رفتن به مطلب

خطای عجیب گرافیک

Ahmadfear
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

احتمالش کمه ولی کابل تصویر هم عوض و تست کنید مدل دقیق کارتتون چیه ؟ ماین شده ؟ اگه میتونید بایوس گرافیک هم آپدیت کنید

واسه درایور هم از تک پاور آپ بگیرید همیشه نسخه استاندارد و مطلب دیگه اینکه به هیچ عنوان با فورمارک تست نگیرید تا حالا 100 بار توی انجمن اطلاع رسانی کردیم که چند نفری به خاطر فشار بیش از اندازه این تست کارتشون به فنا رفته اما بازم میبینیم پیشنهاد میشه !!!

تست تایم اسپای (دایرکس 12) و Unigine_Heaven هم خوبه 

https://www.techpowerup.com/download/amd-radeon-graphics-drivers/

لینک به دیدگاه

همه تست هارو انجام دادید یبارم درایور قدیمی نصب کنید ببینید چی میشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/11, 20:12:32، Hassan.SK گفته است :

احتمالش کمه ولی کابل تصویر هم عوض و تست کنید مدل دقیق کارتتون چیه ؟ ماین شده ؟ اگه میتونید بایوس گرافیک هم آپدیت کنید

واسه درایور هم از تک پاور آپ بگیرید همیشه نسخه استاندارد و مطلب دیگه اینکه به هیچ عنوان با فورمارک تست نگیرید تا حالا 100 بار توی انجمن اطلاع رسانی کردیم که چند نفری به خاطر فشار بیش از اندازه این تست کارتشون به فنا رفته اما بازم میبینیم پیشنهاد میشه !!!

تست تایم اسپای (دایرکس 12) و Unigine_Heaven هم خوبه 

https://www.techpowerup.com/download/amd-radeon-graphics-drivers/

سلام فعلا ویندوز هشت و یک نصب کردم و خدا رو شکر حدود چهار ساعت بازی های مختلف تست میکنم اوکی تا حالا مشکلی نداشت 

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/12, 21:03:21، Ahmadfear گفته است :

سلام فعلا ویندوز هشت و یک نصب کردم و خدا رو شکر حدود چهار ساعت بازی های مختلف تست میکنم اوکی تا حالا مشکلی نداشت 

متاسفانه دیشب روی ویندوز هشت هم بعد سه ساعت بازی اسسین کرید اودیسه همین مشکل پیش اومد و صفحه سبز شد بدبخت شدم رفت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام و سپاس سیستم من هم با مشخصات 1080 آمپ اکسترم و رایزن 5 مدل 1600 ایکس همین مشکلو دارم و برخوردی نداره بدون اینکه افت فریم یا لگ بشم میبینی خود بخ خود قفل میکنه فریز میشه دوست عزیز چنانچه راهکاری پیدا کردین برایه مشکلتون ممنون میشم که اینجا اعلام کنید آخه من در شهرستان هستم و امکانات کمه هیچ کسیم چیزی حالیش نمیشه بلکل ولی یه پیشنهاد دارم خودم احتمال میدم که مموری گرافیک دچار مشکل شده باشه شما یبار گرافیکو عوض کن تست کن و یبار هم پاور رو عوض کن تست کن جوابشو بیا بگو ممنون میشم

ولی به احتمال 60 70 درصد از گرافیک و اون 30 40 درصد دیگش از مادربورد یا پاور هست ضمنا هیچگونه دیوایس اضافی مثه وای فای یا هارد اکسترنال و یا ... به کیس وصل نباشه یبار هم کیس رو به صورت افقی قرار بده و مجدد تست کن همه اینارو انجام دادین خبرشو بدین من هم از اینور به دنبال راه حل هستم بلکه یه جوابی بگیریم ممنون

لینک به دیدگاه

من خیلی وقت پیش با یکی از کارت گرافیکیام این مشکلو داشتم، مشکل از برقه، اول پاورو چک کن که خوب ظاهرا با 2 تا پاور مختلف تست شده، احیانا برای اتصال پاور به کارت گرافیک از تبدیل استفاده نکردی؟ که اگه اینجوریه حتما مشکل از همون تبدیله، اگر باز هم نه، مشکل از کارتته که نمی تونه برقو درست دریافت کنه، یعنی یه قطعی چیزی باید کارتت داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از پاورتون مطمئن هستید جوابگوی کارت هست

مدل دقیق پاور رو بگید

احتمال داره پاورتون نوسان برق روی شاخه 12 ولت داشه و مدار تغذیه کارت دچار مشکل شده

معمولا این اتفاقات از نوسانات برق رسانی به کارت یا سایر قطعاته

لینک به دیدگاه

سلام

یک از سلامت کابل ها مطمئن شو دوم یک بار ویندوز 10 نصب کن (نسخه PRO)  و روش تست کن و تمامی نرم افزارها رو بروز نگه داره

https://soft98.ir/os/windows-10/16142-win-business-1809-2019-vl.html

چون معمولا قطعات جدید با ویندوز 10 سازگاری بهتری دارنند

اگر با کمک دوستان و نصب ویندوز 10 و سالم بودن کابل ها و پاور بازم مشکل داشت پس مشکل از خود گرافیک است

مشخصات کل سیستم هم بزار

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...