها مثل همن) . این کارت ها فقط در بایوس با هم متفاوت هستن. بایوس oc فرکانس کارخونه ای اش بالا تره. وگرنه مدار تغذیه کارت ها یکیه و تفاوتی تو اورکلاک نمیتونن داشته باشن مگر در کیفیت تراشه.

شما هم میتونی بایوس کارت oc رو دانلود کنی کارتت رو بایوس فلش کنی و به کارت مدل oc تبدیل کنی

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

درود فقط تستی هست  که قبل از اوردن کارت روش انجام بشه که از سلامتی کارت مطمئن بشم ؟؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود فقط تستی هست  که قبل از اوردن کارت روش انجام بشه که از سلامتی کارت مطمئن بشم ؟؟

سلامتی کارت رو با ی تست ساده 3d mark میشه تست کرد. هرچند اینجور تست سلامت کردن خیلی کم پیش میاد ک کارت مشکل دار از اب در بیاد. چون اگر هم کارت مشکل دار بشه از مموری هاشه که اونم بعد چند هفته بروز پیدا میکنه . همون قضیه خرابی کارت های 2080ti . البته مشکلات بیشتر مربوط به کارت های فاندرز بود. هرچند قصد داشتم بگم که صبر میکردید کارت ایران میومد و میخریدید با گارانتی داخلی اما همون بهتر که از اونور خریداری کردید و پول تو جیب دزد هایی که اسمشون رو گذاشتن نمایدنگی و دفتر رسمی و این خزعبلات نریختید! Big Pro !

لینک به دیدگاه

فکر کنم اگه ایران بیاد بالای 20 میلیون قیمتش باشه یعنی پول یک کارت اضافه باید بدیم  تا 2080ti  بگیریم 

من  این سایت را پیدا کردم  که درمورد خرابی گفته 

https://www.digitaltrends.com/computing/nvidia-rtx-2080-ti-graphics-cards-dying/

لینک به دیدگاه

اونم  ایسوس ! باز msi قیمتاش بهتره. ایسوس تو ایران فقط پول برند میگیره. ادم میمونه که کارت 800 دلاری چطوری شده 17 میلیون !!!!

هرچند با این وضع مملکت در این نمایندگی ها تخته نشه بخاطر ورشکستگی باید شکر گذار هم باشن حالا جنس وارد کردن و فروختن پیشکش! از رکود و فروش کم و نبودن خریدار زرت و زرت پشت سر هم مسابقه میذارن که یه چارتا چیز میز بخری قرعه کشی کنن یه عروسک جایزه بدن ?

لینک به دیدگاه

منم مثل دوستان فکر می کنم ارزش نداشته و خیلی برات تفاوت نکنه، ضمنا گفتی که نمی خوای اور کلاک کنی  پس همین رو نگه دار. قیمت ها هم هی بالا و پایین می ره و الگوی خاصی نداره. این قیمت برای strix مناسبه. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

والا از نظر کارایی و ... توجیهی برای تعویض نیست اما اگه صرفا علاقه دارید که مدل OC داشته باشید و بعدا سر اینکه چرا همون موقع که فرصت بود تعویض نکردید پشیمون باشید بهتره همین الان تعویض کنید. ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

طمع ...نکن پسر 100مگاهرتز که خودتم میتونی اورکنیش

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ??????? گفته است :

تو پاسکال مگه نبود؟

البته اینیکه شما میگی مربوط به ثابت بودن فرکانس در محدوده تعین شدست 

ولی من باشم طمع نمیکنم برای 100 مگاهرتز بیشتر و همینو میخرم 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، memex گفته است :

تو پاسکال مگه نبود؟

البته اینیکه شما میگی مربوط به ثابت بودن فرکانس در محدوده تعین شدست 

ولی من باشم طمع نمیکنم برای 100 مگاهرتز بیشتر و همینو میخرم 

تو پاسکال لیمیت خیلی کمتر بود. الان شما نگاه کن اکثر کارت های نسل تورینگ به یه میزان روی ایر اور میشن ینی اکثر کارت ها میتونن فرکانس 2100 مگاهرتز رو بزنن بیشتر از اون هم جا نداره ینی یه لیمیت گذاشته همه هم عنوان میکنن که بخاطر پاور لیمیته تراشه هست.  علاوه بر اون فرکانس بوست کارخونه ای کارت های کاستوم نزدیک به همن ولی روی پاسکال ها کارت داشتیم با یه نوع تراشه تا 120 مگاهرتز اختلاف فرکانس کارخونه ای داشتن. کارت لایتنینگ 2080ti رو ریویو کرد خود msi با بایوس ln2 که تمام محدودیت ها و لیمیت ها برداشته میشه. با اورکلاک مصرفش شده بود 481 وات ! در صورتی که شما بایوس معمولی کارت های کاستوم تهش 300  وات میزنن.

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

تو پاسکال لیمیت خیلی کمتر بود. الان شما نگاه کن اکثر کارت های نسل تورینگ به یه میزان روی ایر اور میشن. همه هم عنوان میکنن که بخاطر پاور لیمیته تراشه هست. کارت لایتنینگ 2080ti رو ریویو کرد خود msi با بایوس ln2 که تمام محدودیت ها و لیمیت ها برداشته میشه. با اورکلاک مصرفش شده بود 481 وات ! در صورتی که شما بایوس معمولی کارت های کاستوم تهش 300 تا 350 وات میزنن.

عجب... سیاسیت کثیف انویدیا مبنی بر کم فروشی

وقتی کارت توان بالاتری میتونه ارائه بده کم فروشیه این حرکت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

عجب... سیاسیت کثیف انویدیا مبنی بر کم فروشی

وقتی کارت توان بالاتری میتونه ارائه بده کم فروشیه این حرکت

نه خیلی ربطی به سیاست کمپانی نداره. همین الانش کارت 2080ti تو هر چارتی که میذارن با ی اختلاف وحشتناکی از همه کارت ها جلو تره. دیگه نیازی نیست که بیشتر هم بره. علاوه بر اون انویدیا تمامی کارت های نسل های جدید رو نهایتن روی 250 وات متوقف میکنه تا استهلاک تراشه هم پایینتر بیاد. از اون ور هم کارت های کاستوم تا 300 وات معمولا مصرف میکنن. دیگه شما بخوای ی تراشه رو به مصرف 500 وات برسونی هم مهار کردن دماش مصیبته هم طول عمرش ب شدت کم میشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

نه خیلی ربطی به سیاست کمپانی نداره. همین الانش کارت 2080ti تو هر چارتی که میذارن با ی اختلاف وحشتناکی از همه کارت ها جلو تره. دیگه نیازی نیست که بیشتر هم بره. علاوه بر اون انویدیا تمامی کارت های نسل های جدید رو نهایتن روی 250 وات متوقف میکنه تا استهلاک تراشه هم پایینتر بیاد. از اون ور هم کارت های کاستوم تا 300 وات معمولا مصرف میکنن. دیگه شما بخوای ی تراشه رو به مصرف 500 وات برسونی هم مهار کردن دماش مصیبته هم طول عمرش ب شدت کم میشه

مدار برقشو درست تعبیه کنن این مشکلات پیش نمیاد خود تراشه وقتی تونسته تا اون فرکانس استیبیل باشه پس از لحاظ طول عمر gpu مشکلی نداره 

ولی vram چون gddr6 هست و احتمال بروز مشکل درش هست میشه اور نکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

........

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ??????? گفته است :

تو پاسکال لیمیت خیلی کمتر بود. الان شما نگاه کن اکثر کارت های نسل تورینگ به یه میزان روی ایر اور میشن ینی اکثر کارت ها میتونن فرکانس 2100 مگاهرتز رو بزنن بیشتر از اون هم جا نداره ینی یه لیمیت گذاشته همه هم عنوان میکنن که بخاطر پاور لیمیته تراشه هست.  علاوه بر اون فرکانس بوست کارخونه ای کارت های کاستوم نزدیک به همن ولی روی پاسکال ها کارت داشتیم با یه نوع تراشه تا 120 مگاهرتز اختلاف فرکانس کارخونه ای داشتن. کارت لایتنینگ 2080ti رو ریویو کرد خود msi با بایوس ln2 که تمام محدودیت ها و لیمیت ها برداشته میشه. با اورکلاک مصرفش شده بود 481 وات ! در صورتی که شما بایوس معمولی کارت های کاستوم تهش 300  وات میزنن.

والا نمیدونم ادامه دادن این بحث ها تو این تاپیک خوبه یا نه ولی دیگه گفتم بزار بپرسم.

پس الان تمام کارت های این سری چه کاستوم و چه فاندرز وقتی زیر sub-zero یا LN2  اورکلاک میشن چطوری اون لیمیت برداشته میشه؟ ادیت بایوس؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...