رفتن به مطلب

سیستم درخواستی عنوان مورد انتظارMetro Exodus اعلام شد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

9064093593116f6f107ae1e60ff39567.png

به تازگی سازنده عنوان زیبای Metro Exodus یعنی استودیوی 4A Games ،حداقل سیستم  و سیستم پیشنهادی مورد نیاز عنوان جدید خود رابه صورت رسمی اعلام کرده است.در بهترین حالت و برای گرفتن بهترین نتیجه ، شما حداقل به کارتی نظیر  GTX 1070 احتیاج خواهید داشت.جهت گرفتن بهترین نتیجه با حداکثر سطح جزئیات هم ، شما نیاز به کارت گرافیکی نظیر RTX 2080Ti دارید. این کارت صرفا جهت اجرای بازی در دقت تصویر4K و نرخ 60 فریم با بالاترین سطح جزئیات،کاملا الزامیست.

e262bf5d91e70ea9d3ad1a56067f02eb.png

این بازی حداقل از دقت تصویر 1080 پیکسلی پشتیبانی میکند، پس سیستم شما در حداقل حالت ممکن و یا حالت پیشنهادی ، میبایستی بتواند به میزان 30 فریم برثانیه و حداکثر 60 فریم بر ثانیه را ارائه کند.اگر به فکر استفاده از دقت تصویر 1440 پیکسلی با نرخ 60 فریم و سطح جزئیات  high هستید ، باید مجهز به یک سیستم قدرتمند تر باشید و اگر خواهان استفاده از دقت تصویر 4K و نرخ فریم 60 هستید ، چاره شما تنها استفاده از کارت جدیدی نظیر RTX 2080 Ti خواهد بود.عنوان Metro Exodus  در تاریخ 15 فوریه 2019 برای پلتفرم های PC ،PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

چی زود rtx 2080 رو زیر سوال بردن ? حالا معلوم نیست چقدر به کیفیت بازی اومده ? با خودمون میگفتیم این کارتا تا ۵ سال دیگه جواب میده در حالی که فکر نکنم نسل بعد رو روی higt جواب بده

لینک به دیدگاه

چون فاصله کیفیت بازیا نجومی شده یعنی مثلا نسل بعد همین بازی باز احتیاجش به کارت گرافیک دوچندان میشه

لینک به دیدگاه

وحشتناکه اینطوری نسل 9 و 10 به زودی فاتحه اشون خوندست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
البته بازی مترو همیشه داستان گرافیک و سیستم خفن رو داشته و این چیز جدیدی نیست

من موندم کنسول ها چیکارچجوری برخورد میکنن با این عنواین
کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بزاره

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
البته بازی مترو همیشه داستان گرافیک و سیستم خفن رو داشته و این چیز جدیدی نیست

من موندم کنسول ها چیکارچجوری برخورد میکنن با این عنواین
کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بزاره

دانگرید?...

کنسول نسخه معمولی رو گرافیک low میزارن و برای نسخه های pro و x هم high

مثل همون rdr2

لینک به دیدگاه

چه خبرتونه ؟!!!!

چههههههههههه خبرتوووونه :| :D 

لینک به دیدگاه

بهینه سازی بازی افتضاحه

برای همین همچین سیستمی میخواد

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بهینه سازی بازی افتضاحه

آره دقیقا 

مثل جاست کاز 4 ، داخل بازیش بس که افت فریم داشت احساس کردم مال پنج سال پیشه?

لینک به دیدگاه

میترسم تا اخر سال نام گرافیک هایی که تا الان ساخته نشدن رو در مشخصات پیشنهادی بازی ها کشف کنیم.

لینک به دیدگاه

تا بازی نیاد بیرون کرک درست حسابی نشه،نمیشه هیچ نظری داد،ممکنه مثل dishonored شاه بهینه سازی باشه،شایدم مثل gta iv داغون تر از داغون بشه

لینک به دیدگاه

از سال بعد بازی کردن هم جزع کارهای لاکچریها میشه و طبقه متوسط جز نگا کردن به عکسا و والپیپر بازی نمیتونن بکنن. 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

میترسم تا اخر سال نام گرافیک هایی که تا الان ساخته نشدن رو در مشخصات پیشنهادی بازی ها کشف کنیم.

فکر کن مثلا بزنه 2080*2 ?

لینک به دیدگاه

برای کیفیت Full HD  کارتGTX 1080 8GB جواب میده . همچنین برای بازیهای دیگه ی آینده روی همین کیفیت full HD و بعضا 4K 30-60FRAME رو جواب میده ... 

سری RTX 2080 برای نسل بعد بازی ها جواب میده (حدود3-4سال به بعد)

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

حالا ببینید کی گفتم این حرف رو 

تمام این سیستم های مورد نیاز چرت و پرتی بیش نیستن تا 5 سال دیگه هم هیچ بازی نمیاد که بتونه شاخ 1080ti رو بشکنه اونوقت الان این بازی 2080 بخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزار بازی بیاد رزولیشن 1080 راحت گرافیک 1060 شاخش رو میشکنه و حداقل رو 40 فریم اجراش میکنه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

بزار بازی بیاد رزولیشن 1080 راحت گرافیک 1060 شاخش رو میشکنه و حداقل رو 40 فریم اجراش میکنه 

دادا این عکس طفلک هم حرف شمارو زده دیگه :D 

نوشته رو 1080p و 60 فریم کارت 1070 مورد نیازه ! 

پس قطعا کارت 1060 ، 40 فریم رو میگیره :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون کلید کردین سر این بازی هااااا ولش کنین دیگه بزارین بیاد ببینیم چیه بعد ?

لینک به دیدگاه

چه فایده نه پولش هست نه وقتش . صبح آفتاب نزده از خونه میزنم بیرون شب وقت غروب بر میگردم خونه دیگه حال و حوصله بازی نیست دلم خوش بود گرافیک ۱۰۶۰ که یک سال پیش گرفتم باهاش بشینم بازی کنم  دریغ از یک ساعت ??. گیم هم لاکچری شده مخصوص پولدار و در عین حال بی کار ! البته پولدار بودنش شرط نخسته چون آدم بیکار پول نداره گیم بزنه!پس این بازی هم مبارک پولدارها

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا این عکس طفلک هم حرف شمارو زده دیگه :D 

نوشته رو 1080p و 60 فریم کارت 1070 مورد نیازه ! 

پس قطعا کارت 1060 ، 40 فریم رو میگیره :D 

دقت نکرده بودم????

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

چه فایده نه پولش هست نه وقتش . صبح آفتاب نزده از خونه میزنم بیرون شب وقت غروب بر میگردم خونه دیگه حال و حوصله بازی نیست دلم خوش بود گرافیک ۱۰۶۰ که یک سال پیش گرفتم باهاش بشینم بازی کنم  دریغ از یک ساعت 1f644.png1f614.png. گیم هم لاکچری شده مخصوص پولدار و در عین حال بی کار ! البته پولدار بودنش شرط نخسته چون آدم بیکار پول نداره گیم بزنه!پس این بازی هم مبارک پولدارها

داداش منم بچه پولدار نیستم والا ولی همه بازی ها رو میگیرم شما حساب کن من با نت 3جی ایرانسل با 2تا بسته 3 ساعتی نامحدود 27 گیگ دانلود میکنم 

حالا ببین 4جی بشه چقدر میشه دانلود کرد

همه بازی های پی سی هم کرک میشن 

منم مثل شما شاغلم ولی 2 روزی 2 یا 3 ساعت دیگه بهش تخصیص میدم 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بهینه سازی بازی افتضاحه

دقیقا بحث بهینه سازیه و همه اینا هماهنگه با شرکتای تولید کننده چون اگه قرار باشه ی کارت ۵ سال جواب بده که اصولا باید بده اونا باید تخته کنن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mehdi over گفته است :

دقیقا بحث بهینه سازیه و همه اینا هماهنگه با شرکتای تولید کننده چون اگه قرار باشه ی کارت ۵ سال جواب بده که اصولا باید بده اونا باید تخته کنن 

یه کارت به راحتی میتونه 5 سال جواب بده بدون اینکه ضرر بزنه ولی سال اول رو کیفیت الترا سال دوم high سال سوم medium سال چهارم low و سال پنجم رو very low

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این تریلر رو با کیفیت بالا ببینین، فکر میکنم دلیل موجهی باشه برای سیستم مورد درخواست بازی، جزئیات در بازی بیش از حد بالا و باور نکردنی هست.

https://gamefa.com/531141/new-metro-exodus-trailer-shows-the-world-game/

https://www.youtube.com/watch?v=f78n2OQxeZ4

پیشنهاد میکنم حتما از اینجا ببینین? چون گیمفا لطف کرده گند زده به کیفیت

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان این تریلر رو با کیفیت بالا ببینین، فکر میکنم دلیل موجهی باشه برای سیستم مورد درخواست بازی، جزئیات در بازی بیش از حد بالا و باور نکردنی هست.

https://gamefa.com/531141/new-metro-exodus-trailer-shows-the-world-game/

https://www.youtube.com/watch?v=f78n2OQxeZ4

پیشنهاد میکنم حتما از اینجا ببینین1f446.png چون گیمفا لطف کرده گند زده به کیفیت

فوقالعادست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...