رفتن به مطلب

خریدار SINGLE BAY 2.5"/3.5" HDD CAGE برای کیس C700P

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

SINGLE BAY 2.5"/3.5" HDD CAGE

13_043ea23e464e76e57c4acc37b1fdbf3e_1506672466.thumb.jpg.b428d8f9e8e9b41bd796ea30dd6cc5cb.jpg

برای کیس کولر مستر C700P خریدارم

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز خیلی  بد  گیر میاد ، خود سایت کولر مستر امریکا برای فروش  نگذاشته ، من برای خودم یک  عدد اضافه 40 دلار  برام اب خورد  ، فکرککنم قیمتش 5 یا 6 دلار باشه . اما روی c700M  چهار عدد گذاشته. خیلی زور داره  این همه پول کیس بدی فقط جای 2 تا  HDD  داشته باشه 

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

دوست عزیز خیلی  بد  گیر میاد ، خود سایت کولر مستر امریکا برای فروش  نگذاشته ، من برای خودم یک  عدد اضافه 40 دلار  برام اب خورد  ، فکرککنم قیمتش 5 یا 6 دلار باشه . اما روی c700M  چهار عدد گذاشته. خیلی زور داره  این همه پول کیس بدی فقط جای 2 تا  HDD  داشته باشه 

سلام داداشم

40 دلاررر !!!!!

نمیدونم فازش چی بود 2 تا جای هارد اخه ؟!!!

اگر گیر نیاد مجبورم کنترلر  LED  کیس رو بردارم

لینک به دیدگاه

اگه سری  M بیاد ، من عوض میکنم  ، چون  جای کارت گرافیک هم  داره و  شکل جلوش خیلی بهتر شده و   حتی پنل شیشه ای که الان مشکلی هست  و داخلش زیاد دیده نمیشه توی سری M  خیلی کم رنگ تر شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، alikocholo2013 گفته است :

اگه سری  M بیاد ، من عوض میکنم  ، چون  جای کارت گرافیک هم  داره و  شکل جلوش خیلی بهتر شده و   حتی پنل شیشه ای که الان مشکلی هست  و داخلش زیاد دیده نمیشه توی سری M  خیلی کم رنگ تر شده

تا وقتی بیاد ...

از این دل کندن کار ساده ای نیست!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، به نظرم خودت دست به کار شو ی چیزی بساز واسش ، کار سختی نیست یکم وقت و خلاقیت میخواد

من چند وقت درگیر کیج هارد واسه core x71 بودم گیرنیومد مگه با قیمت غیر منطقی

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

تا وقتی بیاد ...

از این دل کندن کار ساده ای نیست!

دقیقا ، وقتی  روشن میشه با نور ابی یا بنفش وقتی از طرف پنل شیشه ای بهش نگاه میکنی  ، دهن ادم  بسته میشه   و نمیشه  ازش ایراد گرفت ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

اول که واردات کیس ممنوعه قانونی نمیاد اگرم بخوای خودت بیاری تکی شیرین با موج تورم دوم کشور باس یه 13 تومنی پیاده بشی تازه اونم اگه سالم برسه ! 

در 56 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

دوست عزیز ، به نظرم خودت دست به کار شو ی چیزی بساز واسش ، کار سختی نیست یکم وقت و خلاقیت میخواد

من چند وقت درگیر کیج هارد واسه core x71 بودم گیرنیومد مگه با قیمت غیر منطقی

دقیقا بهترین کاره اگه آدم خودش دست به آچاره که کاری نداره یه ورق  می خواد اگرم نه میشه با قیمت خیلی کمتر اندازشو بدی برات بزنن  40 دلار خودش پول یه کیسه ! ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، abidi گفته است :

اول که واردات کیس ممنوعه قانونی نمیاد اگرم بخوای خودت بیاری تکی شیرین با موج تورم دوم کشور باس یه 13 تومنی پیاده بشی تازه اونم اگه سالم برسه ! 

دقیقا بهترین کاره اگه آدم خودش دست به آچاره که کاری نداره یه ورق  می خواد اگرم نه میشه با قیمت خیلی کمتر اندازشو بدی برات بزنن  40 دلار خودش پول یه کیسه ! 1f614.png

درود 

توی عمل واردات کیس ممنوع نیست  و شرکت های مطرح  همین کیس را وارد کردند ، با این وزنی که داره اصلا نمیشه  مسافرتی اورد، خود کیس به تنهایی بدون کارتن ، 22 کیلو هست  .متاسفانه خیلی خیلی سنگین هست .  دلیل اینکه برای من  گرون تمام شد چون  از انگلیس سفارش دادم  هزینه پست زیاد شد ، چون الان میخواستم  یک هارد 4 ترا بخرم باید 2.200 پول میدادم که به صرفه نبود .

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...